Просто Филя• 07 января 2023
Почему здесь не любят имя Анна?
Почему -то все обсирают это имя. А мне наоборот попадались хорошие женщины
НЛОша• 07 января 2023
У меня дочь Аня, мне нравится это имя. Хотя по характеру она конечно невыносимая. Но имя я думаю тут ни при чем. Я не Анна но тоже не подарок :)
Накладные мюсли• 07 января 2023
Хто не любить? Анна - це дуже красиве ім‘я. У всьому світі так називають велику кількість дівчаток і це як класика, яка ніколи не виходить з моди. Як чоловіче - Олександр.
любименькая• 07 января 2023
С чего вы это взяли? Аня и Аня, ничего плохого о них не читала или не замечала просто. Может «у кого что болит…»?
Просто Филя
• 07 января 2023
Ответ длялюбименькая
Да тут в теме читала другой, что они суки и бляли)
Отблеск мысли• 07 января 2023
Мені Анна подобається. Милозвучно. Універсальне для всіх країн.
Не подобається Інна, Віта, Жанна, Сніжана
Гл. Амурная• 07 января 2023
Мені не те що не подобається, але просто тих Ань на кожному кроці. Я б ніколи не обрала таке ім´я. Кожна друга Анна
Веселая моль• 07 января 2023
Ответ дляПросто Филя
Ой божечки, моє ім´я класика лядства)), та це не означає, що я така є.
Веселая моль• 07 января 2023
Ответ дляОтблеск мысли
Мама мене хотіла Сніжаною назвати, я дуже рада, що не назвала, хоча в дитинстві воно мені здавалось прекрасно-загадковим)
любименькая• 07 января 2023
Ответ дляПросто Филя
одну с… знаю, остальные вроде ничего все)) Ну, это кому-то такая попалась, впечатлила сильно.
Я только про Юль знаю, что б…
Джавеліна• 07 января 2023
Мені всі Ані попадалися дуже стервозні і неприємні. Крім однієі дійсно милої дівчини, тому я дуже здивувалась що вона покинула свого чоловіка який зробив ій кар’єру і забезпечив значний соціальний лифт заради одруженого директора з двома дітьми
любименькая• 07 января 2023
Ответ дляДжавеліна
Не, ну когда она мужем пользовалось, Вас не удивляло, все закономерно.)
Джавеліна• 07 января 2023
Ответ длялюбименькая
Не зрозуміла.
Вона чоловіка використала але про те ніхто де здогадувався, тому що всі думали що вона його кохала
Сколько_мне_лет?• 07 января 2023
Только очень недалёкие, морально и интеллектуально неразвитые люди могут давать какие-либо обобщающие характеристики совершенно незнакомым людям на основании их имени, опираясь на свой личный опыт общения с представителями того или иного.
Джавеліна• 07 января 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
Добре, добре, не нервуйте так, Аня 😆
Пасти Ла• 07 января 2023
мені також воно не подобається, я Анна.
Характер добрий, від того і страждаю, іноді беруть нерви, тоді пів години краще не підходити. Не вмію брехати, кажу людям правду і не всім вона подобається.
Просто Филя
• 07 января 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Все знакомые анны твари редкостные
Ого, а почему?))