Патриотка• 29 декабря 2022

Треба обговорити одну ситуацію

Мені все зрозуміло, але як завжди жіночий мозок хоче вигадувать виправдання
Я зараз за кордоном, є хлопець який після від’їзду зрозумів що я його доля і тому подібне….
Короче в мене сьогодні день народження і він мені прислав тупо смс, так красиве ніжне з гарними словами, але це тупо просто смска, ніякого подарунку. В свою чергу, коли в нього було день народження влітку я змогла За тисячі км організувати приємність, доставку…
Я йому звісно подякувала, але мене гризе цілий день
Питання в чому, чи ви б на моєму місці сказали йому про те який він 🤬, чи просто би поступово закінчили спілкування.
Одни_мысли• 29 декабря 2022
Меркантильная вы дама

Вот Она Я• 29 декабря 2022
Нафига оно ему надо, париться еще. Подарит той, которая рядом
Куплю орехи• 29 декабря 2022
Мужики є різні, є яким в голову не прийде такі важкі рухи робити, заморочуватись
Поддакиваю иногДА• 29 декабря 2022
Ну, якби доставку в країні де все знайомо, організувати легше. Попробуйте організувати в незнайомій, тоді зможете оцінити.
автор Патриотка • 29 декабря 2022
Ответ дляОдни_мысли
Меркантильная вы дама
Хотілося б нею бути))) але від серіал тильної і в мене і одного відсотку нема?
Борисфенка• 29 декабря 2022
У хорошого хлопця нема коштів організувати вам сюрприз в Європі чи де ви там.
Полтавська галушка• 29 декабря 2022
Ответ дляОдни_мысли
Меркантильная вы дама
Не в грошах справа, а в небажані зробити приємне, порадувати дівчину, напрягтися для цього, а не на відїб.сь
автор Патриотка • 29 декабря 2022
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Я вважаю що навіть гроші на якусь приємність були б гарним подарунком
Куплю орехи• 29 декабря 2022
Ответ дляПатриотка
А як були поряд раніше, подарунки робив?
Я от впевнена що мій чоловік теж би нічого не прислав
Але в шлюбі нічого не жаліє, дарує

автор Патриотка • 29 декабря 2022
Ответ дляПолтавська галушка
Дякую що ви мене зрозуміли
Протея• 29 декабря 2022
Естественно бы сказала
автор Патриотка • 29 декабря 2022
Ответ дляБорисфенка
Він не без роботи сидить і для чогось написав що дякує долі що я в нього є і тому подібне
Natalia505• 29 декабря 2022
Вам важливий подарунок чи увага?
ротцвеники• 29 декабря 2022
Ответ дляПатриотка
Ну так в нього грошей не має, що ж він вам подарить ?((( вам також не потрібно було влітку йому сюрпризи робити, запам’ятайте на майбутнє, нікого не спішіть чоловікам робить матеріальні подарунки. Поцілунок там в щічку , в Вайбер сердечко і все, досить . А як буде законним чоловіком- тоді і подарити всі подарунки )))
Берюковна• 29 декабря 2022
Раньше дарил подарки?
Я например знаю одного, он считает, что хороший большой букет, это нормальный подарок своей девушке на день рождения.
ротцвеники• 29 декабря 2022
Ответ дляПатриотка
Ой , прочитала як БЕЗ роботи )) скажіть йому , що ви чекали подарунок і подивіться що далі буде
автор Патриотка • 29 декабря 2022
Ответ дляNatalia505
Вам важливий подарунок чи увага?
Мені сумно від того що він нічого не зробив, мене вартість подарунку не турбує, хай це якась дрібничка, але людина зазделегідь подумав, зробила. Так я хотіла подарунок, бо сама про них ніколи не забуваю і ще й зроблю так щоб людині будо дуже приємно, щоб були гарні емоції. Н
автор Патриотка • 29 декабря 2022
Ответ дляротцвеники
Чого в нього нема грошей, він працює, доросла лбдина
Ёшки_Матрёшки• 29 декабря 2022
Ответ дляПатриотка
Вижу Йому не потрібні

автор Патриотка • 29 декабря 2022
Ответ дляБерюковна
Раньше дарил подарки?
Не задарював, але і не смс
Берюковна• 29 декабря 2022
Автор, спросите его прямо а когда подарок будет?
По реакции станет всё понятно. Натупил или сознательно решил, что и так пойдет.
Блины со смайликами• 29 декабря 2022
Ответ дляПатриотка
Писати не мішки носити...
автор Патриотка • 29 декабря 2022
Ответ дляБлины со смайликами
Писати не мішки носити...
Це точно(
Кошечка-муркошечка• 29 декабря 2022
Скажіть все, що про нього думаєте, зробіть хлопцю подарунок на НР, киньте його!
Natalia505• 29 декабря 2022
Ответ дляПатриотка
Просто скажіть як є. Я чекала від тебе подаруночка.
Ромашкинная• 29 декабря 2022
Ответ дляNatalia505
Вам важливий подарунок чи увага?
Так и внимания выделил аж на
целую смс
Отчебучкина• 29 декабря 2022
Якщо проковтнете зарас, далі буде такеж або й гірше. Напрягатись не захотів абсолютно. Доставку замовити не проблема, або просто кинути гроші на карту, якщо прям ліниться.
Автор, не слухайте слів мужчини, дивіться на справи!
Він тягне від вас енергію, а взамін що? Які ємоції він дає вам? Вирішувати вам. Але, в смс найлегше висказати все. Нехай думає. Зрозуміє - є шанси, почне шарманку «про меркантильну» - нехай йде лісом. Нехай він робить свій вибір, а не ви, на здогадках.
Natalia505• 29 декабря 2022
Ответ дляРомашкинная
Так и внимания выделил аж на
целую смс
Іноді чоловіки і це забувають. Вони різні бувають. Треба дивитись на картину в цілому. Один цей випадок мені особисто ні про що не говорить.
Тушь для2го класса• 29 декабря 2022
Ответ дляПатриотка
Автор, повірте моєму досвіду - діла не буде, так буде завжди. Єдине, про що я жалкую, що відразу прямо не сказала і не втрачала на нього час, бо турботи від нього так і не було, лише, якщо прямо скажеш що і коли хочеш, ще й нагадаєш(навіть просто відвезти до лікаря). Ні уваги, ні турботи - згодом все це накоплюється. То ж краще спитати прямо
Блины со смайликами• 29 декабря 2022
Ответ дляПатриотка
Це точно(
Смс то безкоштовно і без напрягу, а ось щодо подарунку - треба помізкувати.