Амели на мели• 18 декабря 2022
Есть ли вероятность, что будет хорошая скидка на пуховики Томми и Марко Поло?
400 евро отдать я не готова, а вот если бы максимум 180-200 то да. Ждать ли новогодних скидок или не будет такого ценрпада? Может кто по прошлому году знает?
Уси Пуси• 18 декабря 2022
Автор, тільки не Томмі. Дивлячис який Марко, я чекала в минулому році до кінця зими не було хорошої знижки, а потім не до нього було.
Курочка-наседка• 18 декабря 2022
Є така віронідність. Минулого сезону я шукала пуховик. Томмі можно буде купити, але обрані моделі.
Я купила марко поло на 10 тис дешевше ніж в магазині на ансвері (або модіво, там можно знайти ті моделі, яких немає на ансвері). Тому пошукайте ще там. Але краще спочатку їх поміряти в магазині.
Коко Шанель• 18 декабря 2022
Ответ дляСелик
Томі реально, Марко не доживають ходові розміри до розпродажу
Все доживає .
Головне, знати, де ловити . А не купляти анонси .
Угги_в_горошек• 18 декабря 2022
На Томми точно будут большие скидки, в конце февраля-нач марта. Марко не знаю