Скомуниздила• 28 июля 2022
Хтось користується засобами Sane?
Як вам?
Тракторні війська• 28 июля 2022
кое-что очень нравится(увлажняющая маска с гиалуроновой) , кое-что не бомба , но хорошо кожа воспринимает , меньше высыпаний(сыворотка с кислотами и алое)
Скомуниздила
• 28 июля 2022
Ответ дляТракторні війська
Я колись брала пробнік, крему, то підійшов ідеально, здивувалась коли побачила що він дешевий
Чебуравлик• 28 июля 2022
Я користуюся вже другий рік, мені дуже підходить і все подобається по дії. У мене майже 10 найменувань їхньої продукції, і собі і сину підлітку беру, все ок. Щиро раджу усім користуватися, ціна супер.
Скомуниздила
• 28 июля 2022
Ответ дляЧебуравлик
Дякую)