Ms. При теле• Изменено 22 декабря 2022

Дуже потрібна порада. Ремонт.

Які обої поклеїти під цю кухню?
автор Ms. При теле • 22 декабря 2022
Просто білі стіни мені не подобаються

Чебуравлик• 22 декабря 2022
Обои = шпалери
автор Ms. При теле • 22 декабря 2022
Ответ дляЧебуравлик
Обои = шпалери
Буду знати.
Королева спама• 22 декабря 2022
Однотонні, чи ви хотіли з малюнком?
кошкомышь• 22 декабря 2022
Сірі тоді, але навіщо на кухні шпалери?
Птица Говоруша• 22 декабря 2022
В пастельных тонах
12 галюцинаций• 22 декабря 2022
У меня кухня белая, обои бледно зеленые. Но на вкус и цвет.. все фломастеры разные ))
автор Ms. При теле • 22 декабря 2022
Ответ дляКоролева спама
Однотонні, чи ви хотіли з малюнком?
А якого кольору? Може і з малюнком дрібним підійде?
12 галюцинаций• 22 декабря 2022
Ответ длякошкомышь
Сірі тоді, але навіщо на кухні шпалери?
А почему нет? )

кошкомышь• 22 декабря 2022
Ответ для12 галюцинаций
А почему нет? )
Якщо маленька кухня, а в автора вона маленька, то непрактично
12 галюцинаций• 22 декабря 2022
Ответ длякошкомышь
У меня маленькая кухня. Плитка только на фартуке. Остальное - обои. Норм вкусы и хотелки у всех разные )
автор Ms. При теле • 22 декабря 2022
Ответ длякошкомышь
Фото з інтернету. Хоча в мене теж не велика
interior_designer• 22 декабря 2022
Ответ дляMs. При теле
Який керамограніт на фартух ви підібрали?
Глаза_в_3_карата• 22 декабря 2022
Ось такі сірі
interior_designer• 22 декабря 2022
Шпалери з малюнком не треба, щось під штукатурку світло-сіре
12 галюцинаций• 22 декабря 2022
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Ось такі сірі
Такие для большой кухни хороши. Если маленькая то что то светлое надо, пастельных цветов.. что б увеличивало пространство
кошкомышь• 22 декабря 2022
Ответ дляMs. При теле
А можно тоді пораду,якщо ви все це ще не купили? На фото все економ варіант, але все виглядало би по-іншому, якщо одну-дві речі купити середні або дорогі. Ну , наприклад, стільці або стіл.
автор Ms. При теле • 22 декабря 2022
Ответ дляinterior_designer
Плитка біла, розводи світло сірі
автор Ms. При теле • 22 декабря 2022
Ответ длякошкомышь
Кухня є, стіл купим хороший) І стільці.

Королева спама• 22 декабря 2022
Ответ дляMs. При теле
Мені здається, що якщо з малюнком і робити, то виключно геометрія, ніяких квіточок, листочків. Але і геометрія має були не агресивна( скоріше за все дрібний принт і не дуже контрастний і напевно на одну стіну, інше однотоном). За умови маленької кухні я б все ж таки обрала однотон в пастельних тонах, дуже люблю оливковий колір, французький сірий( це така назва, колір доволі складний і візуально він сіро-бежовий)- він доволі універсальний.
Благоуханочка• 22 декабря 2022
Підійде будь-який відтінок пастельних кольорів, без квіточок. Можна обрати з тисненням.
Раджу не купляти дешеві, оскільки це кухня і інколи треба щось трохи витерти. Щоб шпалери не боялись вологої тряпки
12 галюцинаций• 22 декабря 2022
Ответ дляMs. При теле
Плитка біла, розводи світло сірі
А фото нет?
Бывшая блондинка• 22 декабря 2022
не страшно робити ремонт?
автор Ms. При теле • 22 декабря 2022
Ответ дляБывшая блондинка
не страшно робити ремонт?
Ні. Тільки на кухні.Вже треба.
автор Ms. При теле • 22 декабря 2022
Ответ для12 галюцинаций
А фото нет?
Ні, нема.
Бывшая блондинка• 22 декабря 2022
Ответ дляMs. При теле
Ні. Тільки на кухні.Вже треба.
а місто яке?
Сиреневая цапля• 22 декабря 2022
Ответ дляБывшая блондинка
не страшно робити ремонт?
От ми вас чекали з вашим не страшно. Не страшно! Хай русня боїться !
автор Ms. При теле • 22 декабря 2022
Є фото тільки підлоги.
Сиреневая цапля• 22 декабря 2022
Автор, беріть однотонні шпалери з фактурою, не треба малюнок
12 галюцинаций• 22 декабря 2022
Ответ дляMs. При теле
Ні, нема.
Жаль.. может из интернете?
Я сейчас снимаю квартиру. Тут плитка с серыми разводами на полу и фартук. А обои светлые, с легким серым оттенком. Может и Вам так как то?

Дома у меня бледно зеленые обои, но я их под цвета рисунка на плитке подбирала.