Швидкоруч• сегодня в 09:00
У кого чи у близьких ОКР, як ви живете?
Як склалось ваше життя? Можливо жити повноцінно? Я зараз на стадії прийняття цього і хочу розуміти як далі буде.
Швидкоруч
• сегодня в 11:00
Ответ дляДверной_Проем
Судя по тому, как вы старательно обходите вопросы и максимально обтекаемо выдаете «информацию», тема - чисто попиздеть про «модный» диагноз. И потроллить женщин.
Ну якби це вібувалось в моїй голові, то я б написала чіткіше.
Іх того, що знаю.
Боїться мікробів, перший раз миє руки, бо треба чисті.
Другий раз миє руки, щоб із близькими нічого не трапилось. І так по колу.
Іх того, що знаю.
Гореотума• сегодня в 11:02
Ответ дляШвидкоруч
Подивилась профіль.
Український інститут когнітивно поведінкової терапії
В УІКПТ є дві програми - річна і 4-річна. Там геть різні умови вступу і відповідно здобувається різна кваліфікація.
Якщо ваш спеціаліст - психотерапевт в методі КПТ, то це ок. А якщо консультант - то цього може бути недостатньо. Але враховуючи, що у вас дитина, то має бути спеціалізація з дитячої КПТ. Якщо є така спеціалізація, то значить і з базовою освітою все ок, бо це наступна сходинка в професійному розвитку.
Швидкоруч
• сегодня в 11:03
Ответ дляДверной_Проем
Я вам просто подсказала, да? 🤣🤣🤣
Починалось все з того, що перевіряв двері і розетки і воду. Я на це не звернула уваги, думала просто відповідальний. Цей етап пропустила. Потім побачила рани на руках, думала алергія. Шукала дерматолога. Потім побачила, що часто миє руки.
Це без ваших підказок.
Слава Українi• сегодня в 11:05
Ответ дляШвидкоруч
У вас есть ОКР? От этих мыслей модна отвлечься? Они идут потоком.
обратитесь к специалисту, есть же куча таблеток для помощи при таких состояниях
Швидкоруч
• сегодня в 11:06
Ответ дляГореотума
Ну як дитина, майже 16.
Психолог з мед.освітою. психотерапевт в методі КПТ.
Гореотума• сегодня в 11:08
Ответ дляШвидкоруч
Ну як дитина, майже 16.
Тоді все має бути ок, бажаю вашій дитині це подолати. Що б вам не говорили, це можливо. І не катастрофізуйте, у кожного свої індивідуальні схильності і граблі)
Тут значна частина форуму потребує психіатричної допомоги і нічого)
неДодекаэдр• сегодня в 11:11
Ответ дляШвидкоруч
у мужа..убирает , но на нас не переносиит.
На его организованность мой хаос и 3 детей. Полет нормальный
Швидкоруч
• сегодня в 11:12
Ответ дляГореотума
Та я вже не знаю як правильно. Після першого заняття він аж повеселішав, сказав, що справиться. Таке враження, ніби гора з плеч впала. Я зраділа. А вчора щось знову його накрило. Злиться, замкнувся. Ми ж теж не зовсім розуміємо що і як, нервуємо. Думаємо, що то ще підліткові приколи якісь.
Тепер я вде думаю може не пускати його на ті збори? Але то для нього дуже важливо.
Швидкоруч
• сегодня в 11:13
Ответ длянеДодекаэдр
Це радує) бо я вже морально попрощалась з майбутніми внуками)))
Ласунка• сегодня в 11:24
Ответ дляШвидкоруч
Можливо відмінимо, я про це думала. Але він капітан команди, ну як не їхати? Я ж пишу, моє і його життя перевертається з ніг на голову.
Почекайте, ні психіатр ні психотерапевт не заборонили нікуди їхати
Автор, відкладайте паніку, справедливості заради це не найгірше, що може з нами статися. Не сприймає це як вирок, бо це лише виклик на Вашому життєвому шляху. Так, серйозний, важкий, але Ви зобов´язані справитися! Син - це таж сама дитина, яка була вчора і рік назад, просто зараз Вам потрібно увімкнутися і скорегувати, допомогти, навчитися жити та справлятися. Ваша паніка підштовхує його до ще більшої паніки. Зараз такий рівень стресу, що ще ускладнює.
Спитайте в сина чи хоче він сам їхати чи ні? Довіряйте йому та його рішенню.
Чи вже молодець, що звернулися до лікаря, не потрібно боятися ліків, ’приймайте’ цей виклик з незмінною впевненістю, що ви з цим справитеся, просто це шлях!
Тримайтеся, не панікуйте, все вийде! здоров´я Вам та сину!!
ДелайКак_Я• сегодня в 11:24
Ответ длянеДодекаэдр
Ви часом не плутаєте ОКР з перфекціонізмом?)
Швидкоруч
• сегодня в 11:27
Ответ дляЛасунка
Дякую за підтримку. Я намагаюсь з усіх сил, але не дуже виходить. Бо ці обстріли, робота мене виснажують не менше, ще й дома таке. Він мені просто вчорв сказав: просто люби мене і все.
Тут хотіла підтримки, що життя продовжується. Я справлюсь, я сильна.
Дякую всім.
ДелайКак_Я• сегодня в 11:28
Ответ дляШвидкоруч
не відміняйте, бо насамоті він зануриться у свої думки ще більше.
Швидкоруч
• сегодня в 11:30
Ответ дляДелайКак_Я
Може перед поїздкою нехай ще поспілкується з психотерапевтом. Може ще не добавить експозиції, але він поділиться своїми страхами і буде легше.
ДелайКак_Я• сегодня в 11:31
Ответ дляШвидкоруч
Дякую всім.
Ой, нє. Просто любити, це відноситися з розумінням. А цього робити не можна. Це НЕ норма, і потурати цьому не можна.
Швидкоруч
• сегодня в 11:42
Ответ дляДелайКак_Я
Ну а як? Він мені налив 25 кубів води, за світло мовчу. Не давати йому мити? Я розумію, що зараз голові каша і це його заспокоює.
ДелайКак_Я• 2 часа назад
Ответ дляШвидкоруч
Не хотіла писати, але... В мене є гарна знайома. Так сталося, що в неї син десь у 10 років, став дивно себе поводити. Я, маючи цю проблему, зразу зрозуміла що це і розповідала їй дуже і дуже докладно, що воно і як. Вона слухала і казала, так, схоже, але не зовсім. Думаю, що в нас це інше. В якійсь момент, я їй сказала, що далі буде гірше. Вона відповіла ’не каркай’. Її малий розумний хлопець, він дуже маніпулював її любов’ю до себе. Постійно казав, що вона повинна його підтримати, повинна не задавати зайвих питань, що він впорається, треба лише почекати і ...робив, робив, робив бескінченні ритуали. Зараз йому 39, він вже 10 років не виходить з квартири. Вона живе по його правилах і це пекло.
Ото буде веселуха• 2 часа назад
Ответ дляИ.О. людини
После травмирующих событий в детстве начала постоянно проверять, что под кроватью, когда вставала ночью.
Такая х*я продолжалась достаточно долго (лет так до 25), но на смену ей пришла другая ’шиза’ - проверка выключенного утюга/котла/двери. Я могу по несколько раз возвращаться домой, выйдя из подъезда, проверять, заперта ли дверь.
Сейчас контролирую это. Стараюсь не возвращаться, даже несмотря на мысли о том, что дверь не заперта. Ну, иногда тревога зашкаливает и приходится подниматься на этаж.
Делайте фото розеток перед выходом! И выключенные приборы. Это лучше, чем несколько раз возвращаться и быстрее
Ото буде веселуха• 2 часа назад
Ответ дляШвидкоруч
В моєму випадку це підліток. Як би це дорослий, то може розумніший був би. А так не знає, як справлятись.
У дочки было, после стресса, сначала с водой намывания. Потом перешло в порядок - все должно лежать спрятано, не на видных местах...на полке идеальный порядок! Ее так бесила квартира съёмная. Поменяли квартиру вынужденно, эта ей понравилась...и постепенно прошло окр. Я старалась к ее приходу со школы прям идеально навести порядки. Она успокоилась. Уже и на полке у нее может быть неидеально. Раньше ей прям физически было плохо от беспорядков.
ДелайКак_Я• 2 часа назад
Ответ дляОто буде веселуха
Иногда это просто ... задача вернуться, 5 раз, 6 раз. Сколько пришло в голову(
Швидкоруч
• 2 часа назад
Ответ дляОто буде веселуха
В нас нова квартира і новий ремонт. Дома чисто. Проблема десь в голові. Він ракет менше боїться, ніж видуманих мікробів. Чи то так вже психіка захищається, хто зна.
Швидкоруч
• 2 часа назад
Ответ дляДелайКак_Я
Я це розумію. Я вже багато читала. Наступний етап страх вийти з дому.
Захекалася читать• 1 час назад
Ответ дляЗабобонний фрукт
Может сдвг у него?
Окр буває як наслідок сдуг
Захекалася читать• 1 час назад
Ответ дляШвидкоруч
Стадия принятия того, что еще 2 месяца назад мой ребенок был нормальный, а сейчас замкнулся в себе и только и знает, что думает о микробах.
Можу припустити , що Ви з Києва. І в дитина так реагує на стрес. Дитину треба не від окр лікувати а від стресу захищати. Ідеально - вивезти в спокійне місце.
Захекалася читать• 1 час назад
Ответ дляШвидкоруч
КПТ тільки почали. Сказала, що через 2 тижні зустрінуться ще раз. Але бачу, що без ад не справимось.
Вночі жах під вікнами, все трясеться, а він думає ща мікроби, які могли потрапити на ногу. Ракет не боїться, а про це думає.
Це захисна реакція психіки. У мого чоловіка схожий психотип. Так от він після сильного стресу став релігійним фанатиком. І чим більше стресу тим більше проявляється фанатизм.
Конфиденциальность• 1 час назад
Ответ дляМайструю крила
Це надзвичайно виснажливо. Понад усе тобі хочеться спокою, тиші в голові, хоч на хвилину. Поступово навчаєшся приховувати свій стан. Тоді ти ведеш три битви водночас.
А навколо ходять розумники, що радять мислити позитивно і знайти собі якесь заняттячко
Так! Як це бісить, коли найближчі люди кажуть: ’знайди собі роботу і не забивай голову дурнею’. Думай позитивно і все налагодиться. Але, найгірше, це визнати, що з тобою щось не так
Швидкоруч
• 1 час назад
Ответ дляЗахекалася читать
Окр буває як наслідок сдуг
А в чому воно проявлялось? До цього була психічно здорова дитина. Ну мені здавалось. Ну двері перевіряв, ну то таке. Нова квартира, переживав, щоб закрив всі замки. Я так собі думала.
Швидкоруч
• 1 час назад
Ответ дляЗахекалася читать
Так, з Києва. Поруч був приліт, він дуже злякався. Але... при ОКРпорушуться біохімічні процеси в долях мозку. Чи дійсно причина прильоти, чи воно було і ми не помічали, а на фоні стреса загострення.
Швидкоруч
• 1 час назад
Ответ дляКонфиденциальность
Ну здоровим людям важко це усвідомити, це факт. Я теж так казала спочатку, бо не розуміла що саме відбувається.