Черпак_для_фантазий• 26 ноября 2022

Ходили на побачення без видимого макіяжу?

Наприклад ВВ крем+ бальзам для губ? Мова йде про перші побачення, не з хлопцем чи чоловіком з яким ви вже у стосунках.
Результат:
вже голосів: 87
56 (64.37%) Так
24 (27.59%) Ні
7 (8.05%) Тиц
Моя улюблена страшко• 26 ноября 2022
я вообще не пользуюсь.
мне 26, брови причесала и все

Меня не звали• 26 ноября 2022
Ні, бо татуаж брови і стрілки.
КондуктЕр тролейбуса• 26 ноября 2022
Нет без макияжа на свидание не ходила. Я вообще всегда наношу дневной макияж, когда выхожу из дома.
Ход конём• 26 ноября 2022
да
Вообще не люблю макияж и редко крашусь,да и то если крашусь то только консилер,тушь и бронзер
ИграйМойГормон• 26 ноября 2022
Завжди крашу вії. Крем - лише зволожувальний або живильний (у холодну пору). ВВ чи тоналкою не користуюся. Макіяж на побачення трохи сильнійший, ніж звичайно, але загалом не дуже кидається в очі. Було, що на зустріч йшла з таким набором: туш для вій, крем зволожувальний (нанесений вранці), прозорий блиск для губ.
куркулиха• 26 ноября 2022
Я не красилась, як з чоловіком познайомилась. Та і до чоловіка багато кавалерів було. Саме більше блиск . Та і зараз у косметичці є тушь, пудра розсипна, рум´яна і блиск для губ.
Сыро_Ежка• 26 ноября 2022
Ятак завжди ходжу. Залежить від зовнішності. В мене гарна шкіра.пружна.тон гарний. Можу дозволити собі ходити без тоналок. Мені достатньо нафарбувати губи і вії..віїї свої довгі і густі.і я красуня.
куркулиха• 26 ноября 2022
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Кожен день, навіть в магазин за хлібом?
Прикуси Язык• 26 ноября 2022
одного разу пішла в спорт костюмі піля басейну, просто чисто вмита з кремом, з дулькою. він був в шоці з моєї самовпевненності.
були чудові стосунки 7 місяців

Не обижаюсь• 26 ноября 2022
Я больше скажу.. я всегда с макияжем, не могу без, а тут на первое свидание с парнем с сайта на следующий день после татуажа век, без макияжа, с припухшими глазами.. )) и ниче, встречались даже потом
КондуктЕр тролейбуса• 26 ноября 2022
Ответ длякуркулиха
Кожен день, навіть в магазин за хлібом?
Я в магазин обычно заходила либо после учёбы, либо после работы, либо после прогулки с ребёнком. Сделать макияж - это 15 минут. Непонятно, что тут сложного ?
Айфон13• 26 ноября 2022
я гарна, макіяж не потрібен
Угги_в_горошек• 26 ноября 2022
В мене такий макіяж, що не всі помічають, що я нафарбована
Играю_на_кларнете• 26 ноября 2022
37 років. Крім бб крему, туші та помади у мене немає іншої декоративної косметики. Дякую мамі і татові за те, що можу собі ще це дозволити
куркулиха• 26 ноября 2022
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Та я не про сложность. Я понимаю, что это не долго. Зачем?
Кому там слова не давали• 26 ноября 2022
Ответ длякуркулиха
Ну я, например, без него ужасно выгляжу, как после болезни.
КондуктЕр тролейбуса• 26 ноября 2022
Ответ длякуркулиха
Мне просто нравится пользоваться макияжем, одевать красивую и удобную одежду и обувь ,делать причёски. За этим.
автор Черпак_для_фантазий • 26 ноября 2022
Ответ дляСыро_Ежка
Так нафарбовані вії і блиск це вже повний макіяж)
Ананомчикус• 26 ноября 2022
Я вообще никогда не крашусь, соответственно, и на свидания тоже