Ростки жимолости• 04 января 2023
Гребаная война, дети не могут поехать к стареньким и
больным родителям, похоронить.
И детей понимаю и родителей. Как же эта война по всему ударила, твари рашистские!
Точная копия плова• 04 января 2023
Очень сочувствую, если у вас так.
Все войны одинаковые в этом плане.
Кракадэ• 04 января 2023
К родителям которые в оккупации или в рашке? Потому что если в Украине, то можно поехать, многих знаю у нас в Харькове, кто даже из заграницы на новый год приехали проведать родных.
Украиночка• 04 января 2023
Так(
Мої батьки через це не виїхали в березні з Сумської області, дідусь доживав останні дні. А потім ми не могли приїхати на похорон, а також моя тітка, його рідна донька.
І знайома бабуся померла від раку, за лічені тижні, донька в росії, побоялася приїжджати, так і не попрощалися, тільки гроші зуміла якось переслати, щоб доглянули маму в останні дні.
Зяблик протестант• 04 января 2023
Ответ дляКракадэ
у мужа мама живет в Бельгии, уже больше 80 и Альцгеймера. Он не может ее проведать.
Во время ковида умирал отец, тоже не пустили, только со свидетельством о смерти потом разрешили.
LusyaVerusya• 04 января 2023
В мене у чоловіка мама в Молдові. Дуже хворіє. Родичів там немає, вони українці, батько був військовий, там служив, отримав житло, там і залишились. Батько помер, мама сама. Плаче, хоче сина побачити.
Ксения_ksen• 04 января 2023
Ответ дляLusyaVerusya
Може вона зможе до кордону доїхати,а він її там зустріне?
LusyaVerusya• 04 января 2023
Ответ дляКсения_ksen
Не роздивлялись такий варіант. Везти хвору людину у війну. А раптом що, з нею д важче пересуватися.