МамОмужа• 10 ноября 2022
Дівчата, ви вже спробували запечені груші з юрі, медом та горіхами?
Вже давненько побачила рецепт в інсті. Сьогодні приготувала. Не можу відірватися. Це така смакота. І дуже швиденько все виходить.
Грушка навпіл, насіння і все зайве забрати. 30 хв при 200 градусах в духовці. Шматок сиру, зверху мед та горіхи і назад в духовку, щоб сир трішки розтанув.
І ще один плюс - не дуже багато калорій. Звичайно, дивлячись скільки з´їсти.
Угадайс• 10 ноября 2022
І сир брі, просто плоский, як для мене. В наступний раз спробую з дор блю, і без меду
Жена сантехника• 10 ноября 2022
Сторис Саши Бо 👌
Тоже хочу попробовать , люблю сыр в обои виде а с грушей думаю вообще клас
МамОмужа
• 10 ноября 2022
Ответ дляЖена сантехника
Сторис Саши Бо 👌
Так)
В неї до того ж виглядає дуже естетично. У мене не так))
Але я б ніколи не подумала, що так круто може поєднатися груша в сир брі. Думаю, щоб без меду і горіхів буде не гірше.
МамОмужа
• 10 ноября 2022
Ответ дляВумна вутка
Ещё пицца хороша с грушами и бри. Тоже обожаю это сочетание
Дякую за підказку. Спробую)
И.О. человека• 10 ноября 2022
Ответ дляМамОмужа
Дякую за підказку. Спробую)
А я делала галету с тыквой и горгонзолой - очень вкусно, только тыква должна быть сладкой
ПультОт_БМВ• 10 ноября 2022
Я делала с камамбером,ничего особенного....тоже повелась на кучу видео в тиктоке и инсте
Жена сантехника• 10 ноября 2022
Ответ дляМамОмужа
Так)
Я ела пиццу с грушей,сыром с плесенью,орешками и медом и это было божественно 🤤