Глас_Народа• 14 ноября 2022
Пуховик у кольорі хакі, варто брати?
Знайшла пуховик, але в наявності лише зелений-хакі, мені він пасує, але якось виникають асоціації з військовим одягом
Це мої особисті заморочки чи ви теж так думаєте?
harchushyn• 14 ноября 2022
Блакитний,асоціації з небом.
Зелений асоціації з травою.
Хакі,можливо, з військовим.
Іііі?
Чому ні?
Зелений асоціації з травою.
Хакі,можливо, з військовим.
Іііі?
Чому ні?
Я не Тролль• 14 ноября 2022
У меня такого цвета пуховик, 3 сезон буду носить. Даже не ассоциировала его с военной одеждой.
Коварная Зая• 14 ноября 2022
Ответ дляЯ не Тролль
І в мене вже 3 сезон такий колір )
Глас_Народа
• 14 ноября 2022
Ответ дляВатный Пупс
Он в расцветке пиксель?
Та ні, звичайний хакі, зараз пошукаю фото а неті
Ламборджини• 14 ноября 2022
С началом войны в сторону хаки смотреть не могу. И сыну не беру (раньше много у нас такой одежды было)
Глас_Народа
• 14 ноября 2022
Ответ дляЯ не Тролль
Так ви доношуєте)
У мирний час над таким би не замислювалась, але чи доречно зараз такий купувати
Ватный Пупс• 14 ноября 2022
Ответ дляГлас_Народа
Такий
Та ну. Никаких ассоциаций он с военной одеждой не вызывает. Берите
Коварная Зая• 14 ноября 2022
Ответ дляГлас_Народа
Так ви доношуєте)
А на ньому написано, що хтось доношує, а у вас новий? ))) Ото проблеми
Bambi-kids• 14 ноября 2022
Маю куртку, безрукавку, теплий светр, джинси , тактичні (берці типу) боти....Все куплено цього року...Не заморочуюсь...Люблю такий колір
Я не Тролль• 14 ноября 2022
Ответ дляГлас_Народа
Так ви доношуєте)
Я все равно не поняла почему сейчас не стоит покупать?
Я не Тролль• 14 ноября 2022
Ответ дляГлас_Народа
Такий
И где здесь ассоциация с военными?
У меня вот такой, ближе к хаки и я вообще не думала даже о том, что он может быть похож на военную форму.
Думы мои думы• 14 ноября 2022
Ответ дляГлас_Народа
Такий
В мене такий відтінок хакі теж викликає такі ж асоціації як у вас. Якби трішки світліша була.
Глас_Народа
• 14 ноября 2022
Ответ дляЯ не Тролль
Чоловік військовий і каже, що цивільним не варто носити одяг хакі у військовий час, от і вселив мені ці заморочки
Я не Тролль• 14 ноября 2022
Ответ дляГлас_Народа
Знаете, я считаю не стоит носить именно военную одежду. Но ведь это просто цвет. У вас на фото и близко нет ассоциации с военными. Да и цвет больше песочный.
Банан-барабан• 14 ноября 2022
Я нещодавно міряла класну парку хакі і ще з розводами, схожа була на військову , теж не взяла через неприємні асоціації . Але ваша норм бо однотонна . Але якщо у Вас асоціації то мабуть не треба, бо не будете носити.
Швидка Настя• 14 ноября 2022
Я собі костюм теплий купила такого кольору, не подумавши. Чоловік сказав, що я як військовослужбовець. Так тепер думаю, чи адекватно це виглядає.
Просто болталка• 14 ноября 2022
я останнім часом тільки такі кольори і беру. але в мене і око тільки цей колір притягує, я військова
Банан-барабан• 14 ноября 2022
Ответ дляПросто болталка
От якщо людина має відношення до військових, то Да. А в мене відчуття, що якщо вдягну, це буде як знецінення справи військових, адже я не маю до них відношення
Просто болталка• 14 ноября 2022
Ответ дляБанан-барабан
я б такого точно не подумала