Не обижаюсь• 10 июня 2022
Вы верите, что человек, который имеет 100 000 $ может ходить в дырявых кедах?
Результат:
вже голосів:
357 (89.92%)
Верю
29 (7.3%)
Не верю
11 (2.77%)
Результат
Фигура мечты• 10 июня 2022
Ответ дляНе обижаюсь
А в машину дешевую у такого человека верите?
Вам сказал человек, что у него 100 тыс? Тогда у него их нет ))
Ватный Пупс• 10 июня 2022
Ответ длявыходные пролетают
Не важливо в яких кедах ти гуляєш по Парижу.
Очень важно, если в них ноги промокают и камешки под пятки попадают
Бочка порохУ• 10 июня 2022
Ответ дляСарафанное радио
Це 3 мільйони гривень
Так просто не накопичити
ніхто й не каже, що це просто. Але це вже і не дуже багато....було(((
Воздух в банке• 10 июня 2022
Ответ длявре_Динка
100к дол это не много! это не богатый человек
это всего лишь скромненькая квартирка в киеве
Да ладно,скромненькая.Ах,да,новострой из говна и палок.
Забыла что?• 10 июня 2022
Ответ дляНе обижаюсь
Це не велика сума. Я її маю.
У мене діряві кросівки, бо вони мені зручні і найдшевша машина, яка лиш могла бути, коли ми її купували.
Але це не багатство, як ви кажете. Навіть кваритири у Києві дорожчі. Багато людей володіють такою сумою.
Патриотка• 10 июня 2022
Ответ дляНе обижаюсь
Запросто. Был знакомый, бизнес оптовый, небольшое производство, 4 квартиры в городе. Одевался как бомж, ездил на грузовом бусике, потому что для работы так удобнее. Водила сельский на первый взгляд. Ну он из села, скрытный, прижимистый. Но умный.
АфродитаПетровна• 10 июня 2022
Знаю такого, имеет больше, а и мокасы дырявые и рюкзачке потёртый и любимый магазин семьи Вайкики
Воздух в банке• 10 июня 2022
Автор,вам вчерашняя тема не зашла?Это только голодранцам надо напялить на себя все,чтобы покрасивше.Людям,у кого мозг на месте нафиг не надо 300 нарядов.
Поумничка• 10 июня 2022
Ответ дляА Я Самая Самая
Багатих такі дурниці не хвилюють
То бідося видягається як до параду...
Я думаю діло не в багатстві. Я, наприклад, при любому доході хочу виглядати доглянуто, чисто. Про дирявий одяг чи кеди не може йти мова.
Не обижаюсь
• 10 июня 2022
Ответ дляВоздух в банке
Ванга из вас такк себе... я вчера темы не создавала
Не обижаюсь
• 10 июня 2022
Ответ дляЛюблю порядок
И одеваться в секонде
Так верите или нет?
Поумничка• 10 июня 2022
Ответ дляВоздух в банке
Так діло в ’не красівше’. Що не можна просто одягнутися нормально?
Сарафанное радио• 10 июня 2022
Ответ дляЗабыла что?
Це не велика сума. Я її маю.
Під анонімами 3 мильйони гривень то невелика сума
А без анонімів - то теми де допомога від держави 2000 грн для переселенців
Шальная коклетка• 10 июня 2022
Я працювала клінером в квартирах і будинках.Так от, працювала в сім´ї, де люди здавали в ремонт речі, які розлазились в руках від старості, в дитини піжама на 3 розміри менша і в дірках.Здавати це все в ремонт просили мене, бо місцеві швеї не хотіли брати, а я їздила по місту і шукала де здати.Незнаю як на рахунок 100 тис, але гроші в них на одяг точно були.І люди не жадібні, але зі шмотками от таке
Леди Репях• 10 июня 2022
Верю. А вот нормально ли это - вопрос. Тоже своего рода антипонт. Аля ’я не такой, как все’.
Леди Репях• 10 июня 2022
Ответ длявыходные пролетают
Ага, воняющему Парижу, кишащему арабами. Действительно, неважно))
Что за преклонение перед Европой?
Сарафанное радио• 10 июня 2022
Ответ дляБочка порохУ
І якщо порахувати
100000 Дол = 3 000 000 грн
Якщо відкладати по 10 тис. Дол. на рік, то знадобиться десь 10 років
При цьому зп має бути думаю від 1-2 тисячі доларів на місяць
Тобто зп у 11000-12000 тис. Дол.
Або збирати 20 років, але і зп має бути протягом цього часу така ж
В Україні такі зп мабудь у бізнесменів, зірок шоу-бізнесу та тих хто при владі, або має можливість брати хабарі
100000 Дол = 3 000 000 грн
Тобто зп у 11000-12000 тис. Дол.
мимАпроходила• 10 июня 2022
Памятаю свою першу роботу. Судоходна компанія. У директора у власності 6 теплоходів, 3 з них танкери. І ось на нашу фірму приїхали прпдставники банку щоб запропонувати співробітництво. Всі накрохмалені, налаковані, і тут забігає наш директор в резинових сланцях за 50 грн, і з масною плямою на футболці (щось там ремонтували на теплоході) .
швиденько підписав документи і далі на судно.
Пирожкиня• 10 июня 2022
Ответ дляНе обижаюсь
Знала лише одного такого.
Яйцеголовая• 10 июня 2022
Ответ дляЖена миллионера
Чей дырявый башмак?
Кстати, чей? Интересненько
Забыла что?• 10 июня 2022
Ответ дляСарафанное радио
Якщо вам так легше, хай так і буде.