Укр_жіночка• 12 января 2023
Куртка та жилет для хлопчика sinsay
Доброго дня,може кто бачив "в живу" таку куртку та жилет? Як по якості? Куртка- Демі? Як з розміром? Дякую за відповіді.
Срочнокпсихологу• 12 января 2023
Жилет тонкий, на тёплую весну, ткань очень блестит, стирку выдерживает нормально. За куртку не знаю
220В• 12 января 2023
Жилет неплохой по качеству за такую цену. У моего была такая куртка как жилет. Носил каждый день две весны и одну осень. Практичная. Стирается хорошо, быстро сохнет. Мне понравилась. Полномер.
По куртке на фото - не подскажу.
к.Буланова• 12 января 2023
Теж розглядала цю куртку на сайті. Вона наче на флісі, має бути тепла