AnnaOst• 18 декабря 2022

Про "як можна виставляти фотки/робити губи/ходити до ресторану і т.д коли війна"

Прекрасна відповідь офігезної Татусі Бо у ФБ:
"Ставте ялинки. Або ні, якщо не хочете. Печіть пироги, купуйте шампанське. Робіть собі свято, яке вам захочеться. Співайте, танцюйте, якщо є для цього настрій.
Діліться фотками свого свята, хоча б просто зі мною.
путін і росіяни не Ґрінч, щоб украсти наше Різдво.
Усе, що дає вам сили і наснагу жити і працювати — має бути. Ви маєте на це право. Якщо після косметолога, вам стане легше, ідіть до косметолога. Цим ви допоможете прогодувати косметологових дітей. Не озирайтесь на поліцію скорботи. Це ваше життя і воно одне. А в наших обставинах, ще й скороминуче. Купуйте красиві сукні, якщо вам цього хочеться, якщо вам цього треба. Показуйте сукні хоча б мені. У цьому світі повинно лишатися місце прекрасному.
Показуйте фотки різдвяного Берліну, Варшави, Нью-Йорку, Стокгольму. Хай буде красиве.
У цьому світі має лишатися МРІЯ. У цьому світі має лишатися орієнтир безпеки, нормальності. У цьому світі мають бути хоч паростки радості. У цьому світі сповненому щоденної скорботи, має бути хоч трошки місця для світла, любові і сміху."
Inna_ya_krasivaya• 18 декабря 2022
Ответ дляЧашечка чая
У меня знакомые несколько лет назад уехали в Великобританию, но там с 24 февраля помогают Украине, организовали митинги, помощь ВСУ и тд. И новости они очень активно переводят на английский и постят - таким образом до своего окружения доносят происходящее здесь
я не про таких пишу
serebro16-72be• 18 декабря 2022
Ответ дляKalips0
А когда наши воины выставляют свои танцы вас тоже коробит?
Шо вы равняете х.. с пальцем.
oboeva• 18 декабря 2022
Ответ дляnezhinka
У влади немає власних коштів, це все податки. Знімайте собі тихенько свій стрес, не постіть фотки.
Я не имею привычки постить фото, да и разрешения мне не нужно. Ваш знакомый иностранец может и имеет право на свое мнение, но это только его личное мнение. Он не имеет понятия, что значит жить в условиях войны.
Марія В• 18 декабря 2022
Ответ длянаташа2406
Та я то змирилась. Тим паче у неї плани великі зоствтися у Німеччині. Хоча чоловік зараз працює у другій країні він іноземець Квартиру Німеччина дала на 3 роки . Просто я вважаю що треба допомагати людям тим хто дійсно потребує ..а не сракою на 2 країнах..може думає увесь час буде Німеччина покривати виплати житло..
Так це її проблеми,вам ніби це спокою не дає
Элли Иванова• 18 декабря 2022
Ответ длянаташа2406
Не знаю.. але мені якось дико . Знайома виїхала у Німеччину і така щаслива музика і прогулянка.. наче війни і не було.. ще це виставила коли знову на наше місто бомби летіли . Ну як так можна ? Якось я не розумію....
Там вы шо. А мы после пятничных прилетов ( у нас их был 21), после суток без света, поехали вчера вечером в театр, а потом в кафе. И были счастливы, да. Не понимаю, почему если война, то надо лечь и сдохнуть всей страной. Не дождетесь.
наташа2406• 18 декабря 2022
Ответ дляnezhinka
А ви подали б милостиню людині в норковій шубі? Отак і вони не хочуть оплачувати нам щось, поки ми самі не витратили свої кошти для своєї країни.
Мені здається що якщо це затянеться Україна зостанеться сам на сам зі своїми проблемами..Бо і в бюджеті грошей не буде і вони втомляться допомагати..одне діло рік допомогти , а друге 3 роки. Ніхто нічого не зобовязаний
Марія В• 18 декабря 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
На сході давно не було активних воєнних дій. А зараз міста руйнують під нуль.
Було там все,не вигадуйте
наташа2406• 18 декабря 2022
Ответ дляЭлли Иванова
Так не все так і погано. Я рада за вас. Школи лікарні зруйновані і зроблять не так швидко.. ходіть в театр та радуйтесь життю..
Contento• 18 декабря 2022
Ответ дляЧашечка чая
Я думала, что срачи из-за фотографий и тд закончились еще в апреле
Да как они могли закончится в апреле? На носу Рождество и Новый Год. Люди будут ёлки наряжать, праздновать, стол накрывать, сами наряжаться. По крайней мере те, у кого будет желание и возможность. И фотками делиться будут . Так что все срачи ещё впереди)))
Цвіту і пахну• 18 декабря 2022
Ответ дляМарія В
Було там все,не вигадуйте
Видно що ви не слідкували за ситуацією. Загострення пішло вже перед повномасштабним наступом. До того вже багато часу були поодинокі обстріли, нажаль жертви все одно були, але це не порівняти з тим що робиться зараз
nezhinka• 18 декабря 2022
Ответ длянаташа2406
Наступного року війна закінчиться, росіяни й самі 3 роки війни не потягнуть.
Yanahapy• 18 декабря 2022
Ответ дляКонкордія
Купила собі вчора гілочки нобілісу, не виставляла ніде, для себе, для сім’ї) Йшла з ними через площу і спостерігала як люди помічали і реагували, і то, в своїх думках спочатку не зрозуміла чому дивляться і посміхаються )) Це так мило і дійсно відчуття свята дарує посмішку, прості гілочки хвої нагадують про це. Так що не вкрадуть орки з душі українців те, чого в них самих немає і не було ніколи.
Нобіліс вперше чую таке слово
gala-gala• 18 декабря 2022
Ответ дляContento
Надеюсь, хоть салютов не будет
Contento• 18 декабря 2022
Ответ дляgala-gala
Надеюсь, хоть салютов не будет
Ну мы с ребёнком не в Украине. Тут точно будут.
Чашечка чая• 18 декабря 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Были там боевые действия, разрушения, пыточные ( и сейчас есть), обстрелы... но это не интересовало
наташа2406• 18 декабря 2022
Ответ дляnezhinka
Казали Мольфари 4 місяці . Курілова та вся компанія ..вже скоро рік буде . 8 років закінчилось ще гіршим . Гадание на кофейной гуще....я не слушаю политологов . Бред. Строили систему более 20 лет..поєтому если не будет Путина будет другой
Марія В• 18 декабря 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Що видно???
Хлопці наші і тоді гинули,це що вам не війна була???
Shyn• 18 декабря 2022
Я не выставляю фото в фб, потому как там мои друзья и коллеги, КР… могу иногда в инсте что-то запостить, там у меня немецкие подписчики, с моего городка и региона.
gala-gala• 18 декабря 2022
Ответ дляContento
Думаю эти звуки напомнят украинцам, что творится в Украине (тем, кто забыл). И , что некоторые из их друзей под такие звуки ложатся спать и просыпаются, и какой маникюр сделать к Новому году - такой проблемы больше у них нет!
Contento• 18 декабря 2022
Ответ дляgala-gala
Европа и так помогает очень хорошо украинским беженцам. И подстраиваться под нас они не обязаны. У них своя жизнь, праздники, традиции и т.д.
oboeva• 18 декабря 2022
Ответ длянаташа2406
Вы и правда думаете, что они помогают только по доброте душевной?
starlink• 18 декабря 2022
Согласна.
Все должны жить дальше своей жизнью.
Цели ставить, планировать, радовать себя и тд.

Это тупо жить в депрессии и ничего себе не позволять сейчас,потомк что война.
Contento• 18 декабря 2022
Ответ длявсеЛенаЯ
Не розумію людей яких дратують чужі фотки будь якого плану - навіщо ви підписані на цих людей? Що за мазохізм?
Мене моя новинна стрічка завжди тішить - бо все підібрано за моїми уподобаннями.
Хочу подивитись на щось інше - забиваю собі у пошуковик потрібну тематиту.
Кого дратують мої дописи - йдуть собі за курсом корабля, мені на то пофігу взагалі.
Це - повне дніще вказувати іншим що прстити у себе на сторінці. За собою дивіться і живіть у гармонії зі своєю совістю.
І так, від себе я зроблю максимум, щоб наші злопці на передовій щасливо зустріли Різдво та Новий Рік і сама зустріну ці свята ТАК як я того хочу.
І назло москалям виставлю фотки! Не дочекаються! Нас не зламати! Не скорити!
Но претензии то вам предъявят за фотки не москали. А наши, украинцы и возможно ваши подписчики и друзья в соцсетях.
всеЛенаЯ• 18 декабря 2022
Ответ дляContento
Мої - точно ні. В мене адекватне оточення.
Contento• 18 декабря 2022
Ответ длянаташа2406
А я не дивлюся . Ці люди у мене в друзях і в історії видно. Може можна якось виключити . Я не знаю як. Тільки знаю що коли із друзів видалити
В ФБ вы можете спокойно заблокировать публикации, не удаляя из друзей. В других соцсетях также наверняка есть эта функция. Не видеть новости таких то.
gala-gala• 18 декабря 2022
Ответ дляContento
Я не имею ввиду европейцев, я говорю о наших гражданах, о тех, кто забыл, что в их стране идёт война.
наташа2406• 18 декабря 2022
Ответ дляContento
Спасибо ! Попробую найти
наташа2406• 18 декабря 2022
Ответ дляoboeva
А вы думаете годами будут помогать? И то что мало дают оружия некоторые страны то это поеятно, скоро ничего давать не будут. Бюджет не резиновый
наташа2406• 18 декабря 2022
Ответ дляЧашечка чая
Меня больше раздражают страдалицы из других стран, чем те кто выехал и живет полной жизнью
У сотрадалиц родственники остались и не только ..страдалицы своих родных родителей пенсионеров ели вывезли . Что вам мешало выехать до того ? И страдалицы жили так же на 2 страны ! А многие и родных вывезти езти не смогли
oboeva• 18 декабря 2022
Ответ длянаташа2406
Это не помощь от доброты душевной , это политика