Нужно мужу переслать валюту операция между физлицами супругами(Польша-Украина)
Якщо з поточного рахунку в Польщі на поточний рахунок в Україну (свіфт переказ), то обмежень по сумі немає. Але деякі банки можуть запросити документи про джерела походження коштів, якщо сума перевищує 400 000 грн в евіваленті.
Що стосується обмежень 100 000, то це перекази за допомогою платіжних карток (р2р)
Ответ дляОлечка87
Дякую, це ближче до правди