08 августа 2022

Арестовича уже обсудили?

Интервью по поводу отношения власти к народу?
Стрекозявка 08 августа 2022
Удалено администрацией...
gizma2019 08 августа 2022
нет, а что там?
Apple3010 08 августа 2022
шо там, можно вкратце, я не в куГрсе
sammy 08 августа 2022
Что вещал?)
katrusia-52 08 августа 2022
Не видели, напишите в двух словах
Aleksandra0505 08 августа 2022
Надо глянуть. Спасибо за рекламу!
Asteroidea 08 августа 2022
Не чіпайте Льоху. Він прикольний, але не всі розуміють його і тому багато хто його не любить. Це нормально
Kvitkaliliia 08 августа 2022
Це щось свіже, автор?
Asteroidea 08 августа 2022
Пішла в Інстаграм послухаю. Останнє що я бачила, то було селфі з Подоляком
elena901 08 августа 2022
Напишіть коротко, не можу його слухати, здається, що я глуха.
LiliaCh 08 августа 2022
Автор, вы или напишите в двух словах или ссылку на интервью киньте. А то такое, лишь бы ляпнуть
Irinaina 08 августа 2022
Ответ дляApple3010
шо там, можно вкратце, я не в куГрсе
Можно только вкрацции
katrusia-52 08 августа 2022
Ответ дляAsteroidea
Не чіпайте Льоху. Він прикольний, але не всі розуміють його і тому багато хто його не любить. Це нормально
Ага, а еще со сверспособностями.
Видела его интервью, где рассказывал как проводил сеанс экзорцизма в монастыре маленькому мальчику 🙈
Лето72 08 августа 2022
Ответ дляAsteroidea
Не чіпайте Льоху. Він прикольний, але не всі розуміють його і тому багато хто його не любить. Це нормально
Невже прикольно від нього чути - и наши радостно поскачут в бой
Хлопці гинуть а це падло прикалюється. Це нормально? Скажіть це родичам загиблих
Asteroidea 08 августа 2022
Ответ дляЛето72
Невже прикольно від нього чути - и наши радостно поскачут в бой
Хлопці гинуть а це падло прикалюється. Це нормально? Скажіть це родичам загиблих
Де він радіє загибелі наших хлопців? Будьласка конкретно з посиланнями
IlonaMask 08 августа 2022

Капець, як так можна?
Це він мститься за свої образи.
Стрекозявка 08 августа 2022
Ответ дляAsteroidea
Пішла в Інстаграм послухаю. Останнє що я бачила, то було селфі з Подоляком
Шип шип
Стрекозявка 08 августа 2022
Ответ дляЛето72
Невже прикольно від нього чути - и наши радостно поскачут в бой
Хлопці гинуть а це падло прикалюється. Це нормально? Скажіть це родичам загиблих
Прибила бы его за это, перегибает уже
Natatashka 08 августа 2022
Ответ дляЛето72
Невже прикольно від нього чути - и наши радостно поскачут в бой
Хлопці гинуть а це падло прикалюється. Це нормально? Скажіть це родичам загиблих
Коли наші хлопці почнуть масово повертатись з фронту, Люсічкє доведеться тікати не тільки з Києва, а і з України також.
Лето72 08 августа 2022
Ответ дляAsteroidea
Де він радіє загибелі наших хлопців? Будьласка конкретно з посиланнями
Інтерв´ю з Фейгіним.
Ледве не кожне навесні.
Перестала дивитись взагалі. Шукайте.
Стрекозявка 08 августа 2022
Ответ дляAsteroidea
Де він радіє загибелі наших хлопців? Будьласка конкретно з посиланнями
А где она писала что он радуется? Пожалуйста конкретно со ссылками
Natatashka 08 августа 2022
Ответ дляIlonaMask
https://youtu.be/VVJL4mRwTcc
Капець, як так можна?
Це він мститься за свої образи.
Але ж це не нове? Здається, я ці висери від нього вже чула
Kvitkaliliia 08 августа 2022
Ответ дляNatatashka
Але ж це не нове? Здається, я ці висери від нього вже чула
Ні, це старе і 100500 разів промусолене. Хочеться почути автора теми. Автор! Ау!
Natatashka 08 августа 2022
Ответ дляAsteroidea
Де він радіє загибелі наших хлопців? Будьласка конкретно з посиланнями
Обоже, ви спочатку читати навчиться. Хоча чого можна очікувати від шанувальниць люсі
kissaniya 08 августа 2022
Ответ дляAsteroidea
Не чіпайте Льоху. Він прикольний, але не всі розуміють його і тому багато хто його не любить. Це нормально
Так и есть.
Natatashka 08 августа 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Ні, це старе і 100500 разів промусолене. Хочеться почути автора теми. Автор! Ау!
Аааа, ясно, дякую
Vale29 08 августа 2022
Ответ дляIlonaMask
https://youtu.be/VVJL4mRwTcc
Капець, як так можна?
Це він мститься за свої образи.
Насколько я слышала, этому видео уже не один год. Вот только всплыло оно только сейчас почему-то
Filomena 08 августа 2022
Він про лднр в останньому інтерв‘ю говорив, що їх зливають…
І тут темка, що і про нас говорив…
IlonaMask 08 августа 2022
Ответ дляNatatashka
Але ж це не нове? Здається, я ці висери від нього вже чула
Удалено администрацией...
Aleksandra0505 08 августа 2022
Ответ дляIlonaMask
https://youtu.be/VVJL4mRwTcc
Капець, як так можна?
Це він мститься за свої образи.
Любители вырывать из контекста слова которым несколько лет))))😂