Госпожа_тамагочи• 31 августа 2022
Дівчата, в кого вініри. Вам було боляче їх встановлювати?
Шаловливая Пиранья• 31 августа 2022
это не больно, тк наркоз, но выдержать процесс обпиливания... Ух, как вспомню, так плохо
Не буду• 31 августа 2022
Ответ дляШаловливая Пиранья
насколько сильно спиливают?
Херсон це Україна• 31 августа 2022
Ответ дляЕтитьская богомышь
Боляче платити по рахунку за їх встановлення
Шо по рахунку, як бу автівка зараз ? ) А то кажуть ціну за 1 , а там ще набігає за роботу
Етитьская богомышь• 31 августа 2022
Ответ дляХерсон це Україна
2 роки назад 6500 за один вінір ( в мене пів рота вінірів)+ 2 рази наркоз, один на підготовку, другий на встановлення.+ виготовлення тимчасової пластикової накладки на зуби. Платила і плакала
Госпожа_тамагочи
• 31 августа 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
У вас такі погані зуби, що ви готові їх зпиляти?
Нажаль
Госпожа_тамагочи
• 31 августа 2022
Ответ дляЕтитьская богомышь
Це само собою
Госпожа_тамагочи
• 31 августа 2022
Ответ дляХерсон це Україна
8-9 тис один
Госпожа_тамагочи
• 31 августа 2022
Ответ дляЕтитьская богомышь
А відчуття? Крім душевних?)) Бо я думаю може під повним наркозом робиьи, якщо можна
Етитьская богомышь• 31 августа 2022
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Не приємно, коли роблять віддтиск щелеп, по перше хочеться блювати, по друге, здається що вирвуть тобі всі зуби з коренем. Не дивитися в зеркало на свої спилені зуби. Пластикова накладка виглядає не природньо, з нею важко їсти і говорити. Мені ставили вінірів весь верхній ряд по посмішці, 8 штук зразу
Госпожа_тамагочи
• 31 августа 2022
Ответ дляЕтитьская богомышь
А скільки з пластиковою ходили?
Етитьская богомышь• 31 августа 2022
Ответ дляГоспожа_тамагочи
А скільки з пластиковою ходили?
12 днів
Госпожа_тамагочи
• 31 августа 2022
Ответ дляTanieella
Если будет больно, вколят лидокаин и никаких болевых ощущений.
Если есть деньги, делайте, не пожалеете.
Сделала 2 передних. Ни разу не пожалела. Перед этим 2 раза наращивала, хватало на месяц и отпадало.
Когда зуб стремный, не улыбка - а оскал.
Я мушу робити, в мене патологічна стираємість зубів
Госпожа_тамагочи
• 31 августа 2022
Ответ дляTanieella
Зовсім інше обличчя!