Збираємось повертатися до Дніпра. Найближче велике місто тут Аугсбург. Поки що думаю над маршрутом автобус Аугсбург-Львів (близько 26 години) + Поїзд Львів-Дніпро. Але боюсь що дитині важко буде витримати так довго в автобусі. Може є ще якісь зручні варіанти?
Donnafugata• 13 января 2023
Я би доїхала з Аусбурга до Праги. А там би сіла на потяг до Львова. Цей потяг їде до Києва, але там сидячі місця і в Києві вночі, комендантська година якраз. В Львові пересадку краще зробити. Автобусом то дуже тяжко.
Ответ дляDonnafugata
вагон з Відня щоб спати , в Київ прибуває близько 17-00, пересісти на потяг на Дніпрл просто
Donnafugata• 13 января 2023
Ответ дляok1904
З Праги теж можна взяти вагон, щоб спати. Тільки в Перемишлі пересадка на укрзалізницю і в Інтерсіті їхати до Львова з Перемишля 2 години. І до Праги з Аусбурга ближче чим до Відня.