Кумушка• 28 июня 2022

Ща узнаем кто купил права. Заходите)

Просьба, не кидайте пункт пдд по этому вопросу.Хочется увидеть реальные результаты.
Поехали
Результат:
вже голосів: 1497
987 (65.93%) Не должен
357 (23.85%) Должен уступить
153 (10.22%) Результат
koreshk9• 29 июня 2022
Ответ дляДадосвидания
це рос сайт
Це сайт російською мовою, але про українські пдд, і навіть якщо так, то 1968 році була прийнята Віденська конвенція про дорожній рух і додаткова конвенція про дорожні знаки. Так що в найближчих до України країнах основні правила і дорожні знаки майже повністю збігаються.

koreshk9• 29 июня 2022
Ответ дляДадосвидания
ви не правильно розумієте праіила. Більше сперечатися не хочу
Не розумієте, на жаль, для мене як водія, правила правильно саме ви
Дадосвидания• 29 июня 2022
Ответ дляКумушка

Боже
згідна... але ж і відповіді в голсуванні невтішні..
КарамбОлька• 29 июня 2022
Автор , лучше ездить по правилам дай дорогу дураку. Вот вы отлично сдали экзамен едите на подъем , впереди куча говна. А грузовик из-за своей массы может не остановится, чтоб вас пропустить....
Ворона• 29 июня 2022
Тот у кого на полосе препятствие должен уступить.
Неваляшкина• 29 июня 2022
Ответ дляВорона
Если нет подьема, то должен. Но на подьеме уступает тот, кто спускается, независимо на чьей полосе препятствие