01 февраля 2014

Я хочу бути як усі. Соломійка Галовець. Збір до 1 березня

Соломійці вже десять років. На сьогоднішній день вона ще дуже погано розмовляє і значно відстає в розвитку від своїх ровесників. Сім’я буде дуже вдячна Вам за будь-яку допомогу. Збір майже стоїть на місці. Тема Соломійки у нас на форумі: https://www.kidstaff.com.ua/forum/viewtopic.php?t=... Волонтер Софія: " Соломійка, дякувати Богу, не смертельно хвора. Вона не глуха, не сліпне. Вона рухається. Вона симпатична дівчинка у пристойному одязі. Тобто в порівнянні - у неї все не так уже й зле! Але для ЇЇ сім’ї, мами, тата, брата - це їхня трагедія особиста. В масштабі їхньої сім’ї. Немає страшних фото, страшних подробиць ...." Тетяна Новакова: " Я хочу звернутись до всіх, хто заходить на сторінку Соломійки, чомусь дорослим діткам не дуже хочуть помагати, мабуть вони не викликають скільки розчулення, але їх хвороба і їх страждання від цього не менші, а навіть більші - адже вони в додачу до хвороби страждають від того, що розуміють:вони не такі як всі, в них ніколи не буде безтурботного дитинства, на них будуть показувати пальцями, обертатись і навіть сміятись в слід. Ви знаєте як болить?" Мама Ірина: " Дякуємо за Вашу допомогу від мене і Соломійки. Дуже прошу допоможіть моїй донечці, так як допомогли б своїй дитині!"
ЕвгенияПавлюк 01 февраля 2014
Соломийка, мир не без добрых людей! С Божьей помощью, они тебе все помогут! Правда, девчата?
Balovana 01 февраля 2014
Ответ дляЕвгенияПавлюк
Соломийка, мир не без добрых людей! С Божьей помощью, они тебе все помогут! Правда, девчата?
Цитата:
Соломийка, мир не без добрых людей! С Божьей помощью, они тебе все помогут! Правда, девчата?[/cit
Правда!
Поможем!
Balovana 01 февраля 2014
Добрый вечер!
Gelena33 01 февраля 2014
Ответ дляЕвгенияПавлюк
Соломийка, мир не без добрых людей! С Божьей помощью, они тебе все помогут! Правда, девчата?
Неодмінно!
jagalina 01 февраля 2014
Добрый вечер!
jagalina 01 февраля 2014
Женя, спасибо, что позвала
ЕвгенияПавлюк 01 февраля 2014
Ответ дляjagalina
Женя, спасибо, что позвала
роновато позвала, полночи не дождалась
jagalina 01 февраля 2014
такая хорошенькая девочка
jagalina 01 февраля 2014
Ответ дляЕвгенияПавлюк
роновато позвала, полночи не дождалась
так ещё пару минут))
ЕвгенияПавлюк 01 февраля 2014
Ну, вот - теперь в бой за здоровье Соломийки!
ЕвгенияПавлюк 01 февраля 2014
Ответ дляjagalina
такая хорошенькая девочка
да!
ЕвгенияПавлюк 01 февраля 2014
Я подумала - а ведь действительно - будь это моя дочь, я бы помогала намного активнее!
ЕвгенияПавлюк 01 февраля 2014
Так что есть куда стремиться!
ЕвгенияПавлюк 02 февраля 2014
Открывать сердце шире бедам других
Gelena33 02 февраля 2014
Ответ дляЕвгенияПавлюк
Ну, вот - теперь в бой за здоровье Соломийки!
Gelena33 02 февраля 2014
Доброї ночі, дівчатонька!
ЕвгенияПавлюк 02 февраля 2014
Ответ дляGelena33
Я иногда пугаюсь твоей авы)))
Мышонок 02 февраля 2014
Доброй ночи
Gelena33 02 февраля 2014
Таке відчайдушне прохання матері ’Дуже прошу допоможіть моїй донечці, так як допомогли б своїй дитині!’ Таке зрозуміле...
автор Тасюня 02 февраля 2014
Доброї ночі!
Gelena33 02 февраля 2014
Ответ дляЕвгенияПавлюк
Я иногда пугаюсь твоей авы)))
Ой, треба міняти.. Дитину Оліну відразила, тебе налякала)) А дівчина-сова просто п*є каву)
jagalina 02 февраля 2014
00:00 **8212
Кредитка
Получатель: Галовец Ирина Михайловна 4405 **** **** 8305 Перевод личных средств 50.00 ГРН
Roksolana_p 02 февраля 2014
Доброї, ночі, дівчата!
jagalina 02 февраля 2014
Пусть маленькая девочка поправляется!
автор Тасюня 02 февраля 2014
Для тих, хто ще не знає. Сьогодні групою ВК і мамою Насті, Танею, для Соломійки було переказано 7 350 рублів.
Roksolana_p 02 февраля 2014
Знову рада усіх бачити
Roksolana_p 02 февраля 2014
Соломійці бажаю багато-багато чарівників!
автор Тасюня 02 февраля 2014
Ответ дляjagalina
00:00 **8212
Кредитка
Получатель: Галовец Ирина Михайловна 4405 **** **** 8305 Перевод личных средств 50.00 ГРН
Галюнечко, дякую за допомогу і широту душі!
Roksolana_p 02 февраля 2014
Хочеться, щоб дівчинка пошвидше поїхала на лікування