барабанщица• 27 октября 2022
Хто виїхав в Канаду, як вам? Вже влаштувались на роботу, подобається країна?
Що по фінансам, чи реально на мінімальну зп утримувати себе і дитину?
После шести ни-ни• 27 октября 2022
Ответ дляТоскующая
Знакомые выехали , всем довольны. Наоборот, все спокойно и размерено, говорят.
Якщо не в Торонто чи Ванкувер, то може бути
Страхованная• 27 октября 2022
Живемо втрьох поруч із Ванкувером (я з двома дітьми 9 та 11 років). Переїхала місяць тому. Англійська на мінімальному рівні (А1 чи А2). Роботу знайшла до переїзду - в супермаркеті виставляти товар. Зарплата 19.50 за годину. Житло 2000 з комунальними. Мобільний зв´язок 60. В кредиті на авто банк відмовив (пропонувала 70% на перший внесок і за рік виплатити), тому їжджу на громадському транспорті - приблизно 150 на місяць. Якщо треба багато їздити (оформлювати документи, відкривати банківські рахунки, тощо), то проїзний на день 11 доларів. Дітям до 12 років безкоштовно (скоро за старшого треба буде сплачувати). Школа безкоштовно (тільки канцелярії та рюкзаки купили на 200). Житло не хотіли здавати (а багато навіть відмовлялися показувати) без роботи - не дивилися навіть на наявність грошей. Добре, що робота була (хоча затримали офер і тому почала хвилюватися за зйом). Меблі та речі в квартиру також обійшлися в кілька тисяч. Зараз вже трохи обжилися. Діти дуже задоволені.
Страхованная• 27 октября 2022
Забула додати - без мови дуже важко. Планую вчити і потім йти асистентом по своїй професії. А потім вже не асистентом)
Ло Шарик• 28 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
За кредит на авто мы тоже спрашивали. То в банке сказали, что кредит не охотно дают, если машина старше 5-6 лет из-за того что предмет кредита в зоне повышеного риска: возможны дтп, угон, амортизация - т.е. стоимость постоянно снижается и банку невыгодно(не вернёт сумму кредита, если заёмщик перестанет платить).
Ну и плюс 0вая кредитная история и нет ПР.
Ло Шарик• 28 октября 2022
Ответ дляКарусель-весель
В месяц. 300$ минимальная цена страховки для новоприбывших
Заплатили 1.6к/год
8лет стажа, права ещё украинские.
Учитывают всё: стаж, права(укр или канадские), наличие пред.страховой истории, помесячная(дороже) или годовая оплата. Если есть документы подтверждающие стаж и стах.история будет дешевле(у нас не было).
8лет стажа, права ещё украинские.
Ло Шарик• 28 октября 2022
Ответ дляIcekream
в Канаду есть смысл лететь только с В2-С1 и со специальность из их списка на ПР.
есть такое?пробуйте.
у меня -нет,поэтому буду торчать год в Англии-нарабатывать базу)
есть такое?пробуйте.
Списки в зависимости от программы разные, как и требования. Программ около 100.
Есть программы с мин.англ, оф.работа на полный раб.день у работодателя из списка и минимальный стаж 6мес в провинции(Атлантическая программа, Манитоба). Через год ворк пермит могут и не выдать.
Мы в Монреале.
Страховка на квартиру 27 в месяц. На машину 60. Муж оформил подороже. Друзья оформили за 35.
Квартира 2шка 1770 (хорошая в новострое с комуналкой и интернетом, 80 кв.м.). Можно снять дешевле долларов на 200
Но сложно искать без авто. А у нас котик еще. В паре мест дешевле отказали.
Паркинг 125.
Мобильный телефон от 29 дол минимальный тариф на человека
Еда и быт химия планируем 400 на человека.
Живем пол месяца - почти вписались. Едим хорошо и покупаем вино (нечасто). То есть есть зазор экономить
Проезд в транспорте (ходит хорошо) - 94 дол безлимит на месяц
Детям по ученическому 56 на месяц (если нет школьного автобуса - у нас нет в школе). Можно покупать 10 поездок 31,5 (детский 21)
Неожиданно вылезла форма в школе (пока по минимуму 235 дол купили). Учебники 178 дол.
Очень дорого непрод товары (может пока для меня) - а надо их тьма. Всякая посуда и кух принадлежности. Для дома в общем
Паркинг 125.
Мааарковная• 01 ноября 2022
Ответ дляСтрахованная
Перепрошую, а ви виїжджали спочатку ’до своїх’ чи одразу на нове місце і заздалегідь погоджували оренду житла?
Як дистанційно шукали роботу, на яких ресурсах? Подруга каже, що при пошуці роботи важливо не занижувати також свої ’амбіції’ в плані того, що вони прискіпливо ставляться, коли шукаєш роботу нижче свого попереднього досвіду, якщо +/- з мовою на норм рівні.
Дякую!
Слава Українi• 02 ноября 2022
Ответ дляСтрахованная
Где искали работу и жилье?
постою_послушаю• 04 ноября 2022
Ответ дляЛапка
Напишите, пожалуйста, если фен брать, будет через переходник работать???
Мне кажется может быстро сгореть, да и мощности мало ему. Здесь же не только розетки другие, а ещё и напряжение в сети меньше
постою_послушаю• 04 ноября 2022
Хотя посмотрите на фене, на многих современных приборах есть указание, что и 220 и 110 можно, тогда всё ок
Страхованная• 04 ноября 2022
Ответ дляМааарковная
Дякую!
На нове мысце. Роботу знайшла через Joblio (а їх побачила у Фейсбуці і вирішила спробувати - дуже щаслива, що спробувала (не реклама))) - вони дуже багато допомогли - знайшли роботу, поручились перед арендодавцем за мене, надавали інформаційну підтримку по документам та багато чого іншого). Вибору при пошуку роботи в мене не було з моїм А1 чи А2 англійським, тому нічого не скажу з цього приводу.
Страхованная• 04 ноября 2022
Ответ дляЛапка
Зависит от характеристик фена (как и любого другого устройства). Например у меня фен не работает, а ноутбуки и мобилки работают.
Лапка• 04 ноября 2022
Ответ дляпостою_послушаю
Скажите, пожалуйста, а утюг?? Тоже смотреть на напряжение, электрочайник тоже? Если через переходник-конвектор, который будет и напряжение менять?? И вы переходники до приезда покупали или после приезда в Канаду??
Страхованная• 04 ноября 2022
Мы все покупали в Канаде. С собой взяли только приборы поддерживающие сеть Канады. У нас было много вещей, поэтому ’лишнее’ (на всякий случай, ’попробовать’) не брали.
Ло Шарик• 04 ноября 2022
Ответ дляЛапка
Переходники лучше купить ДО(тот же алиэкспресс). Тут будете искать долго, если вообще найдёте.
НуПогоди!• 09 ноября 2022
Ответ дляПосле шести ни-ни
Страховка на машину 100$? Дуже дешево.
В месяц
Лапка• 13 ноября 2022
Ответ дляПосле шести ни-ни
З моїх знайомих - від 3 тижнів, до 6 міс. Майже всі назад в Європі. Залишилася одна жінка, але діти в Україні з чоловіком і батьками. Вона чекає, що відкриють кордони. А ще багато поробили візи просто щоб були.
А як назад до Європи, якщо вони, втрачають прихисток?
Лапка• 16 ноября 2022
Ответ дляМааарковная
Дякую!
Та ви в мінус виходити кожень місяць. Бо у вас чистими 2500-2600 на руки, а квартира 2000, як ви живете?
Страхованная• 17 ноября 2022
Ответ дляЛапка
Так, в мінус. Є фінансова подушка і чоловік з України допомогає. Якби не було фінансової подушки хоча б на півроку, я б не поїхала. Живемо нормально) Зараз основна ціль - це освоїтись та вивчати і практикувати англійську. Через кілька місяців планую змінювати роботу на більш оплачувану - виходити в нуль або трохи в плюс. Також бачу, що житло можна знайти дешевше, наприклад за 1800, якщо не поспішати.
Лапка• 17 ноября 2022
Ответ дляСтрахованная
Дякую хай щастить!
Страхованная• 17 ноября 2022
Я працюю повний день. Не можу сказати, що я економлю. Нам вистачає.
22 робочих дні по 8 годин за 19,50 = 3´432 cad (треба залишити ще на податки частину).