Тасюня• 01 февраля 2014

Я хочу бути як усі. Соломійка Галовець. Збір до 1 березня

Соломійці вже десять років. На сьогоднішній день вона ще дуже погано розмовляє і значно відстає в розвитку від своїх ровесників. Сім’я буде дуже вдячна Вам за будь-яку допомогу. Збір майже стоїть на місці. Тема Соломійки у нас на форумі: https://www.kidstaff.com.ua/forum/viewtopic.php?t=... Волонтер Софія: " Соломійка, дякувати Богу, не смертельно хвора. Вона не глуха, не сліпне. Вона рухається. Вона симпатична дівчинка у пристойному одязі. Тобто в порівнянні - у неї все не так уже й зле! Але для ЇЇ сім’ї, мами, тата, брата - це їхня трагедія особиста. В масштабі їхньої сім’ї. Немає страшних фото, страшних подробиць ...." Тетяна Новакова: " Я хочу звернутись до всіх, хто заходить на сторінку Соломійки, чомусь дорослим діткам не дуже хочуть помагати, мабуть вони не викликають скільки розчулення, але їх хвороба і їх страждання від цього не менші, а навіть більші - адже вони в додачу до хвороби страждають від того, що розуміють:вони не такі як всі, в них ніколи не буде безтурботного дитинства, на них будуть показувати пальцями, обертатись і навіть сміятись в слід. Ви знаєте як болить?" Мама Ірина: " Дякуємо за Вашу допомогу від мене і Соломійки. Дуже прошу допоможіть моїй донечці, так як допомогли б своїй дитині!"
28454 0
olka_snegurka• 24 августа 2014
15331
Ответ дляyulia2911
Вчера зарегистрировалась на укрнете, теперь потихоньку вывожу туда всю почту и подписку
я тоже туда перешла)

Michel13• 24 августа 2014
15332
Дівчатка!
З днем незалежності!
Michel13• 24 августа 2014
15333
НЕ ЗАБУДЬ!
Ще малий, але ж сміливець —
Сам біжить у гай...
Ти, мій хлопче, українець —
Те запам´ятай.

Ще мала, а по барвінок
Вже ходила в гай...
Ти, дівчатко, українка —
Тож не забувай.

Вирина стежина рідна
З теплої трави...
Мати наша — Україна,
Не забудьте ви.
olka_snegurka• 24 августа 2014
15334
Девочки, вот что значит мы с мужем провели дома два дня без деток. Вчера кролик наша была принесена на наш диван, я полулежала с ноутбуком, она по мне прыгала как хотела, муж с ней игрался - типа догоняет, а она типа пугалась и убегала, при этом перепрыгивая через меня. Вскарабкалась на самый верх дивана и наблюдала за нами оттуда. Вобщем позволяли ей почти всё. Когда дети дома, такое не бывает. Воть. Соскучились мы за девчёнками.
Michel13• 24 августа 2014
15335
Ответ дляyulia2911
а я вже рочків в 6 пітримую відчизняного виробника
в мене почта на меті
belnataha• 24 августа 2014
15336
ой, сегодня ж праздник у нас!!!!!
С днем Независимости!!!!!!!!!!!!
Michel13• 24 августа 2014
15337
Ответ дляbelnataha
ой, сегодня ж праздник у нас!!!!!
С днем Независимости!!!!!!!!!!!!
Отож
А ви й забули
Також сьогодні пропоную розмовляти на рідній мові
Michel13• 24 августа 2014
15338
У нас у місті сьогодні парад вишиванок
Michel13• 24 августа 2014
15339
Ответ дляbelnataha
ой, сегодня ж праздник у нас!!!!!
С днем Независимости!!!!!!!!!!!!
Наталко!
Вигоняй же всіх, хто проти нашої неньки, нехай прапірець знов буде жовто-блакитний, бо дуже-дуже хочеться до вас

Michel13• 24 августа 2014
15340
У РІДНОМУ КРАЇ
Одна Батьківщина, і двох не буває,
Місця, де родилися, завжди святі.
Хто рідну оселю свою забуває,
Той долі не знайде в житті.

У рідному краї і серце співає,
Лелеки здалека нам весни несуть.
У рідному краї і небо безкрає,
Потоки, потоки, мов струни, течуть.

Тут мамина пісня лунає і нині,
Її підхопили поля і гаї.
Її вечорами по всій Україні
Співають в садах солов´ї.

І я припадаю до неї устами,
І серцем вбираю, мов спраглий води.
Без рідної мови, без пісні,
Без мами збідніє, збідніє земля назавжди.
М. Бакая
belnataha• 24 августа 2014
15341
фильм ужасов.
мне сегодня рос. зомбя сказала, что я укр. зомбя
belnataha• 24 августа 2014
15342
Ответ дляolka_snegurka
слушай, никогда не думала, что кроли такими умными бывают :)
как кошка
olka_snegurka• 24 августа 2014
15343
Ответ дляbelnataha
фильм ужасов.
не поддавайся, Наташа! прости что смеюсь, но правда звучит смешно)))
olka_snegurka• 24 августа 2014
15344
Ответ дляbelnataha
как кошка
Вона така кльова! Взагалі нічого не боїться, дууууже ніжна, так любить коли її гладять, трохи нагла - бо залазить на мене і не питає. Мене задовольняє, що не кіт - я не дуже котів люблю, тількі на фотках А кроля посадив у клітку и все, випустив двічі на день погуляти, поскакати і всі задоволені. Вона ще так смішно вушками слухає, а стрибає як смішно!!!
yulia2911• 24 августа 2014
15345
Ответ дляolka_snegurka
давайте я приглашу))) только Ваша фамилия нужна ещё)
Спивакова Юлия Дмитриевна
belnataha• 24 августа 2014
15346
Ответ дляolka_snegurka
да мне самой смешно :)
olka_snegurka• 24 августа 2014
15347
Ответ дляyulia2911
Спивакова Юлия Дмитриевна
отправила)
yulia2911• 24 августа 2014
15348
Тільки не розумію, чи є в укрнеті функція сповіщання про вхідні листи. Бо якось не зручно завжди треба перевіряти пошту
yulia2911• 24 августа 2014
15349
Ответ дляolka_snegurka
отправила)
Дякую

olka_snegurka• 24 августа 2014
15350
Ответ дляyulia2911
я не шукала такої функції - це смс на телефон?
LadyLovе• 24 августа 2014
15351
Доброго ранку!
З Днем незалежностi!
yulia2911• 24 августа 2014
15352
У мене пошта на май.ру. Там на рабочий стіл встановлюється програма, яка сповішає про вхідні листи звуковим сигналом і конвертик блимає. Пробую писати українською, пробачайте за помилки, якщо є
olka_snegurka• 24 августа 2014
15353
Ответ дляyulia2911
ааа, я на яндекс була до цього - там нема наче такого. Ну мені і не треба взгалі то))))
yulia2911• 24 августа 2014
15354
Ответ дляolka_snegurka
Ну, що ж будемо звикати))
LadyLovе• 24 августа 2014
15355
Ответ дляМышонок
Я Хауса очень люблю А ужастики смотрела,когда было лет 16. Сейчас тоже нервы уже не те Я потом ночью не сплю и в туалет боюсь выйти
Еще люблю детективы,но на мою нервную систему и они не очень,особенно про маньяков всяких. Интересный сериал ’Мыслить как преступник’,это детектив с примесью психологии.
Ооо, Хаус и моя любовь
А Великолепный век я отрывками смотрела, так и не досмотрела) Но зато в оригинале
yulia2911• 24 августа 2014
15356
Ой, я тоже смотрела Великолепный веку, еле домучила. Конец не понравился, хотя с историей не поспоришь
Но пол фильма в начале очень нравился. Жаль, что султан вначале такой справедливый, в конце стал таким тираном
belnataha• 24 августа 2014
15357
Реквизиты Приватбанка:
===========================================
карта 4405885826798305 на имя Галовец И.М.

Назначение платежа:
Благотворительная помощь на лечение дочери
belnataha• 24 августа 2014
15358
Галовец Соломия, ЗПРР, ММД! Сбор до 14 августа!
На 13.08 собрано 8 836 дол (119 810,12 грн = 309 748,09 руб)
осталось собрать 3 917 дол (50 730,92 грн = 130 079,29 руб)
belnataha• 24 августа 2014
15359
Ответ дляyulia2911
ага, достали его все многочисленные родственники :)
автор Тасюня • 24 августа 2014
15360
Добрий день! Зі святом! Слава незалежній Україні!