Варена цибуля• 16 июля 2024
Дитина їде з бабусею закордон
Хто має досвід виїзду дитини закордон з бабусею(мамою мами) в літку 2024?Прізвища різні, є дозвіл органу опіки від одного з батьків, закордонний паспорт, свідоцтво про народження і про шлюб батьків(де в мами і бабусі одне призвище)
Варена цибуля
• 16 июля 2024
На гарячій лінії сказали ,що дозволу не потрібно лише документи,що підтверджують родинні звʼязки,чи так це насправді?
Попихтю та й годі• 16 июля 2024
Ответ дляВарена цибуля
Для украинских погранцев достаточно, для польських или румынских нужна доверенность
Блакитне небо• 16 июля 2024
Я робила дозвіл на виїзд в нотаріуса від мене та тата дитини на мою маму, перевіряли тільки на нашому кордоні при виїзді
СМСница• 16 июля 2024
Ответ дляВарена цибуля
Дозвіл в вас є?
Варена цибуля
• 16 июля 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
СМСница• 16 июля 2024
Ответ дляВарена цибуля
То в якійсь паралельній реальності вони читають українською. Звідти ж і ’довєрєность’
Варена цибуля
• 16 июля 2024
Ответ дляСМСница
Дозвіл в вас є?
Є дозвіл органу опіки і піклування від мене на маму про виїзд дитини закордон.Передзвонила ще раз на гарячу лінію,сказали добре що є,виїдуть без проблем.Тепер вже про поляків думаю чи пустять…
СМСница• 16 июля 2024
Ответ дляВарена цибуля
До чого тут поляки
Щебетуха• 16 июля 2024
Ответ дляВарена цибуля
Сегодня моя мама с дочкой въезжали в Украину и спросили у пограничников, потому что надо будет обратно ехать. Пограничники ответили, что нужно свидетельство о рождении мамы, свидетельство о рождении ребегка и свидетельство о браке. На горячей линии нам тоже такое говорили.
Варена цибуля
• 16 июля 2024
Ответ дляСМСница
До чого тут поляки
Вище пишуть, що поляки і ромуни без довіреності не пустять
СМСница• 16 июля 2024
Ответ дляВарена цибуля
А хто це пише, ви знаєте цю людину особисто і її думка експертна для вас?
Щебетуха• 16 июля 2024
Если Украина выпустила, то другим странам должно быть все равно. Тем более, какая доверенности может быть для иностранных государств? Они умеют читать на украинском?
Триндю-бриндю• 16 июля 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Ну для чого цей гон?? Ні румуни ні поляки не вміють читати українською, їх не цікавлять ніякі довіреності. Довіреність потрібна лише укр прикордонникам
Чеширская кошечка• 16 июля 2024
Ответ дляВарена цибуля
Моя точно з такими вхідними даними їхала з дідусем. Листа з органів опіки більш ніж достатньо. Свідоцтво про народження теж хай візьмуть.
Варена цибуля
• 16 июля 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Дякую!
Смурфик• 16 июля 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Польском как все равно, надо для наших
Смурфик• 16 июля 2024
Ответ дляВарена цибуля
Пустят
Смурфик• 16 июля 2024
Ответ дляВарена цибуля
Молдова не могут прицепиться, а поляки точно нет
Руда ліса• 16 июля 2024
Ответ дляВарена цибуля
Эти все разрешения проверяют только на украинской границе. На других границах (Польша, Румыния, Германия итд) их никто не смотрит. Эти доверенности только для наших погранцов, если ребенок едет не с мамой.
Если с мамой - доверенность не нужна.
Варена цибуля
• 17 июля 2024
По-факту: дочка виїхала з бабусею без проблем:українці дивились дозвіл органу опіки і піклування/поляків тільки паспорт цікавив
Апофиозная• 19 июля 2024
Ответ дляВарена цибуля
Зробіть доручення, їх точно спокійніше випустять
Помеха справа• 02 августа 2024
Ответ дляВарена цибуля
Я б зробила. Коштує недорого, зато спати будете спокійно.