Кумушка• 28 июня 2022
Ща узнаем кто купил права. Заходите)
Просьба, не кидайте пункт пдд по этому вопросу.Хочется увидеть реальные результаты.
Поехали
Результат:
вже голосів:
987 (65.93%)
Не должен
357 (23.85%)
Должен уступить
153 (10.22%)
Результат
Ответ дляДадосвидания
це рос сайт
Це сайт російською мовою, але про українські пдд, і навіть якщо так, то 1968 році була прийнята Віденська конвенція про дорожній рух і додаткова конвенція про дорожні знаки. Так що в найближчих до України країнах основні правила і дорожні знаки майже повністю збігаються.
Дадосвидания• 29 июня 2022
Ответ дляКумушка
Боже
згідна... але ж і відповіді в голсуванні невтішні..
КарамбОлька• 29 июня 2022
Автор , лучше ездить по правилам дай дорогу дураку. Вот вы отлично сдали экзамен едите на подъем , впереди куча говна. А грузовик из-за своей массы может не остановится, чтоб вас пропустить....
Неваляшкина• 29 июня 2022
Ответ дляВорона
Тот у кого на полосе препятствие должен уступить.
Если нет подьема, то должен. Но на подьеме уступает тот, кто спускается, независимо на чьей полосе препятствие