Ваша прЭлесть• 14 декабря 2022

А Ваши мамы следили за Вашей фигурой?

Или Вы за фигурами дочерей?
Я была в детстве худой, ела плохо, потом и расти стала и спортом занималась, появился аппетит иногда, но была тонкой-звонкой, в 13 лет стала гитарой, но еще стройной, а в 14-15 стала в теле - вес вроде не был сильно прям большим 60 кг при росте 179, но зато параметры приличные - 100-70-100. Мама ограничивала меня в еде, запрещала хлеб есть, но поскольку мне запрещали, на зло ела. Потом переросла и все само собой ушло.
Мне повезло, у нас из девчонок в классе никто не циклился на фигуре, а сейчас смотрю девочки уже с 11 лет на диетах сидят.
А как было у Вас?
СкокоМнеДадите• 15 декабря 2022
Ответ дляС перепою
Я?! То добрі люди зі словами: ти що худаєш? В тебе анорексія? Тебюе вдома не годують?
То не добрі люди і слухати їх не потрібно. У мене при вазі 46 кг і рості 172 см організм працював,як годинник, місячні день в день починались, так не було у жодної подруги повніше. Краще кажіть донці, що вона гарна, щоб підняти самооцінку та не реагувати на дурниці. Але у мене завжди були стегна 90см і талія 60 см, будь-який одяг сидів шикарно, народила дитину також без проблем, як у книжці пишуть. Це все стереотипи. Зараз я 55.
С перепою• 15 декабря 2022
Ответ дляСкокоМнеДадите
1. То була іронія.
2. А ви спробуйте їй поясніть що слухати їх не треба.
3. Як раз місячні проблемні. Гвненкологи кажуть через низьку вагу.
4. На моє - ти красуня, вона каже - в мене дзеркало є, я сама бачу.

І вона реально худюча. І проблеми із здоров’ям.