Аристократка-тунеядка• 03 ноября 2022
Польща з маленькими дітьми, куди поїхати на кілька днів.
Прошу поради, планую поїхати на кілька днів до Польщі з дітьми.Теоретично- середина грудня.
Потрібно змінити картинку усім, хоч на кілька днів.
Буде двоє дівчаток по 5 років, хлопчик 16 років і двоє дорослих, я та подруга.
Які міста порекомендуєте для того, щоб діти гарно погуляли, а дорослі трохи видихнули?
Краків, Варшава, ще якість міста? Хочу показати дітям ярмарки.
Можливо підкажете де краще зупинитись чи що відвідати.
Усім дякую заздалегідь.
Аристократка-тунеядка
• 03 ноября 2022
Ответ дляМиледи
Я в Польше и тут смотреть нечего, а зимой в слякоть то вообще
Ви давно там?
маю на увазі, можливо під Різдво будуть якісь цікаві ярмарки, щось таке.Невже нічого?
Миледи• 03 ноября 2022
Ответ дляАристократка-тунеядка
Ви давно там?
С марта месяца
Ярмарки будут но погоды гамняные зимой
Аристократка-тунеядка
• 03 ноября 2022
Ответ дляМиледи
С марта месяца
Ярмарки будут но погоды гамняные зимой
В Україні не буде нічого взагалі....
Миледи• 03 ноября 2022
Ответ дляАристократка-тунеядка
В Україні не буде нічого взагалі....
Так езжайте в Прагу
Аристократка-тунеядка
• 03 ноября 2022
Ответ дляМиледи
Так езжайте в Прагу
туди на порядок довше їхати, маю обмежений час на подорож, не більше 5 днів.
Миледи• 03 ноября 2022
Ответ дляАристократка-тунеядка
Ну тогда в Краков
Бауди на ауди• 03 ноября 2022
Вам від кордону ближчими будуть Краків та Варшава . Вроцлав гарний та популярний, але це ще плюс 400 км. Я б обрала Краків . Шукайте житло, вивчайте пам’ятні місця і складайте собі план дій : Замок Вавель, Казімеж, Вісла, музей Шиндлера та ін музеї, площа, Поїздка до Енерджіландіі, Шахти Велічка, Освенцім ( швидше ні, бо діти Малі), парк Динозаврів біля Затору
Клин_Кляйн• 03 ноября 2022
Краков или Вроцлав. Во Вроцлаве можно на полдня детей занять поиском гномиков ( специальные карты продают с наклейками). Есть интерактивные музеи, где будет интересно и детям и врозлым.
Здрасьтенька• 03 ноября 2022
Ответ дляПирожкиня
Вы для себя выбирайте, детям все равно где ныть...
Здрасьтенька• 03 ноября 2022
Ответ дляМиледи
Та прям.
Здрасьтенька• 03 ноября 2022
Ответ дляАристократка-тунеядка
Ви давно там?
Везде очень красиво.
Вроцлав, Краков, Варшава. Везде рождественские ярмарки.
Любой из этих трёх городов будет очень интересно и красиво.
Здрасьтенька• 03 ноября 2022
Для детей в Варшаве ещё центр Коперника будет очень интересно на целый день и тепло и познавательно.
Ревнивая жена• 03 ноября 2022
також хотіла їхати з дітьми на Різдво, але мене зупинило, що холодно і рано темніє. Та і ціни на Різдво трохи інші.
Здрасьтенька• 03 ноября 2022
Ответ дляРевнивая жена
Надо ехать с 6 по 20 декабря. Не на само рождество
Здрасьтенька• 03 ноября 2022
Вам проще Варшава или Краков. До вроцлава дальше ехать. С детьми оно того не стоит хотя во Вроцлаве самый красивый зоопарк в Польше
Даха-сваха• 03 ноября 2022
Ответ дляЗдрасьтенька
К чого не на Різдво? Людей багато?
Пирожкиня• 03 ноября 2022
Ответ дляДаха-сваха
К чого не на Різдво? Людей багато?
Жилье дороже, а на 6 декабря уже будет все убрано по новогоднему, так как польский аналог нашего Миколайчика приносит польским детям подарки 6 декабря под полушку
рукиЖимолости• 03 ноября 2022
Ответ дляДаха-сваха
К чого не на Різдво? Людей багато?
Ні, навпаки. Нічого не працює усі сидять вдома з родиною на свято! З 24.12 до 25.12
Ярмарки починаються з початку грудня. І ціни більші ніж звичайно. Ярмарки то їжа та алкоголь, якісь речі та прикраси, смаколики. Дуже багато людей! Вони просто ходять гуляти на ярмарки вечорами. Що там робити малим дітям - не знаю..
Здрасьтенька• 03 ноября 2022
Ответ дляДаха-сваха
К чого не на Різдво? Людей багато?
Наоборот - никого нет.