Бесбардак• 27 октября 2022
Що подарувати на новий рік мобілізованим працівникам підприємства?
Хочемо на новий рік теж зробити приємно. Ідея була про бокс з продуктами , для прикладу: кава, шоколадні цукерки …
Що можна ще ? Що буде доречним та потрібним в водночас хоч трохи святковим?
P.s. на постійній основі одягом, взуттям та іншими потрібними речами забезпечуємо.
Бесбардак
• 27 октября 2022
Ответ длявАлнуюся сильнА
Теплые носки. Свитер теплый под форму. Термочашки. Спальники.
Ці речі вже передали
вАлнуюся сильнА• 27 октября 2022
Ответ дляБесбардак
Ці речі вже передали
Тогда консервы. Печень трески, тунец в собственном соку или даже в масле, мужчинам в холоде очень питательности празднично будет. Витамины хорошие. Варенье/мед домашние.
КонхфЭдкаТузик• 27 октября 2022
Я нещодавно купила собі у ларьку скляний стакан за 23 гривні з написом ’Слава Україні!’. Я думаю, що на війні він миттєво розіб´ється, якщо взагалі доїде цілим. Але текст приємний
Може якісь фонарики подарувати з таким текстом або свічки вручну розмалювати? Я читала, що одна дівчина збирає залізні банки з-під консервів і робить якось з них свічки довгого горіння для фронту.
А взагалі хай діти ваших співробітниць зроблять разом з дітьми патріотичні поробки, разом підпишете кожному воїну іменну - мені здається, їм буде приємно. Це не змінить плани ваших співробітниць, це не те що ви про щось будете просити - вони все одно їх роблять. Все одно школи і дітсадки не працюють, але є завдання - батькам доводиться кожен тиждень робити з дітьми, фотографувати і пересилати фото. В мене тих поробок
- нікуди дівати. При бажанні можемо зробити щось в патріотичних кольорах, але лінь шукати кому відіслати. Залишаємо собі.
Чи нехай всі дітки склеять скотчем танк або автомат з цукерок - це на всіх
- нікуди дівати. При бажанні можемо зробити щось в патріотичних кольорах, але лінь шукати кому відіслати. Залишаємо собі. Чи нехай всі дітки склеять скотчем танк або автомат з цукерок - це на всіх