Ура, девочки! Мир с нами. Слава Украине!
Brilliyantik• 15 мая 2022
Ответ для Vogel
Ну а как можно было промолчать..?
Ведь они туда для этого и поехали...чтобы мир обратил внимание..они выполнили свою миссию с честью. И не победв главное в этом случае..Каждый бы воспользовался тем, что на него смотрит вся Европа и кричал-бы о нашей беде. 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Согласна с каждым словом!!!!
Fotografkiev• 15 мая 2022
Ответ дляпостою_послушаю
Так. I світова підтримка теж дуже тішить. І ще тішить те, що ця перемога не тільки з жалю, це очевидно, наші хлопці дійсно круті! Слава Україні!
Реально - я вже писала в іншій темі, що для мене це євробачення взагалі якесь не цікаве - ну дуже мало дійсно кльових пісень та виконавців. Тому Калуш однозначно найкращі!!
Ангелиночка31• 15 мая 2022
Ответ дляZelenkа
Оооо, завтра місто у вас буде гуляти?
Не скажу за все місто,але ми точно будемо
Ангелиночка31• 15 мая 2022
Ответ дляKapitoshka-4fe1
Тепер наступного року у нас буде євробачення?
А для цього необхідно вигнати якнайшвидше непроханих гостей і відбудувати зруйновані міста.
Наші Kalush перемогли на Євробаченні! 🥇🏆🎊🎉Це просто неймовірно!!!😍👍🍾🥂 💙💛Мене аж розпирає від гордості!🇺🇦 🇺🇦🇺🇦 Я сиджу і ридаю від щастя, а серце так колотиться, аж вискакує! ❤️🔥❤️🔥❤️🔥Ця перемога була так потрібна!!!🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦Хлопці, низький Вам уклін, за вашу сміливість, за вашу мужність, за ваш патріотизм!!!!! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Ответ дляIlonaMask
Мені одній якось байдуже ця перемога на фоні війни?
Ні, зараз набіжать ще байдужі)
Я Євробачення ніколи не дивилась, як і зараз, але перемозі наших завжди до сліз радію. А тут, це вже не просто пісня для українців і не просто перемога в пісенному конкурсі. Як ви цього не відчуваєте
Татьяна-bfd8• 15 мая 2022
Ответ дляZelenkа
Як тепер заснути, якщо мозок співає і танцює! Наступна перемога - зовсім скоро!
Уявляю, як плющить рашистів, в тому числі і тих, що на форумі! Викусили?