Дую ветер• 12 августа 2022

Британія. Питайте.

Готова відповісти. Тут 3 місяці.
автор Дую ветер • 12 августа 2022
Ответ дляВеснушка
Сколько кому пособие?
Одинока людина десь 300
мама з дитиною 600
Мама і двоє дітей приблизно 900

автор Дую ветер • 12 августа 2022
Ответ дляВеснушка
Так в Киев то можно вернуться.
Поки війна не закінчиться, ні.
Ми сиділи 2 тижні в бомбосховищі.
Дякую.
Нетутешня• 12 августа 2022
Автор, а у якому місті ви знаходитесь? Просто цікаво.
автор Дую ветер • 12 августа 2022
Ответ дляНетутешня
Вам варто врахувати, що спонсорська програма на 6 місяців, а з соціальним житлом в ЮК проблеми зараз. Ще спонсор може в будь який момент відмовитися надавати вам притулок, що вже траплялося дуже багато разів.
Всього 150 випадків (відмова спонсорів або незадовільний стан житла) офіційна інформація, десь вчора читала
автор Дую ветер • 12 августа 2022
Ответ дляSTOP_SKAZ
Дякую вам! ❤️‍🔥 Легкого повернення додому🤍
Дякую!
наКоблучках• 12 августа 2022
Ответ дляДую ветер
Поки війна не закінчиться, ні.
Ми сиділи 2 тижні в бомбосховищі.
Дякую.
А в каком районе Вы в Киеве живете?
автор Дую ветер • 12 августа 2022
Ответ дляПоросенка
Я вас прошу.Не раз видели такое.Особенно на втором этаже автобуса.И какая полиция.Ты идешь городом,возьмем Глазго,просто штын травы.Можно просто нанюхаться
Про великі міста вірю.
Нетутешня• 12 августа 2022
Ответ дляДую ветер
Напевно, неофіційно значно більше, на Фейсбуці в українських групах щодня по декілька тем « Допоможіть! Виганяють/вигнали спонсори»
автор Дую ветер • 12 августа 2022
Ответ дляНе умею мерить
А ви робочий контракт уже підписали?
так

автор Дую ветер • 12 августа 2022
Ответ дляНетутешня
ПАП тест - це дрібниця, його бере в джі пі медсестра за 10хв, це, мабуть єдине з чим немає проблем взагалі.
ПС. Я люблю Британію дуже, якщо що, але у Вас все ну дуууже ідеалізовано.
Пишу так як є.
Поросенка• 12 августа 2022
Ответ дляДую ветер
Блін...
ну реально різні Британії.
Я просто в шоці, бо майже всі пенсіонери зі своїми зубами. Навіть бабульки 80+
Поганих зубів не бачила.
Бували криві.
)))Да нет,одна.Возможно вы не насколько внимательны.У нас просто проблема у дочки с зубами,приехали с брекетами.И за почти 4 месяца они не сделали ничиго,меняют только резиночки.Если платно,то активация 250£,с ума сойти.
автор Дую ветер • 12 августа 2022
Ответ длянаКоблучках
А в каком районе Вы в Киеве живете?
Дніпровський
автор Дую ветер • 12 августа 2022
Ответ дляНетутешня
Все спонсорство через кансіл.
Там іде затвердження госей і тд.
Неофіційно не може бути.
Поросенка• 12 августа 2022
Ответ дляДую ветер
Брекети платно.
Десь 600 фунтів.
Легко нормально харчуватись.
Але там може бути важко з транспортом і з освітою.

У нас тут дуже гарні школи і потрапити туди було дуже важко!
Ви точно знаходитесь в іншій Британії.600£ брекеты поставить?Завтра буду в городе,могу прайс вам сфоткать
автор Дую ветер • 12 августа 2022
Ответ дляПоросенка
Про брекети не знаю.
Але зуби бачу регулярно у британців.
У вони точно не погані.
А набагато кращі ніж вУкраїні.
автор Дую ветер • 12 августа 2022
Ответ дляПоросенка
600 ф то виплати на маму з дитиною.
То я так відповідала на питання.
Про брекети нічого не знаю.
Не умею мерить• 12 августа 2022
Ответ дляДую ветер
так
А можете поділитися деякими деталями? Я тілько що підписала контракт, також продажі, компанія, в якій я колись працювала в Україні. Але локальні особливості контракту мене дуже вразили. Notice period- 3 міс. Антиконкурентий пункт- після звільнення я не маю права 3 міс працювати у конкурентів. Блін, контракт на 17 аркушів! Це особливість компанії чи такі умови у всій сфері? Який у вас notice period? Є такий пункт про роботу на конкурентів?
Нетутешня• 12 августа 2022
Ответ дляДую ветер
Все спонсорство через кансіл.
Там іде затвердження госей і тд.
Неофіційно не може бути.
Думаю, що не оновлюється інформація регулярно. Але, впевнена, що таких більше 150. Плюс не всі рапортують в кансел відразу, деякі просто самі знаходять житло.
Я вище запитувала, в якому місті ви живете, якщо не секрет? Десь у Surrey?
наКоблучках• 12 августа 2022
Ответ дляДую ветер
Дніпровський
Тогда странно

Поросенка• 12 августа 2022
Ответ дляДую ветер
600 ф то виплати на маму з дитиною.
То я так відповідала на питання.
Про брекети нічого не знаю.
Вибачте,не так зрозуміла.
автор Дую ветер • 12 августа 2022
Ответ дляНе умею мерить
Ну тут контракт це святе.
Мені здається, у всіх великих міжнародних компаніях так. Себе стахують з усіх сторін.
автор Дую ветер • 12 августа 2022
Ответ длянаКоблучках
Тогда странно
Що дивно.
Що ми живемо у відкритій висотці на 18му поверсі.
Нам було дуже сташно.
автор Дую ветер • 12 августа 2022
Ответ дляНетутешня
не можу сказати.
Вибачте
Замороженная селедка• 12 августа 2022
Ответ дляSTOP_SKAZ
Скільки витрачаєте на їжу?

Люди хороші? Правда, що менталитетом вони більш виховані та тихі?

Чи можливо там зняти квартиру?

Чи можливо працювати, не знаючи мови?

Подобається?
Люди лицемеры, с виду приветливые. Извиняются с поводом и без, проходя мимо на улицах. Нож в спину воткнут только так. Воспитание зависит от уровня как и везде. Есть и быдло и нормальные. Все ходят в спортивных штанах. Курят план на улице и дома, запах все время присутствует. Пополамщики процветают.

Квартиру снять тяжело, нужен поручить (даже если работаешь по контракту) или оплата вперед на пол года или год.

Работать на миннималку можно с очень слабым знанием языка.
Много работы на минималку: кол центры, супермаркеты, фабрики и склады.

Без машины жить и найти работу тяжело.

Мне нравится что зарплата соответствует развитым странам, даже живя нище можно позволить себе прилично одеваться и иметь гаджеты.

В школах приветливые учителя но учиться от детей не требуется.
Нет бесплатных кружков для детей.

Дешевая еда.

Чистый воздух.

Есть возможность развития при желании.
наКоблучках• 12 августа 2022
Ответ дляДую ветер
Що дивно.
Нам було дуже сташно.
Окей
Но с мая не страшно
Трынди-брынди• 12 августа 2022
Ответ дляДую ветер
Поки війна не закінчиться, ні.
Ми сиділи 2 тижні в бомбосховищі.
Дякую.
В Києві?
автор Дую ветер • 12 августа 2022
Ответ длянаКоблучках
Окей
Но с мая не страшно
ну то інше питання.
Місяць тому був приліт.
Мені страшно дітей везти.
Сама б не виїзджала
автор Дую ветер • 12 августа 2022
Ответ дляТрынди-брынди
В Києві?
так
наКоблучках• 12 августа 2022
Ответ дляДую ветер
ну то інше питання.
Місяць тому був приліт.
Мені страшно дітей везти.
Сама б не виїзджала
У меня в соседнем доме был
И?
Никто никуда не выезжал
автор Дую ветер • 12 августа 2022
Ответ длянаКоблучках
У меня в соседнем доме был
И?
Никто никуда не выезжал
Це особистий вибір кожної людини.