Веселая моль• 04 января 2023
Я у мами Шерлок Холмс, або рубрика дурних питань
Вообщем, ситуація
МЧ постить в себе на сторінці в фб сопливе відео про те, щоб не сварилися кохані.
Ми на той момент не сварилися.
Питання: значить він переживає сварку з іншою і не такий він вже й мій МЧ?
Ми на той момент не сварилися.
120-120-120 (не худею)• 04 января 2023
Просто це відео його хачепило. От і все. Ні з еим він не сварився. Але він проти сварок.
Веселая моль
• 04 января 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Не видела мужиков, которые занимались бы подобной х…ней)
🤣🤣🤣 в фб зайдіть. Від начальників до охоронця Васі .
Татьяна-bfd8• 04 января 2023
Ответ дляВеселая моль
Старперы?
Веселая моль
• 04 января 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
Думаєте?) Зате зі мною він потім таки посварився. Точніше зробив якраз те, про що в тому відео було сказано, що не потрібно робити))
Веселая моль
• 04 января 2023
Ответ дляSectetlyYours
Может он внутри имеет с Вами конфликт, который вы не проговорили
Цікава ідея
Веселая моль
• 04 января 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Старперы?
Ви ото неначе самі в фб ніколи не були. І в лінку, і в інстаграм. І в твіттері.
Веселая моль
• 04 января 2023
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
Наблюдайте дальше. Кто лайкнул из женщин?
Та неначе нема там якихось підозрілих
Веселая моль
• 04 января 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Что мама делает на его странице, зачем она там?
Смішно
Татьяна-bfd8• 04 января 2023
Ответ дляВеселая моль
В фб редко захожу. Старперская помойка
Веселая моль
• 04 января 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
В фб редко захожу. Старперская помойка
Та ми вже всі зрозуміли, що ви красива й молода. Можете більше не писати
сказочное_Бали• 04 января 2023
Может был бухой или меланхолия.
Если это было всего один раз то лучше и не долбите(скорее он сам в шоке что может алкоголь творить а о посте может и не помнить) Если не один раз, так как фб публичное пространство, то можно и спросить лично, только не давайте варианты типа это из-за наших отношений, и подготовте музыку которую вы будете играть у себя в голове когда будете ’слушать’ обьяснения, скорее всего это будет мыло-мыльное и призывы к светлому-доброму.
Планшетница• 04 января 2023
Можливо з кимось був конфлікт давно, і він його досі зачіпає.
Можливо хтось зі знайомих посварився.
Можливо на вас десь образився ...
Можливо є третя особа...
Варіантів купа.
А якщо так і спитати? Закосити під дурненьку, типу то ти на мене образився?
Можливо хтось зі знайомих посварився.
Можливо на вас десь образився ...
Можливо є третя особа...
Варіантів купа.
Разумная Губка• 04 января 2023
Ответ дляВеселая моль
Ну, может, в вашем окружении