МамОмужа• 16 ноября 2022
Довідка 083 на водійські курси.
Привіт.
Дівчата, порадьте, як краще. Йти обходити лікарів самій, чи звернутись у фірму, яка за 500 грн робить? Не хочеться зайвий раз лазити по поліклініці, вдома малі діти, ще віруску звідти принесу.
Результат:
вже голосів:
10 (66.67%)
Зробити через фірму
4 (26.67%)
Тиць
1 (6.67%)
Зробити в поліклініці
Кучерявочка• 16 ноября 2022
Для довідки потрібна ваша група крові.
Як бути Вам, тільки Ви вирішуєте.
Я купляла довідку. Але в процесі практики зрозуміла, що погано бачу. Зробила окуляри. При проходженні лікарів це все виявлять.
Купити легше звісно. Але лікарі це ж і для себе.
Як бути Вам, тільки Ви вирішуєте.
Фисташковый кокец• 16 ноября 2022
я покупала
знаю я эти осмотры бестолковые, только время терять
проще купить, чем там день провести
МамОмужа
• 16 ноября 2022
Ответ дляКучерявочка
Для довідки потрібна ваша група крові.
Як бути Вам, тільки Ви вирішуєте.
Маю близорукість, регулярно перевіряю зір, ношу контактні лінзи, цей факт не приховую. По іншім наче питань нема.
Кучерявочка• 16 ноября 2022
Ответ дляМамОмужа
Тоді все інше малозначуще.
Якщо є можливість спокійно все зробити і не паритися. Робіть. Головне, група крові.
Коко На Страже• 17 ноября 2022
За огляд у поліклініці ви теж заплатите (я проходила в поліклініці бо маю інвалідність і контора, яка робить довідки, не ризикнула брати на себе відповідальність і писати, що протипоказань не маю). Здається, навіть більше 500 вийшло. Тож якщо питання в ціні - проходьте платно і не думайте. Інша справа, що можливо це не така й погана думка, пройти для себе увесь пакет досліджень, на жаль, не кожна жінка хоч раз на рік відвідує гінеколога, робить кардіограму чи флюорографію і тп.