ЖенаАйтишнеГа• 05 октября 2022
Порадьте герметичні лотки для їжі
Господині, похваліться своїми лотками для продуктів. Шукаю лотки для гарячих та холодних страв. Можливість гріти у мікрохвильовій печі. І щоб герметично , бо часто при транспортуванні через кришку щось да протікає.
Ш.а.л.у.н.ь.я• 05 октября 2022
Краще вакуумні. В мене Gipfel. Можна використовувати в мікрохвильовій, посудомийниці, морозилці.
Кукусикиииииии• 05 октября 2022
У меня Люминарк стеклянные непроливайки
Отличные.
В дорогу пластиковые обычные куплены в хоз магазине
Крышка с резинками. Тоже ничего ни разу не вылилось, даже в рюкзаке с которым бежали и падали.
Отличные.
ЖенаАйтишнеГа
• 05 октября 2022
Ответ дляКукусикиииииии
У меня Люминарк стеклянные непроливайки
Отличные.
Люмінарк непроливайки це які? В мене звичайні і підводять
ЖенаАйтишнеГа
• 05 октября 2022
Ответ дляШ.а.л.у.н.ь.я
подивлюсь. Дякую
Кукусикиииииии• 05 октября 2022
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
С резинками в крышке