Кошечка-муркошечка• 08 декабря 2022

Zara куртка хто бачив вживу?

Може у когось є реальні фото чи підкажіть як якість. Гарно набита? Як верхня тканина? Позиціонують як дуже теплу...
Меряю от единицы• 08 декабря 2022
Не тепла, звичайне демі.
Завтра не пью• 08 декабря 2022
Ответ дляМеряю от единицы
Не тепла, звичайне демі.
У Zara як на мене,то зимові ще куртки.Не тоненькі точно.Була сьогодні в магазині.
Кина_не_будет• 08 декабря 2022
Теплая носила в мороз с тонким гольфом
Завтра не пью• 08 декабря 2022
Завтра теж там буду.Наскільки пам´ятаю,то набита нормально.А от тканина зверху дуже тоненька
Онанимный пользыватель• 08 декабря 2022
Скільки коштує?
автор Кошечка-муркошечка • 08 декабря 2022
Ответ дляКина_не_будет
Теплая носила в мороз с тонким гольфом
А верхня тканина як на мокру погоду, не підкажете?
Можливо є можливість клацнути реальне фото тканини та кольору
Кина_не_будет• 08 декабря 2022
Ответ дляКошечка-муркошечка
Я попадала в ней под дождь со снегом - все высохло и следов не осталось
Ответ дляКина_не_будет
Дякую! Ще по розміру підкажіть будь ласка, гарний оверсайз?
Кина_не_будет• 08 декабря 2022
Ответ дляКошечка-муркошечка
Я худая брала S в XS мне был короткий рукав
Ответ дляКина_не_будет
Дякую!
Советчица Года• 08 декабря 2022
А ціну підкажіть?
Ответ дляСоветчица Года
А ціну підкажіть?
200 злотих + доставка
vikahma09• 08 декабря 2022
В мене така. Іде в стандартному розмірі Зари. Я б не сказала що до -20 як вказано. Набита нормально, дещо скачується донизу наповнювач. Ті що перщі були в акції, тут їх багато обговорювали, дещо кращі по якості і виглядають пристойніше. Я ще й брала за повну ціну, то для неї це дорогувато.
Ответ дляvikahma09
Я той перший пуховик доньці взяла, то в принципі задоволена. Хотілось би не гіршої якості)
Ответ дляvikahma09
То в цьому верхня тканина тонша ніж в тому популярному?)