Ганцю в кєдах• 28 августа 2022
Хочу нити про те, що закінчується літо
Воно було надзвичайно печальне. Війна сама по собі - в першу чергу. І купа прямих та непрямих наслідків. Ми тільки і робимо, що намагаємочь вигребсти з проблем, а тим часом літо промайнуло. Так сумно.
Наступне літо так нескоро. І хтозна, яким воно буде. І чи буде.
Чудо в декрете• 28 августа 2022
Дуже швидко пролетіло, не віриться, що через пару днів знову школа/садок і все по колу
PORKA• 28 августа 2022
Ответ дляЧудо в декрете
Да если бы школа, садик... нет дистанционка...
ОноВамнадо• 28 августа 2022
Раньше обожала жару, теперь как то плохо мне на солнце, ещё живу в местности холмистой, пока на горку, потом ещё на одну, как то вообще не айс. Стала сидеть дома в жару больше. И осень очень радует, особенно если будет теплой.
Чудо в декрете• 28 августа 2022
Ответ дляPORKA
Ми за кордоном, в липні тільки навчальний рік закінчився, тому все якось швидко
PORKA• 28 августа 2022
Ответ дляЧудо в декрете
А ясно
Ганцю в кєдах
• 28 августа 2022
Завтра поїду в парк, сяду під соснами з книгою і буду день там сидіти. Хоч за кінчик хвоста його вхоплю.
ПешитеБесАшипок• 28 августа 2022
Літо - моя улюблена пора. Восени школа, дощі, холод - накриє мене сильно 😭
75В• 28 августа 2022
В цьому році ніякого задоволення від літа, і взагалі з 24.02 наче один нескінченний день(
Благоуханочка• 28 августа 2022
Страшно в зиму под обстрелами. Особенно когда живёшь в панельке и полностью зависишь от ЦО.
Ганцю в кєдах
• 28 августа 2022
Ответ дляПатриотка
Да. Последние дни моря. И домой. Лето быстро пролетело
Ви хоч щось бачили. Ми цього року бачили лише двір. Розумію, що нам повезло більше, ніж багатьом, кого вже нема через суку війну, та все ж
Зяблик протестант• 28 августа 2022
Була у Голосієвському лісі чотири рази за літо , занурювалася в купіль. Сьогодні сонячно, гарно, мило, а минулі рази потрапляла в дощ , в зливу.
Патриотка• 28 августа 2022
Ответ дляЗяблик протестант
Я там живу близко. Но не купалась никогда
Патриотка• 28 августа 2022
Ответ дляПешитеБесАшипок
А я буду фото смотреть и греться в джакузи
ПешитеБесАшипок• 28 августа 2022
Ответ дляПатриотка
Фото так не гріють, як літо ) Хоч і теж їх трохи маю
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 28 августа 2022
Последние несколько лет в сентябре я отдыхала в Турции, теперь вообще не знаю, когда смогу выбраться ((
Ганцю в кєдах
• 28 августа 2022
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Патриотка• 28 августа 2022
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ну я все лето на море. И даже сейчас. Так что достаточно 😂
ПешитеБесАшипок• 28 августа 2022
Ответ дляПатриотка
Моря багато не буває )) Я теж недавно повернулася.
Зяблик протестант• 28 августа 2022
Ответ дляПатриотка
Спробуйте. Але то не купання, а занурення в джерельну воду.
Я би під Мелітополем в с.Терпіння в джерельну , холоднючу , прозору воду занурилась, на жаль там цього року - окупація.
Патриотка• 28 августа 2022
Ответ дляЗяблик протестант
Я в такое не лезу ледяное
Кружите меня,кружите• 28 августа 2022
Те ж саме. Плюс осінь-зима цього року не просто зміна сезону, в холодну пору важче воювати і виживати.
Пез Году Неделя• 28 августа 2022
Це літо було доволі прохолодне, надіюсь, що ще вересень нас побалує жарою