Мандолина Бу• 17 сентября 2022
Питання до нотаріуса
Добрий вечір! Питання наступне: є спадщина, яка мала відійти мамі (не задокументовано, знали всі, але лише на словах). Після смерті діда мамин брат вирішив, що все таки хоче цю спадщину. Зараз вони не спілкуються. Дізналися,що донька дяді не збирається вчитися далі (хотіла в медичний інститут, довчилась на медсестру, але каже, що це не її) і пішла в магазин. Скоріше за все батьки не можуть їй оплатити
Мама хоче відмовитись від спадщини зх умовою, що племінниця піде вчитись .
Чи можливо взагалі таке оформити документально? Що кошти підуть саме на навчання? Дякую
Петросянша• 17 сентября 2022
Канєшно нє, шо за брєд взагалі.
Хай мама вступає в спадщину, продає і оплачує ті гроші прямо на рахунок інституту
Петросянша• 17 сентября 2022
Ответ дляМандолина Бу
Вступили, але не визначили долі
Нотаріус визначить