Чемодан-Вокзал-Майами• 19 сентября 2022
Монобанк позбувається російського інтерфейсу
Я ще задовго до війни перестала замовляти товари в російськомовних продавців та на сайтах де нема української мови. І чесно кажучи це іноді спантиличувало мене , шукаю крем , і вибиває російські сайти теж. Тож українські сайти російською мовою ідентифікуються як російські.
А тепер до новини ❤️ Обожнюю монобанк і нову тенденцію. Нова пошта вже вилучила російську мову з сайту. Дуже мило 🥰
Жена аллигатора• 19 сентября 2022
Ну, между собой люди могут разговаривать хоть на суахили.
Но сайты, магазины, реклама и пр должны быть на гос.языке.
Мова- то державність.
Ms. При теле• 19 сентября 2022
Ответ дляКотик-Пупсик
Зараз набіжать ті, в кого тече расійська кров і руський язик радной.
Сначала набежали патриотки из Польши, которые беженцам сдавали свои помойки по 1000 баксов
Майструю крила• 19 сентября 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
А коли до Вас дійде, що мова - це зброя? путін ненавидить Україну і все українське, ненавидить українську націю. А мова - це ідентифікатор цієї нації.
Нет никакого индификатора, когда ж это впс дойдёт. Вон 70% запородсеой области в оккупации, а там люди преимущественно украиномовни. Помогло это им как-то?
Чемодан-Вокзал-Майами
• 19 сентября 2022
Ответ дляМайструю крила
Я вот все жду жду когда же до людей дойдёт, что не в языке дело. Я живу на юге Украины, ближе к востоку, сейчас прифронтовой город. Город весь русскоязычный. При этом мы все, ну основная масса, украинцы, которые за свою страну и любят её. Мы знаем и украинский язык, любим его. Но харош делить уже на украиномовних и русскоязычных.
Я вам вірю . Але знаєте що .
Я коли дивлюся новини деякі люди навіть з того самого звільненого Ізюму , саме російською мовою розказували як раділи ,що путін виграв вибори , що їм все одно де жити , що росію любили і чекали. І покажіть мені інтерв´ю людей які українською мовою розповідають такий брєд.
Ми любимо українській язик. А я люблю свого сина , але його не годую а годую сусідського хлопчика , а мій обїдками харчується. Дивна у вас любов.
Ms. При теле• 19 сентября 2022
Ответ дляМайструю крила
Удалено администрацией...
Котик-Пупсик• 19 сентября 2022
Ответ дляМайструю крила
Ну якщо ви його знаєте, і любите його, чому не спілкуєтесь ним? Нема бажання позбутися руського?
Чому до людей досі не доходить. Що всередині країни людей ніхто не ділить. Ділять людей на українців і росіян. А це трохи ускладнюється тим, що українці спілкуються руським язиком.
Котик-Пупсик• 19 сентября 2022
Ответ дляМайструю крила
Чем она поделилась, тем что и так всем понятно? Что всё, что связано с обслуживанием по закону должно быть на украинском языке? Государственном языке?
Перечитайте старпост ще раз.
Чемодан-Вокзал-Майами
• 19 сентября 2022
Ответ дляМайструю крила
Ще одна. Новина про те , що до москалів ніхто підлаштовуватися і адаптуватися більше не буде. За російською мовою треба буде їхати за порєбрік скоро.
РукиМыли?• 19 сентября 2022
Ответ дляMs. При теле
Удалено администрацией...
Котик-Пупсик• 19 сентября 2022
Ответ дляMs. При теле
Ось такі як ви, ділять людей. А так да, мова ні при чому. Угу.
Майструю крила• 19 сентября 2022
Ответ дляЖена аллигатора
Мова- то державність.
Так це взагалі і раніше було. В державних установах вже років 20 вся документація на українській мові. Обслуговування в магазинах давно також на державній мові.
Так в усіх країнах.
Котик-Пупсик• 19 сентября 2022
Ответ дляМайструю крила
Відколи це Запорізька область стала на 70 % україномовною?
Жена аллигатора• 19 сентября 2022
Ответ дляМайструю крила
Так в усіх країнах.
Я как бы в курсе. Я здесь живу
Котик-Пупсик• 19 сентября 2022
Ответ дляРукиМыли?
Удалено администрацией...
Чогось про срач зазвичай пишуть ті, кому руський язик дуже важливий. Вам мова як бельмо в оці.
Майструю крила• 19 сентября 2022
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Я вам вірю . Але знаєте що .
Вот теперь я уверена, что тема про мовный срач.
Но я даже писать ничего не хочу, кроме того, что сейчас наши русскоязвчные парни воюют и нас защищают.
А вы дальше писяйтесь за мову, пока нас защищают те, кто её плохо знает
Кукусики• 19 сентября 2022
Я у житті розмовляю переважно російською, але інтерфейс в телефоні, на компі вже багато років український. На сайтах теж його обираю.
Котик-Пупсик• 19 сентября 2022
Ответ дляМайструю крила
Удалено администрацией...
Майструю крила• 19 сентября 2022
Ответ дляКотик-Пупсик
А с кем мне говорить мовою, если весь город русскоязычный? Я знаю и неплохо, но мне не с кем говорить. И при этом мы все украинцы. И даже бабки на лавках за Украину.
Котик-Пупсик• 19 сентября 2022
Ответ дляМайструю крила
З українцями, якщо ви б хотіли то перейшли б. І потім слідуючи вашому прикладу переходили б і інші.
Україна=українська мова. Так має бути. В усіх містах.
Чемодан-Вокзал-Майами
• 19 сентября 2022
Та наволоч не дублює надписи на окупованій території українською мовою?
А тьоті з прифронтових міст (скоріше за все потомки російських емігрантів у будинки виселених в Сибір українців) чого ниють ? Нехай ти розмовляєш російською мовою , твоє право. Але , що за проблема ,що українська мова поширюється і зникає російська на території України. Н
Чемодан-Вокзал-Майами
• 19 сентября 2022
Ответ дляМайструю крила
А парні тут до чого я не зрозуміла ? Що за вброс. Нас захищають люди з усього світу , в тому числі і на фронті. І що ?
freedom_2015• 19 сентября 2022
Гарна новина ,вже давно пора перестати дублювати москальскою .Навіть ті що розмовляють рос. здатні кілька фраз зрозуміти рідною мовою
Майструю крила• 19 сентября 2022
Ответ дляКотик-Пупсик
Удалено администрацией...
Пісяються, бо з дитинства розмовляють так.
Мені, наприклад, легко перейти бо в мене мама була украхномовна. А як ти зто мову вчив лише у школі трохи? Як тим, зто живе у місті де всі розмовляють ’на языке’?
Де і з ким балакати українською, якщо нема з ким.
А по теме, повторюсь, автору мовный срач захотелось развести.
Не поолучится и зачем это делать? Вы ж все играете как раз на сторону оккупантов этим
Котик-Пупсик• 19 сентября 2022
Ответ дляМайструю крила
А в Україні не в усіх містах в школі була українська мова? По моєму вчити мали її всі.
На сторону окупантів як раз грає те, що півкраїни російськомовні. Ми країна помилка, як вони пишуть. Бо самі не визначились хто ми є, бо ідентичності нема. Чомусь в раші прославляють все своє, звеличують. Для них язик могучій, велікій. І на вас, російськомовних це розповсюджується, ви не можете і не хочете його позбутись, бо це щось аж занадто для вас важливе, велике, значуще.
А мова то щось таке, маленьке, для селян, не модне.
Майструю крила• 19 сентября 2022
Ответ дляКотик-Пупсик
То есть мне ни с кем не говорить?
Ржу с так має бути.
Вы понимаете, что вы не заставите людей говорить так, как вы хотите? И вы понимаете, что на каком бы языке люди ни говорили, они украинцы.
Я не знаю, как донести до вас, что нельзя делить людей по языку
Ржу с так має бути.
Чемодан-Вокзал-Майами
• 19 сентября 2022
Ответ дляМайструю крила
Українськомовне населення на стороні окупантів бо використовує українську мову? А мало б з розумінням ставитися до російськомовниз яким нема де практикувати українську мову в Україні і з жалості перейти на російську ?
Я вивчила німецьку і англійську мову з ноутбуком і книгами. Мій син також. То досить недолугих пояснень. Не хочете - не вчіть. Можливо ,ще будуть доступні вакансії для російськомовних. Мити туалети в Макдональдсі наприклад
Та никада в жизни• 19 сентября 2022
Ответ дляМайструю крила
Знаємо, любимо але спілкуватися наею не будемо. Чому? Бо вам російська рідна?
Котик-Пупсик• 19 сентября 2022
Ответ дляМайструю крила
То есть мне ни с кем не говорить?
Ржу с так має бути.
Перечитайте гілку моїх повідомлень, там вже є відповідь про ділити людей.
Не треба мені нічого доносити.
Чемодан-Вокзал-Майами
• 19 сентября 2022
Ответ дляМайструю крила
То есть мне ни с кем не говорить?
Ржу с так має бути.
Говоріть російською., Так ви українка. Мені головне ,щоб все в Україні було українською. Сайти , преса , телебачення , освіта , магазини , без цієї благочинності в вигляді російського дубляжу. А