Пасти Ла• 05 января 2023

Пуховик Zara

Дівчатка,в кого такий пуховик,є кілька питань,як він після стірки? Чи дуже маркий молочний колір? І якщо під сніг/дощ в ньому чи не буде плям? І ще одне питання він не приталений,чи не задуває все ж таки вітер? Бо була такого плану куртка без куліски на талії то вітер згадував,не дуже комфортно.
175см55кг19лет (она)• 05 января 2023
Ответ дляПасти Ла
Було б дуже круто. Я вибираю між бежевим та молочним ,чорний не розглядаю бо замовила довгий вже чорний
Они плохие все в этом году в заре . По сравнению с другими магазинами просто какая-то фигня дешманская
175см55кг19лет (она)• 05 января 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Помиляєтесь), цього року тканина краща. Цупка.
Цупка? Це як?
Перловая Кашка• 05 января 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Именно эта модель?
Да
ladycow• 05 января 2023
У меня беж, ткань плотная, отлично себя ведёт при мокрой погоде, разводов не оставляет.
автор Пасти Ла • 05 января 2023
Ответ дляДаха-сваха
маю таку бежеву , задоволена, ще не прала і не чистила. Досить теплий і дійсно вдало зроблений де шия і капішон і глибокі кишені на флісі. Теж хотіла молочну, але не ризикнула
Оце ж і я так само
Бамбарбия! Кергуду.• 05 января 2023
Дівчата, на зріст 171, 60 кг, ог- 90, ос-98, якій розмір порадите?
Радуга-дуга• 05 января 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Цупка? Це як?
Навіть не знаю як вірно описати;), щільна не світиться.
Жёсткая/плотная ткань.
автор Пасти Ла • 05 января 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Думаю це С-ка
Можна б і ХС але через зріст може бути рукав короткий
кошкомышь• 05 января 2023
Ответ дляПасти Ла
у меня молочный, очень довольна им
автор Пасти Ла • 05 января 2023
Ответ длякошкомышь
у меня молочный, очень довольна им
Ви в дощ в ньому виходили? Бо з такими зимами треба на це орієнтуватись.
Та_шо_ж_таке• 05 января 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Напевне С,
в мене така бежева, 58 кг, ріст 164 см, 90-70-95 см, розмір ХС якраз
кошкомышь• 05 января 2023
Ответ дляПасти Ла
да, и в мокрый снег, который почти как дождь
РукиМыли?• 05 января 2023
Як його знайти на олх?
Пуфер Zara?
Та_шо_ж_таке• 05 января 2023
Ответ дляПасти Ла
Я виходила, колір беж, каплі скатуються, попала під конкретний дощ
автор Пасти Ла • 05 января 2023
Ответ дляРукиМыли?
Як його знайти на олх?
Пуфер Zara?
Так
Радуга-дуга• 05 января 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Раджу С.
Якщо любите оверсайз то М.
На фото заміри.
Та_шо_ж_таке• 05 января 2023
А взагалі, автор, я дуже задоволена, дуже теплий, застірується добре (застірувала комір від тоналки)
Зоркая Зорро• 05 января 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Можно описание, как застирывали, лежит пух юникло воротник грязный, надо застирать как то. спасибо
Пацелуйнитуда• 05 января 2023
Ответ дляПлатья Всем
я чищу в Киеве в дорогой. Стоит это около 900 грн.
В обычных будет стоить 350-500 грн
Мені в Перфетто пуховик подерли чимось. Шви почали розходитися, пух лізти. Забирала похапцем, бо спішили в поїздку важливу. А потім як побачила🥺. Шкода, бо до того прала у машинці. А це блиск попросила прибрати....
Платья Всем• 05 января 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Меня Green Way пока еще не подводил за 5 лет. Я туда дорогие вещи сдаю. А попроще вещи - в обычные химчистки.
YuLs19• 05 января 2023
У мене такий молочний ,беріть не пошкодуєте, тканина цупка і як пропитана,краплі дощі не проникають, струшуєш і все, дуже теплий і невагомий, комірець під горло, не потрібно шарфа, коли жарко,то розчинений гарно виглядає, рукава на манджетах, що також плюс, він реально круто виглядає, я прала в машинці на делітатному, ручному пранні, збився, але не критично, молочний колір гарний ,проте маркий , незначні забруднення можно затерти серветкою тканина дозволяє
автор Пасти Ла • 09 января 2023
Дівчатка,замовила на вибір молочний і бежевий ХС,беж лишаю собі. Можливо комусь треба? 2500