Пасти Ла• 05 января 2023
Пуховик Zara
Дівчатка,в кого такий пуховик,є кілька питань,як він після стірки? Чи дуже маркий молочний колір? І якщо під сніг/дощ в ньому чи не буде плям? І ще одне питання він не приталений,чи не задуває все ж таки вітер? Бо була такого плану куртка без куліски на талії то вітер згадував,не дуже комфортно.
Пасти Ла
• 05 января 2023
Ответ дляПлатья Всем
я в химчистку сдаю. У меня пинко белый
Скільки це коштує?
Платья Всем• 05 января 2023
Ответ дляПасти Ла
Скільки це коштує?
я чищу в Киеве в дорогой. Стоит это около 900 грн.
В обычных будет стоить 350-500 грн
Пасти Ла
• 05 января 2023
Ответ дляПлекаю думи
600-800
Ух ти,тоді напевно краще бежевий розглядати.
Перловая Кашка• 05 января 2023
У меня такой, белый, нормально носится, застирывается хорошо. Капли просто скатываются
Пасти Ла
• 05 января 2023
Ответ дляПерловая Кашка
О,саме за це я й питала. Тобто можна і пляму застірати а не одразу хімчистка
Перловая Кашка• 05 января 2023
Ответ дляПасти Ла
Да, он не сильно пачкается и хорошо застирывается
Плекаю думи• 05 января 2023
Ответ дляПасти Ла
не всегда, могут остаться следы от воды при застирывании пятна
сейчас такая ткань что и от каплей дождя следы есть
Радуга-дуга• 05 января 2023
В мене чорний, плям не залишається. Не промокає. Широкий достатньо, вітер не задуває. Носила в невеликий мороз, тепло, якщо не стояти на місці довго. Ще не прала.
Пасти Ла
• 05 января 2023
Ответ дляРадуга-дуга
А горло щільно прикриває?
Творческий типаж• 05 января 2023
Ответ дляПасти Ла
Скільки це коштує?
Самая дешевая и по акциии
Плекаю думи• 05 января 2023
Ответ дляТворческий типаж
Самая дешевая и по акциии
это что за химчистка?
я ниже 500 не видела, а за 500 так почистили что и не чистили...
Радуга-дуга• 05 января 2023
Ответ дляПасти Ла
А горло щільно прикриває?
Навіть дуже), капюшон добре пошитий, глубокий і теплий.
Карусель-весель• 05 января 2023
В мене чорний .Я дуже задоволена .Теплий. На нашу зіму яка зараз навіть дуже. Не задуває це точно. Горло гарно продумано .
Я дуже ним задоволена .
175см55кг19лет (она)• 05 января 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Именно эта модель?
Пасти Ла
• 05 января 2023
Ответ дляПарасюха
і я такий хочу, киньте де замовляти
Я сама планую викупляти.
175см55кг19лет (она)• 05 января 2023
Если я не ошибаюсь Но как раз эти плохие. Ткань сверху тонкая наполнитель видно. Чёрные ещё нормально а бежевые печалька. Просто я там все пуховики перебрала в заре. Чёрный длинный в результате дочке купили. Себе брала В прошлом году тоже длинный. В этом году вся коллекция такая стрёмная. Качество просто ужас ужасный.
Пасти Ла
• 05 января 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Я сегодня еду в магазин если не забуду То сфоткаю
Було б дуже круто. Я вибираю між бежевим та молочним ,чорний не розглядаю бо замовила довгий вже чорний
Карусель-весель• 05 января 2023
Ответ дляПасти Ла
Є багато фото в інсті на них .Цього року тканина гарна .А в минулому році була блискуча .
Ще кармани на флісі .Тепленько .Тканина цупка і матова.
Це про чорний пишу.
Радуга-дуга• 05 января 2023
Ответ дляПасти Ла
Подивіться на цій сторінці, посередник гарно показує точно цю модель та кольори.
Бабульция• 05 января 2023
Таких много на Олх,там есть и реальные фото,они до 2600,у подруги такой она носит м ,взяла хс
Даха-сваха• 05 января 2023
маю таку бежеву , задоволена, ще не прала і не чистила. Досить теплий і дійсно вдало зроблений де шия і капішон і глибокі кишені на флісі. Теж хотіла молочну, але не ризикнула
Радуга-дуга• 05 января 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Помиляєтесь), цього року тканина краща. Цупка.
Бензопирен• 05 января 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Мне тоже в магазине в этом году не понравилась верхняя одежда