Звезда в шоке• 14 августа 2022

Йогуртова запіканка. Чи можна використати кефір?

Замість йогурта
Самоучка• 14 августа 2022
А ви оригінал їли? Таке собі, якщо чесно. З кефіром зовсім буде Г. Краще кекс на кефірі

автор Звезда в шоке • 14 августа 2022
Ответ дляСамоучка
На вигляд норм. Дайте, будь ласка, рецепт нормального. Бо перед тим робила, то було геть не дуже на смак
Самоучка• 14 августа 2022
Ответ дляЗвезда в шоке
Ну дивіться, за цим рецептом в результаті по смаку виходить омлетойогуртовий мус.
Зараз кекс знайду
Самоучка• 14 августа 2022
Тільки замість ряжанки будь-який к/м продукт, я часто на кефірі роблю чи навіть на кислому молоці. І олію виправте на 100 мл, а то занадто жирно. Це подвійна порція якщо що.
руки_Крюги• 14 августа 2022
Яущо кефір, то треба додати кукурудзяний крохмаль
автор Звезда в шоке • 14 августа 2022
Ответ дляСамоучка
Дуже дякую
автор Звезда в шоке • 14 августа 2022
Ответ дляруки_Крюги
Багато?