19 мая 2022

порадьте толкового косметолога на лівому березі Києва, будь ласка

Війна показала особисто мені, шо фінансувати в меблі/ремонти - це не потрібно. Бо життя може раз і закінчитичя. Тому тепер хочу нарешті виділити кошти для себе і зайнятися здоров´ям і красою.

Потрібен косметолог, який зробить чистку обличчя (є застарілі прищі, які не видавлюються) + допоможе підібрати засоби догляду
oleandra89 19 мая 2022
Приходьте до мене. Приймаю на троєщині