Мері-мері• 14 июля 2022

Як так?? трагедія в Вінниці.

Найгірше коли діткам не дають шансу на життя...
Байдуже• 14 июля 2022
Ответ дляЭ-велин@
Да, жалко детей. А вам не жалко?
так тема пожалеть детей или что?

natalyabuyukli1983• 14 июля 2022
Ответ дляКрыска-Алиска
А як в Миколаєві, автор? Скільки людей гине щодня і ніхто так не висвітлює цю інформацію, ніхто нас не жаліє, ніхто не кричіть на всю країну, що Миколаїв бідний і як їх шкода.
Як прилетить у Львів або ще кудись, так пишуть усі СМІ.
Вибачте автор, емоції, але це дійсно так…
Мені шкода всіх, але чому така не справедливість, чому така байдужість до нашого міста, яке стоїть стіною і боронить весь південь країни😞
Я думаю,всі небайдужі до Миколаєва, кожному болить кожне містечко України, кожне життя безцінне, хоч бабусі,хоч маленької дитини, невимовно болить за нашу країну, за наших співвітчизниках,але як,як допомогти,що зробити?! Я не розумію,як може весь світ це бачити і НІЧОГО не робити
Байдуже• 14 июля 2022
Ответ для Alla
Если не брать фронт, и говорить о крупным городах, то хуже нежели в Николаеве только в Харькове.
да( доченька там((
Э-велин@• 14 июля 2022
Ответ дляБайдуже
так тема пожалеть детей или что?
Да, тема пожалеть всех мирных жителей погибших в этой войне, объявленной маньяком сатанистом.
ЧаЧаЧа• 14 июля 2022
Ответ дляAnna27021990
Меньше знаешь-крепче спишь для меня не понятна такая позиция.
Ви зараз прийшли з відром помиїв і вирішили плюснути в таку ж українку, як сама.
Так підіть до рашистів на сайти, а не сійте ворожнечу всередині країни!
Polz• 14 июля 2022
Ответ дляКрыска-Алиска
Фу аж бісите! Для чого ви применшуєте трагедію? Вам не жаль цієї Лізи, що ви зразу свої 5 коп тичете? Миколаїв жалко, я там до речі в універі навчаюсь, це лінія фронту, а Вінниця це тил, це інше
Anna27021990• 14 июля 2022
Ответ дляБайдуже
не я точно,но вай кажлый раз... да трагедия,но у каждого своя...как быстро все забывают
Говорите за себя.Какая своя,если это трагедия всей страны?Я все помню.И забыть это не возможно.Особенно,если находиться в Украине.

Байдуже• 14 июля 2022
Ответ дляЭ-велин@
стала агрессивной алкоголичкой на снотворное,вот спасибо войне
Janna2525• 14 июля 2022
Ответ дляFull House
Скажіть, мало вам розколу? Чи вам за це платять?
До чего це. Людина написала,що в неї болить. За Миколаїв правда.
Yog-Sothoth• 14 июля 2022
Ответ дляPolz
То есть гибель детей на линии фронта -это нормально? А в тылу печаль- беда? Так?
Байдуже• 14 июля 2022
Ответ дляAnna27021990
ну вы ещё хронику перечислите,если такая патриотка,то почему не в танке?? крышу сорвёт думать обо всех
Polz• 14 июля 2022
Ответ для Yog-Sothoth
Не перекручуйте
ole4kakissa• 14 июля 2022
Ответ дляkaty_kea
А в остальных городах значит не люди и не как так?
Сочувствуют и переживают за каждый город, а не больше или меньше или как-то по-другому.
Сегодня трагедия в Виннице, поэтому она и на устах ()
Э-велин@• 14 июля 2022
Ответ дляБайдуже
И что? Так лечитесь, думаете само пройдет?
NafffAnja• 14 июля 2022
Ответ дляAnna27021990
140 дней?
Днів
141ий від 24.02
Крыска-Алиска• 14 июля 2022
Ответ дляPolz
А Вам не «жаль» дівчини, яка загинула в Очакові. «Жаль» всіх…
Э-велин@• 14 июля 2022
Ответ для Yog-Sothoth
Гибель любых детей это беда
Байдуже• 14 июля 2022
Ответ дляЭ-велин@
пройдет,когда таким светлым умам прилетит,чтоб больше не говорили
Э-велин@• 14 июля 2022
Ответ дляБайдуже
Вы там закусывайте

beril_он• 14 июля 2022
Ну тревогу воздушную не нужно игнорировать, минимум это не быть хотя бы на улице. У нас на днях тоже 2 погибли в городе, хотя город условно спокойный. Пошли во время тревоги на спорт площадку, туда как раз и прилетело.
Polz• 14 июля 2022
Ответ дляКрыска-Алиска
Мені жаль всіх. Але коли лінія фронту, то ти знаєш, що там капєц і втікаєш в безпечну Вінницю. А потім прилітає і вбиває в Вінниці. І опускаються руки, бо по суті, нашо тоді втікати, немає безпечного місця, ці кончані б´ють по всьому, немає ніде безпеки
Байдуже• 14 июля 2022
Ответ дляЭ-велин@
Вы там закусывайте
а вы не завидуйте,и за ваше здоровье выпью
Э-велин@• 14 июля 2022
Ответ дляБайдуже
Не все агрессивные, как вы, не все завидуют, как вы. Вы там по себе всех не судите