Анютины ласки• 13 января 2023

Якого кольору ваш базовий довгий зимовий пуховик?

Обираю зараз пуховик. Дивлюсь на сірий, але потрібного відтінку знайти не можу( а який у вас колір? І чи часто його здаєте в хімчистку?
Грабля• 13 января 2023
Длинный черного до колена бежевый. Светлый раз в месяц стираю от тонального крема на воротнике.

ОленаЯ• 13 января 2023
Чорний, хакі, олива, темно синій.
Як_наготую...• 13 января 2023
Черный, до середины икры . Зелёный до колен)
ОленаЯ• 13 января 2023
Перу, або хімчистка раз в сезон, або в два сезони.
автор Анютины ласки • 13 января 2023
Ответ дляГрабля
А у світлому манжети на рукавах та низ не пачкаються для щомісячного прання? Я ніколи світла пуховики не мала, завжди темні, то думаю, чого очікувати.
ТебеОноНадось• 13 января 2023
Салатовый
Дама_из_рекламы• 13 января 2023
У меня он один. Чёрный. До этого был бутылочного цвета, так приелся... Хотела черный. Перед этим темно синий был

Проработник• 13 января 2023
Серый, синий и бежевый. Стираю раз в сезон, бежевый в этом году ни разу не надела, банально некуда ходить и не хочу его пачкать.
Непонятно• 13 января 2023
Взяла темно рожевий. Вибором задоволена, і кольром і якістю. Принципіально хотіла відійти від чорного та темносинього, вморилася від них.
Moon shine• 13 января 2023
чорний . і купа різних шапок і шарфів. завжди новий образ.
Манька Галченок• 13 января 2023
Чорний, чорний і чорний різної довжини)
Moon shine• 13 января 2023
до цього мала світлі. і зелений. ні. задовбалася прати. а до зеленого не так багато можна підібрати шапок
до чорного маю 7 комплектів
ніжно-блакитний
пудровий
беж
лавандовий
малахітовий
червоний
жовтий
супер))
ПанВиктория• 13 января 2023
В мене чорний. У мами сірий. Доречі сірий мені набагато більше подобається. В хімчистку я не здаю. Дома перу.
Обоє довгі, нижче коліна. )
Ермолайчик• 13 января 2023
Беж, в кінці сезону. Але є ще і інший верхній зимовий одяг.
Молчавочка• 13 января 2023
Блакитний Але не світлий, ближче до синього. Ношу не часто. Бо довгий з моїм зростом не дуже подобається і не дуже зручно. Зазвичай здаю в химчистку коли бачу необхідність.
Укуси меня• 13 января 2023
Черный
Чучело сосны• 13 января 2023
Темно-синій. Перу наприкінці сезону в пралці з сушкою
осень_осень_харашо• 13 января 2023
оливковый
СhanelKa• 13 января 2023
Беж

ЯсноВидящая• 13 января 2023
Хаки
Красный
ПлакалаВАвтомобиле• 13 января 2023
Хаки. Второй - серо-серебристый.
Закидай меня камнями• 13 января 2023
Синій, на сонці, виглядає як зелений
Алгонавт• 13 января 2023
у мене не довгий а середньої дожини рожевий пух
короткий беж
Грабля• 13 января 2023
Ответ дляАнютины ласки
Там такая ткань на нем что можно салфеткой оттереть а капюшон из трикотажа сделан, его только стирать. Он в основном и пачкается от тоналки . Сам пуховик постоянно грязный, то с крыши капнуло, то кофе разлила, но все удаляется салфеточкой. Один светлый пуховик вообще не вариант. Если у вас будет один берите не маркий,потому что с каждой стиркой он становится холоднее. Химчистки тоже не панацея.
автор Анютины ласки • 13 января 2023
Ответ дляГрабля
Є декілька пуховиків. Всі темні, один червоний.
Прати не вмію пуховики( здавала завжди в хімчистку раз в сезон. Але є пралка+сушка.
А на якому режимі та як ви перете пуховик? Потім ще розправляєте пух самостійно?
Любительница• 13 января 2023
Два довгих чорні, один темно-зелений.
Короткі молочного та сірого кольорів.
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 13 января 2023
Длинный у меня один, цвет металлик, он до щиколоток почти. Редко надеваю, мне удобней длина по колено или выше Сдаю все пуховики в химчистку всегда, никогда еще не стирала сама.