Не буду• Изменено 31 декабря 2022

Як вигнати колишнього?

Вітаю!
У всіх святковий настрій, а в мене ні(
Розвелась з чоловіком після 15 років життя. Останні 5 просто жахливі. Я клеїла скільки могла. Бо дитина, бо друзі, життя, майно: вже як зрослися. Але був лютий аб´юз. Він то був спочатку, але я була з неблагополучної сім´ї і спочатку думала, що то норм. Потім гарна робота, порядні люди, психологічні відосики. І зрозуміла, що то взагалі і поряд з нормою не стоїть.

Проблема: в мене була хата до шлюбу, ми її продали і купили нову, недостачу мама дала і на ремонт початковий. Але оформили на мене (так, знаю:(((
І він після розлучення тупо не хоче виїжджати, не хоче платити аліменти, тіпа збирає на свій кут і в моїх інтересах терпіти спокійно. Постійно морально знущається, каже що я зрадниця, що все було добре а я розвалила. Нав´язує так почуття провини. На свої інтереси до речі йому хватає. І я розумію, що він ніколи не з´їде, бо йому так подобається. Погрожує адом якщо подам на аліменти. Дословно.
Адвокат знайомий сказав: тільки по любовно. А якщо ніяк? І нема чоловіка який би вступився, на людях він гарний, чемний, все зло за закритими дверима. Сусіди ближні здогадувалися, але ніхто ж не полізе.
Поділіться, може в кого таке було? Бо просто безпорадність і втома навалюються.
ПотеряласЯ Я...• 31 декабря 2022
Ответ дляПушкининиана
Якщо нотаріус не побоїться внести дані в реєстр, то цілком можливо.
Задним числом? 🤣

Девушка Прасковья• 31 декабря 2022
Ответ дляНе буду
Дуже дякую! Читаю, міркую. Майнула думка, а що як купити нотарвуса і намалювати дарствєнну на гроші, то взагалі можливо?)
Не пойдут нотариусы на это. А вам чтоб подарить эту квартиру маме своей, надо его согласие все равно. Вам надо доказать, что эта квартира куплена на ваши. Есть же договор продажи добрачной? Мама деньги давала откуда взятые? Чеки на ремонт остались?
Девушка Прасковья• 31 декабря 2022
Ответ дляДобротная
Автор, а зараз неможна квартиру оформити на маму до розлучення? По дарчій?
Его согласие надо. Это я 1000% знаю, до 24 февраля как раз оформляла. И помню все подробности. Он пишет бумагу и присутствует при сделке.
Добротная• 31 декабря 2022
Ответ дляДевушка Прасковья
ПЕЧАЛЬНО...
Добротная• 31 декабря 2022
Ответ дляДевушка Прасковья
в мене дві знайомі так домовилися але то було 15 років тому.
Девушка Прасковья• 31 декабря 2022
Ответ дляЯичница с беконом
На аліменти подавайте, там така сумму набіжить що він все вам без суда віддасть… ви якась не розумна.. і далі тупите
Плюсую. Что ждать. Подавать на алименты. Искать адвоката толкового. Поднимать бумаги по продаже добрачной и доказательства про мамины деньги.
Девушка Прасковья• 31 декабря 2022
Ответ дляДобротная
Найдите такого идиота. Он лишится всего потом ради сомнительной сделки. И реестры задними числами на оформляются) точнее данные в них не вносятся.
Добротная• 31 декабря 2022
Ответ дляДевушка Прасковья
Ну вони знайшли і все зробили. Але то було давно. Зараз наскільки це реально не знаю. Є ж чорні нотаріуси які займаються махінаціями.
автор Не буду • 31 декабря 2022
Ответ дляДобротная
Тоді адвокат. В мене був адвокат. Хвалився, що був в нього випадок: копили вдвох, а оформили на чоловіка. Він дав під зад жінці. Цей адвокат на суді спитав, хто заробив на хату? Чоловік каже: я. Адвокат: покажіть довідку з з.п. а там майже мінімалка. То яким чином заробив? Ну наче там все ж таки жінці щось перепало ( зі слів адвоката). То може когось пошукати?
А нема данних того адвокату?

Добротная• 31 декабря 2022
Ответ дляНе буду
А нема данних того адвокату?
А ви про адвоката, я про нотаруіуса. Зараз спробую пошукати.
Добротная• 31 декабря 2022
Він з Києва якщо шо.
автор Не буду • 31 декабря 2022
Ответ дляДобротная
Він з Києва якщо шо.
Не далеко від мене
AmazingLady• 31 декабря 2022
Ответ дляTeonaa
А суд ни за что на свете не присудит при разводе через суд квартиру Вам? Єто железобетонно «общее»? И накак х нюансов?

Тогда поменять замки и пускай на коврике живет. И пускай сам в скд обращается, чтоб Вас «угомонили»

Или радикальщана: нанять «хлопцев», чтоб «объяснили» ему.
Много нанимали хлопцев? Таки прям борзые все, но только тут, что характерно
Яичница с беконом• 31 декабря 2022
Ответ дляДевушка Прасковья
100%
Пончик Солнечный• 31 декабря 2022
Подавати на аліменти.
Пропонувати йому договір: припинення права на аліменти взамін набуття дитиною нерухомого майна ( батько відчужує свою частку в праві спільної сумісної на користь дитини)
автор Не буду • 31 декабря 2022
Ответ дляЯичница с беконом
100%
Это сложный и правилтный путь, а судовые деньги можна и в долг взять в банке
автор Не буду • 31 декабря 2022
Ответ дляAmazingLady
А може дійсно смілива дівчинка, в мене така була знайома. В 90 її в прокуратуру на сутки щоб акції продала, нічого не добилися)
Яичница с беконом• 31 декабря 2022
Ответ дляНе буду
Какой сложный? Вам про одно а вы вообще непонятно о чем. Подаёте на алименты, в твёрдой валюте, долг Очень быстро набежит, вы не успеете оглянуться..давите на исполнительную. И вашего гандона берут за жабры… вы какая-то тормознутая… честно
Teonaa• 31 декабря 2022
Ответ дляAmazingLady
Бьіла близка к такому. С волками жить…
Терпеть не могу мужиков которьіе сами о себе не способньі позаботиться и сидят у женщиньі годами, бо им некуда податься. Чьи проблемьі что тебе 40 и тьі бомж

AmazingLady• 03 января 2023
Ответ дляTeonaa
Бьіла близка к такому. С волками жить…
Ну так относительно женщин без жилья та же позиция, правда? Чья проблема шо ты бомжиха, под зад ногой
AmazingLady• 03 января 2023
Ответ дляНе буду
Да к чему тут те девяностые
Teonaa• 03 января 2023
Ответ дляAmazingLady
Думаю да, та же , но с поправкой что если с ней дети потом остаются
AmazingLady• 03 января 2023
Ответ дляTeonaa
Никаких поправок
Teonaa• 03 января 2023
Ответ дляAmazingLady
Никаких поправок
Ну общих детей мужик должен организовать?
AmazingLady• 03 января 2023
Ответ дляTeonaa
С чего общим детям должен только мужик
AmazingLady• 03 января 2023
Баба жила где то, не с подворотни же. Должна детям половину жилья
Teonaa• 03 января 2023
Ответ дляAmazingLady
С чего общим детям должен только мужик
Неее
Я говорю, что В СЛУЧАЕ если общее жилье - єто жилье МУЖА, то только в таком случае та «поправка»
А то деьей обьічно они не хотят забирать. А куда их, если у женьі нет кв
AmazingLady• 03 января 2023
Ответ дляTeonaa
Неее
А туда откуда та жена пришла
AmazingLady• 03 января 2023
Ответ дляTeonaa
Неее
Никаких поправок. Серьезно.
AmazingLady• 03 января 2023
Если ты голая босая рожала, значит на себя рассчитывала в крайнем случае