03 августа 2022

Поїздка в Італію: який оптимальний маршрут?

Сестра з сином-підлітком (до 18 років) збирається їхати в Італію з центральної України. Мають біометричні паспорти. Є автобус з нашого міста, але їхати 3 доби. Самий коротший шлях, я так розумію, поїзд до Львова, потім не знаю чим краще - до Польщі (і питання в яке місто), далі - літаком до Італії.
Хто недавно їхав, підкажіть, прОшу, всі моменти (документи, тести, візи, бронювання та транспорт).
Бо 30 годин в автобусі, то, певно, каторга...........
liliyaya 03 августа 2022
поездом до черновцов. с черновцов автобусом до сучавы,часа 2. и в милан самолетом 1:45
lambova 03 августа 2022
Думаю треба їхати Львів-Перемишель, з Перемишля до Варшави Західної -Warsaw Chopin аеропорт і далі летіти до Італії
автор Стешк@ 03 августа 2022
Ответ дляlambova
Думаю треба їхати Львів-Перемишель, з Перемишля до Варшави Західної -Warsaw Chopin аеропорт і далі летіти до Італії
То потрібно добре орієнтуватися в Польщі, щоб добратися з одного міста до другого, а потім до аеропорту
автор Стешк@ 03 августа 2022
Ответ дляliliyaya
поездом до черновцов. с черновцов автобусом до сучавы,часа 2. и в милан самолетом 1:45
З нашого міста поїзд лиш до Львова та Франківська. Зі Львова можливо до Сучави?
Teverde 03 августа 2022
З якого міста вони їдуть? Я б їхала автобусом з їх міста до Кракова в Польщі, або інша країна, тобто до аэропорту, звідти літаком. Бо і потяг, і автобус, і літак це точно більше гемору
liliyaya 03 августа 2022
Ответ дляСтешк@
З нашого міста поїзд лиш до Львова та Франківська. Зі Львова можливо до Сучави?
Думаю ні. А маршрутка до чернівців? нема?
Teverde 03 августа 2022
Ответ дляСтешк@
То потрібно добре орієнтуватися в Польщі, щоб добратися з одного міста до другого, а потім до аеропорту
Навіщо їхати до Варшави? Краків ближче до укр кордону, а літаком вже летіти нема різниці звідки
ula5187 03 августа 2022
Ездили в Вроцлава в Рим в июле 20€ , 2ч полёт
автор Стешк@ 03 августа 2022
Ответ дляTeverde
З якого міста вони їдуть? Я б їхала автобусом з їх міста до Кракова в Польщі, або інша країна, тобто до аэропорту, звідти літаком. Бо і потяг, і автобус, і літак це точно більше гемору
З Кременчука. Певно, Ви праві. Зараз подивлюся білети. А якою компанією краще з Кракова летіти, бо колись Візз Ейр летіли, а що зараз?
автор Стешк@ 03 августа 2022
Ответ дляliliyaya
Думаю ні. А маршрутка до чернівців? нема?
Впевнена, що є, та так довше, мабуть
rybka21 03 августа 2022
їхали нещодавно з сином 10 років в автобусі 30 годин.
так, втомилися, але я думала, що буде гірше.
ніч очікування в аеропорту після поїздки 9 годин автобусом було витримати важче.
amina 03 августа 2022
Ответ дляСтешк@
З нашого міста поїзд лиш до Львова та Франківська. Зі Львова можливо до Сучави?
Зі Львова доба до Італії автобусом. Ну, трохи менше може. Чи все одно не витримають?
Omie 03 августа 2022
Напишіть куди, Італія немаленька
автор Стешк@ 03 августа 2022
Ответ дляOmie
Напишіть куди, Італія немаленька
Бергамо найкраще
автор Стешк@ 03 августа 2022
Можливо, дійсно, з Кременчука до Кракова, а там літаком до Італії.
Що ще потрібно, крім біометрії?
rybka21 03 августа 2022
Ответ дляСтешк@
Можливо, дійсно, з Кременчука до Кракова, а там літаком до Італії.
Що ще потрібно, крім біометрії?
нічого
автор Стешк@ 03 августа 2022
Автобус прибуває о 6-й ранку, а літак о 23:25
Teverde 03 августа 2022
Ответ дляСтешк@
З Кременчука. Певно, Ви праві. Зараз подивлюся білети. А якою компанією краще з Кракова летіти, бо колись Візз Ейр летіли, а що зараз?
Подивіться на скайсканер що туди літає, райнеир може, чи ще якісь лоукости
Teverde 03 августа 2022
Ответ дляСтешк@
Автобус прибуває о 6-й ранку, а літак о 23:25
Автобусних перевізників багато, подивіться інші. Декілька годин все одно варто мати в запасі, на кордоні може затриматися непередбачувано
итн 03 августа 2022
Смотрите Райнейр, рейсы Краков Милан-Бергамо, время вылета каждый день разное, есть днем, есть вечером.
Кабадука 03 августа 2022
Вчора повернулася з Неаполя до Києва автобусом з 4 річною дитиною. 40 годин в автобусі, важко але терпимо
Deniza 03 августа 2022
Врахуйте ще те, що в автобус ви візьмете два чемодани на людину, а в літаку за багаж потрібно доплатити купу грошей.
Liliia2007 03 августа 2022
З вашого міста потягом до Пшемишля зразу. Далі електричка до аеропорту Кракова. Звідти куди завгодно. З Кракова до Італії трохи дешевше, ніж з Варшави.
fedovik 03 августа 2022
я б їхала автобусом, власне я так і їхала. бо стиковки зазвичай виходять не зручні, з чемоданами по електричках теж таке собі задоволення
Liliia2007 03 августа 2022
І так, за багаж вище слушно написали. Якщо їдете не просто з рюкзачком, то додатковий багаж коштує більше білета. Тож тут варто думати. Чи три доби автобусом, але дешевше, чи літак, але за багаж доведеться платити.
автор Стешк@ 03 августа 2022
Ответ дляLiliia2007
З вашого міста потягом до Пшемишля зразу. Далі електричка до аеропорту Кракова. Звідти куди завгодно. З Кракова до Італії трохи дешевше, ніж з Варшави.
З Кременчука до Пшемисля? Мені не видає інфо
автор Стешк@ 03 августа 2022
Ответ дляfedovik
я б їхала автобусом, власне я так і їхала. бо стиковки зазвичай виходять не зручні, з чемоданами по електричках теж таке собі задоволення
Скоріше за все так і є. Або добу приходиться чекати, або впритик, що теж ризиковано.
автор Стешк@ 03 августа 2022
Всім Вам вдячна Сестрі передам, хай вирішує. Вони з багажем та котом, то краще, мабуть, прямим автобусом. Головне, що не потрібно ніяких віз та тестів.
Omie 03 августа 2022
Ответ дляСтешк@
Бергамо найкраще
З Бергамо є рейси в Сучаву, якщо зручно через Чернівці — оптимальний варіант.
Deniza 03 августа 2022
Ответ дляСтешк@
Всім Вам вдячна Сестрі передам, хай вирішує. Вони з багажем та котом, то краще, мабуть, прямим автобусом. Головне, що не потрібно ніяких віз та тестів.
З котом без варіантів)) Автобус і зручніше і дешевше. Та і реальніше, бо не всі авіаперевізники беруть з тваринами.