Цветик-семицветик• 09 октября 2022
Что приготовить на др без духовки?
Что можно приготовить на др без духовки? Из идей - тирамису, яичные рулетики, паста с лососем в сливочном соусе.. что еще посоветуете?
Цветик-семицветик
• 09 октября 2022
Ответ дляРоза завяла
Бутерброды, нарезки, тарталетки
Загуглю что такое тарталетки)
Цветик-семицветик
• 09 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Або на базарі купіть, де всякі товари з Європи, грінки, там 25-30 гривень ціна. В АТБ 30 грн баночка тунця + 2 варених яйця на терку + зелена цибулька. Намазати грінки - улітає на ура)
Дякую вам
Цветик-семицветик
• 09 октября 2022
Ответ дляZelenkа
А паста з рибою і слівочним соцсо думаєте норм як гаряча страва?
Цветик-семицветик
• 09 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Дякую за ідею, також ДР скоро. Я б приготувала, мої гості всі рибні:))) Картошку і вдома поїдять:)
Супер))
Роза завяла• 09 октября 2022
Ответ дляЦветик-семицветик
Загуглю что такое тарталетки)
Они готовые продаются. Туда можно всё, что угодно положить) Можно чесночницу, можно оливье, паштет, форшмак
Ответ дляЦветик-семицветик
Супер))
Ще,якщо рибу любите, філе тіпалії чи інша морська, обсмажити з двох сторін до готовності. Потім на сковорідці обсмажити багато натертої моркви із цибулею, трішки томатної пасти. І зверху на рибу, дати постояти пару годин. Це ще совковий рецепт, але хто рибу любить, зацінить:)
Цветик-семицветик
• 09 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Ще буду робити яєчні блінчики, в них начинка- ікра тріски( в АТБ велес натуральна)і плавлений сирок в блендері перемелюю. Дуже смачно виходить. Вам дякую за грінки. Зроблю такі
Ответ дляЦветик-семицветик
О, блінчики це ідея! Побільше закусок, я минулого року робила такі грінки, улетіли відразу:)
Цветик-семицветик
• 09 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Дякую за поради, гарно вам відсвяткувати))
Бабушка мороз• 09 октября 2022
Ответ дляЦветик-семицветик
Не всі їдять лапшу.
Весотехник• 09 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Тилапия неприхотливая рыба, которая питается всякой дрянью и выживает в грязной воде с инфекциями и болезнями.
Лучше ее не употреблять.
Ответ дляВесотехник
Лучше ее не употреблять.
Дякую, не знала! Ми в основному беремо хек маленький або нототенію. Просто що гостям буде незручно колупатись в костях.
Весотехник• 09 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Гостям можно не давать жареную рыбу.
Селедка, скумбрия соленая, красиво разделанная и порезанная, украшенная маслинами и лимончиком, будет красиво)
Цветик-семицветик
• 09 октября 2022
Не знаю тоді, яку краще теплу страву зробити? Крім пасти ідей не маю((
Роза завяла• 09 октября 2022
Ответ дляЦветик-семицветик
Я тоже на пасте зависла. Совсем не праздничное блюдо. Лучше уж шашлык заказать на горячее. Всегда актуально
Весотехник• 09 октября 2022
Ответ дляЦветик-семицветик
Отбивные и пюре.
Банально, зато всегда вкусно)
Или шашлык, как выше советуют и овощи гриль, тоже тема.
Банально, зато всегда вкусно)