Алина-1240• 27 июня 2022

Агрессивные дворовые собаки

Девочки,куда обращаться ,чтоб вывезли агрессивных дворняг.бросаются на ноги,кусаются и лают на людей.камни,палки,и прочее не помогает,возвращаются опять
Кофе в лобби• 27 июня 2022
Ответ дляКолхозница
Все,кто написал об убийстве собак,потом не удивляйтесь,когда вам прилетит обраточка в виде осколка или хуже !! будете дружно вопить ’зашо це нааааам ...’ Бездомніе собаки -полностью на совести людей ! читайте литературу как поступить ! ...а то одни ногтики и бровки в бОшках !
Вы ж почитали? Давайте инструктаж

с_переулочк­а• 27 июня 2022
Ответ дляволосатое стекло
Удалено администрацией...
Не хвилюйся, на твоїй родінє дітей їдять заживо пси дворові.

Доречі, недавно була новина. Загриз пес дитину, дівчинку в рф. Батько - воєнний. Жаль дитину, ні в чому не винна.
Царевна Лягушка• 27 июня 2022
Можете погодувати, водички налити)
волосатое стекло• 27 июня 2022
Ответ дляс_переулочк­а

Таке трапляється ,а шо? Наріки ,алкаші якщо б ту дитину вбили ,то вони б усіх алкашів пішли труїти ? Така логіка ? Визнайте , псів ви можете вбивати ,бо вони слабші і вам за те нічого не буде. Так у пуйла така ж логіка.
Я із Закарпаття якщо що. Зоозахисник
Непонятно• 27 июня 2022
Ответ дляФизрукая
вы хоть котов не трогайте, живодеры
Коти на людей не кидаються
Непонятно• 27 июня 2022
Ответ дляZelenkа
Закривайте тему, тут зоошиза підвалила)
І зоошизу не стримує зняття анонімів))) Як показала практика
с_переулочк­а• 27 июня 2022
Ответ дляволосатое стекло
Я із Закарпаття якщо що. Зоозахисник
Я тих собак за все життя приютила і вилікувала більше, ніж ви бачили.

І котів.

І птахів.

Я знаю що кажу.

А ви зоошиза.
волосатое стекло• 27 июня 2022
Ответ дляс_переулочк­а

І котів.

І птахів.

Я знаю що кажу.

А ви зоошиза.
А ви кончена живодерка
Аргументи закінчились ? То що робитимете з наріками та алкашами ?
с_переулочк­а• 27 июня 2022
Ответ дляволосатое стекло
А ви кончена живодерка
Ну, вони на мене не нападають і не кусають)

Повірьте, ваша любов до диких псів - до першого укуса вашої дитини. Згадаєте мене.

Я не пропоную вбивати. Я за організацію центрів. Вбити не могла б, не дивлячись на мою злість до диких псів.

волосатое стекло• 27 июня 2022
Ответ дляс_переулочк­а

Вже прийняли закон сьогодні наче. Контроль безпритульних тварин по європейським стандартам - стерилізація , вакцинація, чіпи.. У всіх містах мають бути такі центри
Я не знаю чого пси нападають. На мене вночі і вівчарки вибігали з дворів (чомусь відчинених) ,але коли з ними почати розмовляти ніжно ,то вони починають хвостом махати і добрішають. Такий у мене досвід
с_переулочк­а• 27 июня 2022
Ответ дляволосатое стекло
Що поганого в волонтерських центрах?

Собаки не будуть голодні, не будуть їсти отруту від тих, в кого рука підніметься.

Звісно, все це додатково регулювати штрафами за викидання тварин. А тим, що є - видавати документи, чіпи, щоб викидач платив великі штрафи.

Я проти того, щоб собаки бігали голодні, погризані по нашим вулицям. Для цього повинні бути центри.

Ні в якому разі не вулиця.

На мене ніколи не нападали. Я з дитинства знаю, чк поводити себе з собаками. Але мого чоловіка, який також волонтер, погризли, причому бігла собака завзято аж через дорогу.

Дитину теж погризли просто так, на моїх очах, благо в неї куртка була дутік пуховий.

До сраки ті чіпи. Собаки повинні бути за забором. Все.
волосатое стекло• 27 июня 2022
Ответ дляс_переулочк­а
Що поганого в волонтерських центрах?

Ні в якому разі не вулиця.

Може треба їх годувати то не будуть голодні ?
Волонтерські центри добре. Але наприклад в моєму місті такого центру нема. А группа небайдужих за 2 роки так нічого серйозного не утворила.
Так, стерилізували кілька десятків тварин. Але місць для перетримки вкрай мало ,тому все зайшло у глухий кут
с_переулочк­а• 27 июня 2022
Ответ дляволосатое стекло
Так, їх треба годувати в спеціально відведених місцях, не просто в парку.

Бо так собака думає, що то її дім і захищає його, нападаючи на дітей.

В тому і суть, що тих центрів немає! Я збираюсь писати петицію про створення таких центрів, за госбюджет, бо скільки можна?

В нас є багато ресурсів, людей, рук, небайдужих донатерів, навіть мій чоловік готовий дати не один десяток тисяч на такий центр.

Місце є. Немає координації по цьому питанню.

Чесно кажучи, я хотіла запропонувати щось схоже на «відстріляти всих а потім просто ввести документи» але чоловік проти.

Чекайте петицію про гуманні огороджені центри і обовязкові паспорта (в Дію) для тварин. Ми сформулюємо і я закину цю петицію на розгляд.

Бо ми так вічно будемо підбирати скалічених собак і котів, особливо після війни.
волосатое стекло• 27 июня 2022
Ответ дляс_переулочк­а

Нащо петиція якщо вже вирішили ?
с_переулочк­а• 27 июня 2022
Ответ дляволосатое стекло
Нащо петиція якщо вже вирішили ?
Бо собаки випускають на вулиці. Це недопустимо. Їх кидають на голод і холод.
Госпожа Белладонна• 28 июня 2022
Ответ дляЛучик_лучик
А вы предложите, что с собаками делать ’неживодерка’?
стерилизовать, поставить будки, кормить.
Можно вольеры сделать.
автор Алина-1240 • 28 июня 2022
Ответ дляГоспожа Белладонна
Можно вольеры сделать.
А кому та псарня нужна?я не хочу во дворе псарню,и соседи не хотят.кормить их тоже никто не собирается.и убивать противно их,вот и спросила,как их отвадить со двора
Госпожа Белладонна• 28 июня 2022
Ответ дляАлина-1240
убивают.((
Вы спросили как неживодерно - я ответила как милосердно и не живодерно.
А вы хотите спихнуть проблему .
Они голодные.
Собака бывает кусачей, только от жизни собачей.

Чтобы не размножались стерилизовать.
автор Алина-1240 • 28 июня 2022
Ответ дляГоспожа Белладонна
убивают.((
А вы хотите спихнуть проблему .
Они голодные.

Чтобы не размножались стерилизовать.
Я увы ответила правду.я не испытываю к бродячим псам любви,они мне не нужны абсолютно,и денег на них жалко.это уж если честно.я не хочу их ни убивать,ни любить.хочу просто спокойно,без страха ходить по двору

Госпожа Белладонна• 28 июня 2022
Ответ дляАлина-1240
я не про любовь, а про милосердие.
Вы пишите - хочу чтобы было, как я хочу и это правильно.
Мир не построен как кому-то хочется.
Он построен в реалиях.
автор Алина-1240 • 28 июня 2022
Ответ дляГоспожа Белладонна
я не про любовь, а про милосердие.
Мир не построен как кому-то хочется.
Он построен в реалиях.
Нету у меня к ним милосердия,но и собственноручно я их не бегаю убивать.пусть на свалке за городом бегают себе,но не во дворах на людей кидаются.
Госпожа Белладонна• 28 июня 2022
Ответ дляАлина-1240
да, у вас нет милосердия.
И вы не живодер.
За городом им что кушать? - нечего? - это вас не волнует.
Что они домашние и выброшениы людьми все --тоже.
Да , так и живете без милосердия в мире своих интересов.
Я с вами не спорю.
автор Алина-1240 • 28 июня 2022
Ответ дляГоспожа Белладонна
да, у вас нет милосердия.
И вы не живодер.
Я с вами не спорю.
Они домашними никогда не были,но несуразные крокодябки,которые на улице родились.ни одной породистой я среди них не видела,а нет вру,года 3 назад хась прибился ,но его соседи себе забрали отмыли
Госпожа Белладонна• 28 июня 2022
Ответ дляАлина-1240
все собаки на улице были отловлены и отстреляны , людьми или государством МНОГО раз.
Они пополняются за счет выброшенных домашних собак, за счет выброшенных щенков от нежелательных вязок.
у меня жила помесь стафа и боксера.
И я даже нашла человека, который в 20 градусный мороз выбросил месячного щенка .
Живет через дорогу, так и узнала, кто она по родословной. А была дворняга - дворнягой по виду, мне даже в детстве сказали - зачем вы подбираете таких страшных щенков?, вон у нас под домом красивее дворняги бегают. ( когда выросла, после 2 х лет стала красивой. Но это дома, чистая, откормленная. А на улице? страшко страшком, наверняка)
И так со всеми выброшенными собаками. Они все выброшенные.
Кто то выбрасывает рядом, кто-то завозит далеко. Кто-то теряет.