Осторожная• 10 июля 2022

У кінці дня ноги здаються товстішими, ніж на початку дня

Не можу зрозуміти чому так зазвичай є. Робота у мене фізична на ногах, багато рухаюсь та п´ю достатньо води. Самі от бедра та коліна здаються повнішими у кінці дня, ніж зранку. З чим це може бути пов´язано?
ЧакрыНеРаскрылись• 10 июля 2022
Отеки?
Заставляличка• 10 июля 2022
ну так отеки
что не понятного
Луковая• 10 июля 2022
Зі спекою. І якщо набряки не критичні, то це скоріше норма, якщо ще і весь день на ногах.
Sonchik• 10 июля 2022
Як раз те,що весь день на ногах і спричиняє набряки.
Печенюшка• 10 июля 2022
як у Лілі-Роуз Депп?) Тут її всі вже обіс...обговорили)
Печенюшка• 10 июля 2022
ніжки на стінку увечорі, пийте каву - вона виводить воду, попийте легке сечогінне, їжте окрошку чи литовський холодник :) або огірки с кефиром, поменьше солі
автор Осторожная • 10 июля 2022
Ответ дляПеченюшка
А що з нею не так? Не зовсім зрозуміла)
автор Осторожная • 10 июля 2022
Ответ дляПеченюшка
Дякую))
Котенок аки рысь• 10 июля 2022
Ответ дляПеченюшка
У нее нормальные ноги
Советчицы в своем репертуаре
Заставляличка• 10 июля 2022
Ответ дляОсторожная
Дякую))
и полтаблетки детралекса чтоб лимфу разгонять, если не ногах стоите