Лыжи со вспышкой• 13 августа 2022

Хто часто перетинає польський кордон автомобілем?

Це правда, що зараз кожну валізу ретельно перевіряють?
І які волинські переходи найбільш лояльні?
Мені здається, що Угринів…
Не будь КакСвета• 13 августа 2022
Я два-три раза в неделю на машине езжу Германия-Польша.
Стационарных постов там нет. Но периодически стоит полиция. В основном - проверка документов.

Но периодически бывают рейды отлова контрабандистов. И тогда досматривают полностью. Всю позапрошлую неделю стояла полиция и досматривали всех. И немцев, и поляков. Про меня с украинскими номерами я вообще молчу. Они даже огурцы перебрали, которых я 5 кг купила на польском рынке для засола.
А эту неделю вообще никто не стоял.
Так что угадать - тяжело.

Смыкалка• 13 августа 2022
Перевіряли завжди так.
І Вибірково кидають на яму.
Завжди так будуть роботи, поки наші в контрабандистів граються.
автор Лыжи со вспышкой • 13 августа 2022
Ответ дляНе будь КакСвета

А эту неделю вообще никто не стоял.
Так что угадать - тяжело.
Питання не по ЄС
Мені з України треба виїхати

Смыкалка• 13 августа 2022
Ответ дляНе будь КакСвета

А эту неделю вообще никто не стоял.
Так что угадать - тяжело.
При чому тут Німеччина -Польща, як мова йде про Україна- Польща?
Ответ дляСмыкалка
Перевіряли завжди так.
І Вибірково кидають на яму.
На устилузі всіх на рентген відправляють
Кожну машину
Не будь КакСвета• 13 августа 2022
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Питання не по ЄС
Мені з України треба виїхати
Я это писала для того, что угадать не реально. Там, где вчера не проверяли вообще - сегодня могут вывернуть наизнанку.
Ответ дляНе будь КакСвета
Хто часто перетинає, той знає, на відповіді тих людей і очікувала
Але про ваші огірки і закрутки то дуже цінна інформація, дякую, що поділилися
Не будь КакСвета• 13 августа 2022
Ответ дляЛыжи со вспышкой
И вам удачи.
Ответ дляНе будь КакСвета
И вам удачи.
Дякую)
І вам, щоб огірки не постріляли))

Олечка79• 13 августа 2022
Ответ дляНе будь КакСвета

А эту неделю вообще никто не стоял.
Так что угадать - тяжело.
Действительно, к чему эта ценная информация о езде с Германии в Польшу 🤦‍♀️
Смыкалка• 13 августа 2022
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Кожну машину
Так всі машини через рентген їдуть.
Нас кинули на яму, бо ніби марка машини здавалась підозрілою. Ніби велика і багато місця для сховку .
Тримали 5 годин. При чому більше було того чеканні,ніж самої перевірки.
Семенна Семеныч• 13 августа 2022
Подскажите, это проверяют те машины, которые с Польши едут в Украину, или с Украины в Польшу? И что ищут? Что нельзя везти?
Ответ дляСмыкалка
Так всі машини через рентген їдуть.
Який перехід?
Ответ дляСеменна Семеныч
З України перевіряють поляки
З Польщі - українці
Перелік заборонених речей є у вільному доступі
Думаю, що більш ретельні перевірки через війну і можливість перевезення зброї, наприклад
Смыкалка• 13 августа 2022
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Який перехід?
Шегині .
Вперше їхала саме цією машиною і вперше загребли.
Семенна Семеныч• 13 августа 2022
А меня интересует наличка. Если буду ехать в Польшу и налички будет чуть больше, чем разрешено. Сумки, рюкзаки тоже проверяют?
Ответ дляСмыкалка
Шегині .
Дякую
Напевно таки через Угринів треба
Аноним Первый• 13 августа 2022
Грушів- перевіряють, багато машин відправляють на яму. При мені відправляли декілька машин і вони стояли в черзі, бо гаражі з ямами були зайняті. Перевіряють всіх і тому затримки на пп. Але вони ще і бачать на око, кому треба зробити детальніший огляд. Менн більше напрягає, що полки рочали тестувати білметрію фейс ід, хочуть збирати з часом данні всіх , хто вїжджає в єс, і сканувати пропуски людей по фейс ід.
Ответ дляСеменна Семеныч
У вас запитають за готівку
Якщо вмієте робити покер фейс - везіть)
Я лошара, то відразу спалюся))

Ответ дляАноним Первый
А, бачила таке)
Вхопили чолов’ягу, який в ту рамку не влазив, система його не ловила)
Ну мені якось не страшно, хай собі роблять мій фейс ай ді, не шкода)
Кондуктор троллейбуса• 13 августа 2022
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Кожну машину
Ні, не всіх

Є одна бєшана полячка яка шманає. Всі інинормальеі