Чебураха с перцем• 12 октября 2022

Не можу отримати переказ

Дівчата, у кого таке було. Працюю як контрактор, зп в доларах, приват. Чекаю зп на розрахунковий рахунок. Всі колеги вже отримали, одна я все чекаю. Дзвонила в приват, спочатку було - чекайте 3 дні, потім 5 днів. Потім, вам треба підійти у відділення у вас старі якісь дані ( я розрахунковий відкрила в вересні, як вони можуть бути старі?) , прийшла у відділення. А це валютний? В мене немає доступу, не можу подивитись. Вам подзвонить ваш валютний. Подзвонила валютний - нічого не бачу, занесить контракт. ( а раніше не можно було? Як дурочка чекаю вже 2 тижні) Зп була відправлена більше 2 тижнів тому. Вже не маю надії, кого ще так ганяли? Після занесення контракту гроші прийшли? ( мій колега так де працює, в нього ніяких контрактів не питали, все прийшло)
МЕСТО_Встречи• 12 октября 2022
У вас счет предпринимательский или физлица?

автор Чебураха с перцем • 12 октября 2022
Ответ дляМЕСТО_Встречи
А де перевірити? Я коли прийшла в банк сказала, що відкрила ФОП в мені треба отримувати туди гроші з-за кордону. Попросив відкрити такий рахунок