Invictusgirl• 21 декабря 2022

Дали Пэтриот

PATRIOT їде в Україну. США надають Україні новітню систему ППО

https://www.bbc.com/ukrainian/news-64048933
автор Invictusgirl • 21 декабря 2022
США вирішили надати України систему протиракетного і протиповітряного захисту PATRIOT. Раніше Вашингтон відмовляв в переданні цієї надсучасної системи.
Про рішення Білого дому повідомила пресслужба адміністрації під час спілкування з журналістами 20 грудня.
Patriot: чому американські системи ППО радують Київ і тривожать Москву
Чому Україні необхідний Patriot, а США його не давали
’Насправді, завтра (21 грудня) президент Байден оголосить новий значний пакет майже на 2 мільярдів доларів допомоги Україні у сфері безпеки. Він міститиме дуже важливу нову здатність: ракетну батарею PATRIOT, яка стане критично важливим активом для захисту українського народу від варварських нападів Росії на критичну інфраструктуру України’, - повідомив представник Білого дому.
Ракетна батарея може мати 8 пускових установок, кожна з яких, у залежності від модифікації, містить від 4 ракет. Тобто одночасно батарея PATRIOT може вразити 32 повітряних цілей.
В останній модифікації ПАК-3 батарея може нести до 128 ракет (16 в кожній установці). Проте наразі невідомо, чи може Україна отримати саме таку модель.
США навчатимуть українських військових, як керувати батареєю ракет PATRIOT у третій країні. Це займе деякий час, потім українські війська повернуться додому, щоб керувати цією батареєю ППО.
Вашингтон наголошує, що персонал США не буде працювати з цією зброєю в Україні.
Раніше ЗМІ писали, що навчання може відбутись у Німеччині.
Tasya-Natusya• 21 декабря 2022
Давно пора.
O-livе• 21 декабря 2022
Думаю, это отлично
Решка7777• 21 декабря 2022
пора.. тревога опять
Джемма• 21 декабря 2022
Уже дали или только собираются? Так собирались много раз, а потом ой боимся ядерки и экскалации конфликта и не дадим.
ната0981• 21 декабря 2022
🙏🙏🙏👍💪🇺🇦
Jul-Ap• 21 декабря 2022
Ответ дляДжемма
Вряд ли Зеленский вернётся без пэтриота.
Раз пригласили, без гостинцев не отпустят
Crazy_lady• 21 декабря 2022
Вже давно а Україні. Такі речі оголошують з великим запізненням, аби убезпечити транспортування зброї.
nikita 25• 21 декабря 2022
Скорей всего уже у нас
виканастя• 21 декабря 2022
Ответ дляnikita 25
Скорей всего уже у нас
Им ещё нужно уметь пользоваться
Alexandra• 21 декабря 2022
Ответ дляnikita 25
Скорей всего уже у нас
Теж сподіваюся,бо ж вже давно оголосили, що надають, скільки ж можна їхати
автор Invictusgirl • 21 декабря 2022
Ответ длявиканастя
Им ещё нужно уметь пользоваться
Это да
Может учат уже
Мандарина• 21 декабря 2022
Хм, патриот с лета в Украине. С августа, по-моему
автор Invictusgirl • 21 декабря 2022
Ответ дляМандарина
Да ну и что его уже применяют ?
julil• 21 декабря 2022
Ответ дляМандарина
Нет. И интеграция этой систему в нашу систему пво займет год
Мандарина• 21 декабря 2022
Ответ дляInvictusgirl
Да ну и что его уже применяют ?
Без понятия.
julil• 21 декабря 2022
Ответ дляInvictusgirl
Да ну и что его уже применяют ?
У нас ирисы и насамсы, из последних новых систнм, в не паириот.
автор Invictusgirl • 21 декабря 2022
Ответ дляjulil
Та ну
Когда ж его тогда будут применять
Через год ?
автор Invictusgirl • 21 декабря 2022
Ответ дляjulil
А чем Пэтриот лучше них ?
julil• 21 декабря 2022
Ответ дляInvictusgirl
Та ну
Когда ж его тогда будут применять
Через год ?
Ну так это все пишут) Не раньше лета. Каждое новое пво нужно интегрировать в общую эшелонированную систему, плюс обучить работе с этой системой
julil• 21 декабря 2022
Ответ дляInvictusgirl
А чем Пэтриот лучше них ?
Не известно,,как покажет себя, но очень дорогое, комплекс 2 млрд и каждая ракета 3 млн.
nata.ant• 21 декабря 2022
Ответ дляCrazy_lady
Я теж так думаю
blonsa• 21 декабря 2022
ой там много чего дают.и все классное и будут давать.часть уже есть.все как всегда-сначала дали ,доставили а потом сказали..а сколько еще в секрете держат..))
Len_to4ka• 21 декабря 2022
А скільки дали ?
Дайте вгадаю.
Одну?
julil• 21 декабря 2022
Ответ дляLen_to4ka
А скільки дали ?
Дайте вгадаю.
Одну?
Одну конечно. В 2млрд помощи только сколько и помешается. В перспективе вторая весной
Marty• 21 декабря 2022
Ответ длявиканастя
Им ещё нужно уметь пользоваться
Научат
Cat88• 21 декабря 2022
Ответ дляjulil
Да будет поздно, бульбаши на пороге стоят танками машут
Cat88• 21 декабря 2022
Ответ дляblonsa
Угу, такое классное что параша решила опять зайти с беларуси