Байрактарочка• 15 ноября 2022
Все думала - заваривать ролтон или все таки идти спать. Теперь прийдется жрать…
Elina Zorina• 15 ноября 2022
Шось так страшно сьогодні,так і знала що сьогодні спокійної ночі нам не світить 😠
Байрактарочка• 15 ноября 2022
Ответ дляKorshun89
Лучше коньячку и спать
Как-то не тянет на алкоголь вообще. Да и сна ни в одном глазу.
Elina Zorina• 15 ноября 2022
Ответ дляPenni
Та да, я от навіть вдягалась, бо сьогодні 4 години в метро сидили. Якщо що, то будемо знову йти.
Я теж спортивний костюм вдягала, шось похолодало вночі,морозно якось.
Байрактарочка• 15 ноября 2022
Ответ для crystal
А можно во время тревоги в коменд час идти по городу?
В укрытие?
Так, в укриття можна
trickywicky• 15 ноября 2022
Ответ дляHelgushk@
⚠️ Попередньо декілька Ту-22м3 з Шайківки. На озброєнні можуть бути ракети Х-22.
Може бути також і вильотом ’на залякування’.
Так ТУ или шахид?