постою_послушаю• 15 мая 2022

Ukraine is winner of Eurovision!

Ура, девочки! Мир с нами. Слава Украине!
Milka8181• 15 мая 2022
Это 3-я победа Украины в Евровидении!

Milka8181• 15 мая 2022
Ответ дляIlonaMask
Мені одній якось байдуже ця перемога на фоні війни?
да!
IlonaMask• 15 мая 2022
Ответ дляMilka8181
да!
Та, ні не одній
marata• 15 мая 2022
Ответ дляIlonaMask
Вам і ще кільком, хто це лайкнув. Україну підтримує світ, а вам байдуже
IlonaMask• 15 мая 2022
Ответ дляmarata
Так, не має настрою, тому і байдуже
WomAnn• 15 мая 2022
Ответ дляIlonaMask
Так. Бо ви не розумієте, до для перемоги важлива також перемога політична та інформаційна. Це все єдиний механізм. І це дуже важливо
Brilliyantik• 15 мая 2022
Ответ для Vogel
Ну а как можно было промолчать..?
Ведь они туда для этого и поехали...чтобы мир обратил внимание..они выполнили свою миссию с честью. И не победв главное в этом случае..Каждый бы воспользовался тем, что на него смотрит вся Европа и кричал-бы о нашей беде. 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Согласна с каждым словом!!!!

IlonaMask• 15 мая 2022
Ответ дляWomAnn
Так, ви праві, завтра буду слухати Калуш, я не чула ще навіть їх виконання.
marata• 15 мая 2022
Ответ дляIlonaMask
У них чимало прикольного: Зорі, Додому, Таксі
Kapitoshka-4fe1• 15 мая 2022
Тепер наступного року у нас буде євробачення?
Fotografkiev• 15 мая 2022
Ответ дляmarata
Файна)
Pavelolka• 15 мая 2022
И у нас воздушная тревога суки ’поздравляют’
Fotografkiev• 15 мая 2022
Ответ дляпостою_послушаю
Так. I світова підтримка теж дуже тішить. І ще тішить те, що ця перемога не тільки з жалю, це очевидно, наші хлопці дійсно круті! Слава Україні!
Реально - я вже писала в іншій темі, що для мене це євробачення взагалі якесь не цікаве - ну дуже мало дійсно кльових пісень та виконавців. Тому Калуш однозначно найкращі!!
Ангелиночка31• 15 мая 2022
Ответ дляZelenkа
Оооо, завтра місто у вас буде гуляти?
Не скажу за все місто,але ми точно будемо
Ангелиночка31• 15 мая 2022
Ответ дляKapitoshka-4fe1
А для цього необхідно вигнати якнайшвидше непроханих гостей і відбудувати зруйновані міста.
LvivLady• 15 мая 2022
Понеслись тривоги(( От же ж суки!
IlonaMask• 15 мая 2022
Ответ дляLvivLady
Понеслись тривоги(( От же ж суки!
Так, тільки задрімала, і гуде сирена, це вони нас так вітають ракетами.
Шекспир• 15 мая 2022
Меня как-то задело, что мы не дали вообще баллов Польше (( Они нам 12, а мы им 0, хотя они хорошо выступили. Может где-то можно посмотреть, как голосовали за поляков люди, не жюри?
Ангелиночка31• 15 мая 2022
Ответ дляLvivLady
Понеслись тривоги(( От же ж суки!
У нас теж тривога!

LvivLady• 15 мая 2022
Ответ дляIlonaMask
Вже і у Львові, а не було цілий тиждень!
LvivLady• 15 мая 2022
Ответ дляАнгелиночка31
У нас теж тривога!
Я була впевнена, що цієї ночі будуть біснуватись! Тиждень на зу було спокійно...
Pavelolka• 15 мая 2022
Ответ дляШекспир
Зрители дали 12
Шекспир• 15 мая 2022
Ответ дляPavelolka
Зрители дали 12
Фух, спасибо
hutty• 15 мая 2022
Наші Kalush перемогли на Євробаченні! 🥇🏆🎊🎉Це просто неймовірно!!!😍👍🍾🥂 💙💛Мене аж розпирає від гордості!🇺🇦 🇺🇦🇺🇦 Я сиджу і ридаю від щастя, а серце так колотиться, аж вискакує! ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥Ця перемога була так потрібна!!!🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦Хлопці, низький Вам уклін, за вашу сміливість, за вашу мужність, за ваш патріотизм!!!!! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
lola97• 15 мая 2022
Позор нашему жюри Федышин Лисице ,не дать ни балла Польше, Прибалтике
Jsolo• 15 мая 2022
Ответ дляIlonaMask
Ні, зараз набіжать ще байдужі)
Я Євробачення ніколи не дивилась, як і зараз, але перемозі наших завжди до сліз радію. А тут, це вже не просто пісня для українців і не просто перемога в пісенному конкурсі. Як ви цього не відчуваєте
JENYABEST• 15 мая 2022
Ответ дляIlonaMask
И не говорите, а песня
Победили благодаря смс зрителей , эх если бы в войне так победить.
Татьяна-bfd8• 15 мая 2022
Ответ дляZelenkа
Як тепер заснути, якщо мозок співає і танцює! Наступна перемога - зовсім скоро!
Уявляю, як плющить рашистів, в тому числі і тих, що на форумі! Викусили?
lenakarp• 15 мая 2022
Супер, очень круто, поздравляю 👍🇺🇦🇺🇦🌈🌈🌈🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Zelenkа• 15 мая 2022
Ответ дляТатьяна-bfd8
фото
Ооо, це в інсті? Піду навалювати кцпні.
А бачили, сьогодні прем´єра кліпу, знятий у Бучі.