Таракашечка• 20 мая в 23:36

Чоловік каже, що йому соромно за мене при друзях — це нормально?

В мене ситуація в стосунках, яка мене реально зачепила, і хочу почути думки інших.
Я була в компанії чоловіка та його друга. Під час розмови я неточно висловилась, і друг почав мене регулярно підколювати і жартувати з цієї помилки. Це було не разово, а з повторенням, і виглядало як висміювання.
Найгірше для мене — реакція чоловіка. Замість того, щоб зупинити ці підколи або хоча б підтримати мене, він сказав, що відчуває за мене “іспанський сором” весь час в компанії друга і що я виглядала недоречно через те, як я сказала.
Коли я сказала, що мені неприємно таке чути, він відповів, що я сама дала привід для жартів.
Виходить, що:
— його друг дозволяє собі мене висміювати
— чоловік не тільки це не зупиняє, а ще й погоджується з таким ставленням і фактично виправдовує його
Мені це виглядає як знецінення і відсутність поваги. Хочу зрозуміти, чи це взагалі нормальна поведінка в стосунках.
Гарбузик• 21 мая в 00:41
Ответ дляТріль підпільний
но автор сама не знает какую. что вьісмеивал и как- непонятно.
Під час розмови я неточно висловилась, і друг почав мене регулярно підколювати і жартувати з цієї помилки.

автор путается в показаниях

Тріль підпільний• 21 мая в 00:44
Ответ дляГарбузик

автор путается в показаниях
та да. а еще намек на то, что муж мужчинами интересуется. короче, мабуть нічна тролиця на світ божий вилізла.
миссДавеча• 21 мая в 00:55
Ответ дляНепонятно
Тут пів форума думає, що Буковель це населений пункт в Україні
Ой
Плакулька• 21 мая в 00:58
Ну поздравляю, автор, вы живете с мудилой. И позорите его честь.
Думаю, это не первый случай, когда он показывает истинное свое отношение к вам.
Весела бджілка• 21 мая в 01:08
Ответ дляТаракашечка
Я теж не в курсі,що я не так сказала
Навіть припущень немає …
Как это? Вы же написали, что вас подкалывали все время, как можно быть не в курсе.
Вимагаю спілкування• 21 мая в 01:10
Ответ дляВесела пiсенька
Друг брата расстался с девушкой, потому что она думала, что Белая Церковь - областной центр. Белоцерковкая область. Говорит, не могу встречаться с тупыми
Так это честно. Я тоже не могу встречаться с тупыми. Расстаться это честно а высмеивать и не защищать это по .удацки
КохайтесьЧорнобровi• 21 мая в 01:11
Ответ дляТаракашечка
Ну він сказав, що весь час відчував за мене сором,а відповісти за що сором відчував(конкретна ситуація чи фраза)не може
Так а как друг подкалывает? Что говорит? Странно
Я не в теме• 21 мая в 01:55
Значит не очень нравитесь ему, окружающие это чувствуют, вот и начинается коллективный буллинг. Возможно, что внешность у вас серенькая. Хотя тут с пеной у рта начнут доказывать, что внешность неважна, но важна, к сожалению
автор Таракашечка • 21 мая в 01:58
Ответ дляВесела бджілка
Так мені не зрозуміло за що підкалували

автор Таракашечка • 21 мая в 01:59
Ответ дляМаргарита и Мастер
А что вы сказали, что друг высмеивал? В чем ошиблись?
Я от не знаю,що йому було не так
автор Таракашечка • 21 мая в 02:01
Ответ дляНафаня Маня
Автор, ви ж про щось говорили? На якусь тему. Як ви можете не розуміти з чого вони сміялись з вас. Хоч для себе зробіть якісь висновки. Можливо ви щось дійсно говорите дурниці. Але чоловіка і друга не оправдую. Нормальні люди повинні бути тактовні і виховані.
Я так я не зрозуміла
Ясамаякрасивая)• 21 мая в 02:03
Мудак - Ваш чоловік.
Чижик Пижик• 21 мая в 05:54
Ответ дляТаракашечка
Мені вдома
Що весь час за мене соромно було
Ні, це не нормально! Неважливо що ви і як сказали, він мав недозволтти другу вас постійно висміювати. Так, можна було перевести один раз все в жарт і забути, а не насміхатися над вами!
Ворожу на каві• 21 мая в 07:54
Ответ дляВесела пiсенька
То еще такое, многие не ездят на курорты, а название слышат часто в новостях. Но области не знать…
Их же в школе учат
Угу, в пятом классе 1 урок
Сегодня сержусь• 21 мая в 08:08
Ответ дляВесела пiсенька
Их же в школе учат
Учат, в каких областях находятся горнолыжные курорты ? )
Асталависта бэйби• 21 мая в 08:24
этот друг-тот еще клоун, знаю таких которые хотят себя поставить в центр за счет высмеивания других...я бы ему так и сказала-высмеиваешь меня, чтобы самому казаться умным и интересным, мне кажется это не сильно мужское качеств...но и посмотрите на этого друга)-он высмеивает жену вашего друга, чтобы тот тоже выглядел лузером..по сути это клоун а не друг....ну а ваш муж, знаю тоже такой тип мужчин-они находят таких ’авторитетов’ ну и чаще всего они на первом месте чем жена, скорее всего он вас уже не пригласит в их компанию...а там все с женами?или есть одиночные женщины, обычно такие друзья-клоуны любят поизменять еще своим женам, может поэтому они вас ’вытуривали с компании’
Асталависта бэйби• 21 мая в 08:26
Ответ дляТаракашечка
Я так я не зрозуміла
запитай у чоловіка за що соромно:-що ви не могли відповісти його другу й за вас не було кому заступитися?
сама себе прекрасная• 21 мая в 08:33
Стильна штучка• 21 мая в 08:56
Ответ дляТаракашечка
Мені вдома
Що весь час за мене соромно було
Автор, раджу вам гарно продумати, як це зупинити. Просто придумайте, яку відповідь ви дасте наступного разу, щоб поставити друга на місце. Або просто деякий час уникайте зустрічі з ним

Стильна штучка• 21 мая в 08:57
Ответ дляАмелі на мілені
Скажи, хто твій друг, і я скажу, хто ти.
Нормальні люди не будуть висміювати інших людей. Нікого і ніколи. За жодних умов.
Це зрозуміло. Але що робити автору з цією інформацією?
Стильна штучка• 21 мая в 09:02
Ответ дляНепонятно
Для того, щоб знати про це, треба або побувати там, або спеціально поцікавитись цим ’населеним пунктом’ і піти пошукати його на карті. Як думаєте, який процент людей, які там ніколи не були, спеціально цікавились цим фактом?
Стильна штучка• 21 мая в 09:05
Ответ дляТаракашечка
Ну добре, а з чого тоді стібуться? Він же озвучує ротом предмет жарту чи просто рже при вигляді вас?
Амелі на мілені• 21 мая в 09:28
Ответ дляСтильна штучка
Аналізувати і робити висновки, що ж незрозуміло? Ну або продовжувати жити і мовчки ковтати це гівно.
ОйЙой• 21 мая в 09:48
Автор, та а про що розмова була, можете розповісти? Наприклад, ви помилково назвали Будапешт столицею Франції чи не чули про закони Ньютона? Чи висловили свою думку, що не любите ходити в ресторан, а любите готувати вдома, бо так дешевше? В чому була суть розмови? На яку тему? Про політику? Ваш мужчина не правий, що не пояснив вам. Кожна людина має право на помилку. Мені взагалі важко уявити тему та помилку, з якої я б сміялась. Це стосується і назв областей, і штатів Америки, та будь-чого, і політичних поглядів. Якісь ці чоловіки з низьким рівнем виховання.
Я на хвилинку• 21 мая в 10:01
Ответ дляТаракашечка
Він і сміявся
Козел!
Гарбузик• 21 мая в 10:17
Ответ дляТаракашечка
Так мені не зрозуміло за що підкалували
Расскажите, как именно высмеивали, что говорили?

Что именно вы неточно сказали? Как «друг» указал на ошибку и с нее смеялся?
Весела пiсенька• 21 мая в 13:23
Ответ дляСегодня сержусь
Учат названия областных центров
автор Таракашечка • 21 мая в 13:37
Ответ дляОйЙой
Я не памʼятаю нічого такого ,за що можна були сміятись
ОйЙой• 21 мая в 14:00
Ответ дляТаракашечка
Так а розмова про що, що той друг вас підкалував? Як ви зрозуміли, що він вас підкалує чи висміює?
автор Таракашечка • 21 мая в 14:18
Ответ дляОйЙой
Чоловік сказав мені